Glock 17, 3. generációs váz, fekete, GBB, WE
Gázos airsoft pisztoly Blow Back rendszerrel. A Glock 17 GEN.3 modell replikája fekete polimer kerettel és fém csúszkával a WE-től. A G17 alappisztoly legelterjedtebb változata teljes méretű kivitelben. További
Glock 17, 3. generációs keret, fekete, GBB, WE
Gázos airsoft pisztoly Blow Back rendszerrel. A Glock 17 GEN.3 modell replikája fekete polimer kerettel és fém csúszkával a WE-től. A G17 alappisztoly legelterjedtebb változata teljes méretben. Mint minden GBB pisztoly, többek között realisztikus szétszereléssel, funkcionális csúszkafogó karral és SAFE karral rendelkezik. Kellemes és biztos fogást biztosít a modell súlyának növelése és a markolat felületének zseniálisan érdesített markolata. A ravaszvédő előtt található RIS sín lehetővé teszi a taktikai kiegészítők, például a taktikai zseblámpa egyszerű felszerelését.
A mozgó csúszka miatt rendszeresen el kell végezni a felhasználói szétszerelést. Így a fegyvert alaposan megtisztíthatja, kenheti a csúszó felületeket és az összes O-gyűrűs tömítést a szelepekben. Ehhez a tökéletes szilikonolaj/zsír használható, amely a kiegészítők között található. Csak így biztosítható a SEMI-AUTO lövés módban történő újratöltés helyes és megbízható működése. A fent említett okok miatt ezeket a modelleket leggyakrabban a lelkes „katonai” airsoft egységek használják. Népszerűségre tettek szert még az egyéni lövészek körében is, akik biztonságosan szeretnének gyakorolni a fegyver kezelését és lövöldözést a lőtéren kívül.
A Glock 17, 3. generációs keret, fekete, GBB, WE termékhez ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, áttekintés és egyéb hasznos információk a könyvjelzők között találhatók.
Gázos airsoft pisztoly Blow Back rendszerrel. A Glock 17 GEN.3 modell replikája fekete polimer kerettel és fém csúszkával a WE-től. A G17 alappisztoly legelterjedtebb változata teljes méretben. Mint minden GBB pisztoly, többek között realisztikus szétszereléssel, funkcionális csúszkafogó karral és SAFE karral rendelkezik. Kellemes és biztos fogást biztosít a modell súlyának növelése és a markolat felületének zseniálisan érdesített markolata. A ravaszvédő előtt található RIS sín lehetővé teszi a taktikai kiegészítők, például a taktikai zseblámpa egyszerű felszerelését.
A mozgó csúszka miatt rendszeresen el kell végezni a felhasználói szétszerelést. Így a fegyvert alaposan megtisztíthatja, kenheti a csúszó felületeket és az összes O-gyűrűs tömítést a szelepekben. Ehhez a tökéletes szilikonolaj/zsír használható, amely a kiegészítők között található. Csak így biztosítható a SEMI-AUTO lövés módban történő újratöltés helyes és megbízható működése. A fent említett okok miatt ezeket a modelleket leggyakrabban a lelkes „katonai” airsoft egységek használják. Népszerűségre tettek szert még az egyéni lövészek körében is, akik biztonságosan szeretnének gyakorolni a fegyver kezelését és lövöldözést a lőtéren kívül.
A Glock 17, 3. generációs keret, fekete, GBB, WE termékhez ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, áttekintés és egyéb hasznos információk a könyvjelzők között találhatók.
Paraméterek
| Fegyver hossza | 185 mm |
|---|---|
| Fegyver súlya | 0,75 kg |
| Belső cső hossza | 97 mm |
| Hop‑Up típusa | Állítható hop-up |
| Ajánlott BB lövedékek | 0.20 - 0.23 - 0.25 g |
| Tárkapacitás | 24 BB |
| Tűz módok | safe/semi-auto |
| Gázfegyver típusa | GBB |
| Blow Back | Igen, gázos |
| Hajtógáz típusa | GreenGas |
| Kaliber | 6 mm |
| Fegyver hatótávolsága | 45 m |
| Torkolati sebesség (gyártó szerint) | 90 m/s [295 fps] |
| Torkolati sebesség (mért) | 95 m/s [312 fps] |
















































