G36C, blowback, D-Boys, G-001
Automatyczny elektryczny karabin airsoft (AEG). Replika modelu G36C - wersja z funkcją Blow Back [G-001]. Ta sama konstrukcja i rozwiązania techniczne, co w najnowszym modelu G36 (EBB) firmy Ares (Umarex). Więcej
G36C, blowback, D-Boys, G-001
Automatyczny elektryczny karabin airsoft (AEG). Replika modelu G36C – wersja blowback [G-001]. Podobnie jak prawdziwa broń, ta replika jest w dużej mierze wykonana z wysokiej jakości tworzywa ABS i nylonu. Rozwiązanie techniczne jest takie samo jak w najnowszym modelu G36 (EBB) firmy Ares (Umarex), więc w osłonie lufy znajduje się imitacja rurki gazowej z tłokiem, stalowy magazynek lufy, a na jej wylocie jest przykręcony stalowy kompensator. Górny uchwyt transportowy oferuje długą szynę RIS do mocowania różnych celowników i kolimatorów. Krótsze szyny RIS na osłonie lufy są wykonane z metalu i umożliwiają stosowanie dowolnych akcesoriów taktycznych.System Blow Back jest coraz bardziej popularną i pożądaną funkcją, która naśladuje realistyczny ruch zamka. Związany jest z nim bezpośrednio funkcjonalny zatrzask zamka w osłonie spustu, który można łatwo poluzować w przedniej pozycji, a sprężyna nie pozostaje napięta przez długi czas. Na uwagę zasługuje z pewnością możliwość szybkiej wymiany sprężyn, którą doświadczony właściciel może wykonać w ciągu kilku minut (podobna zasada jak w M249).
Wzmocniona metalem skrzynia biegów zawiera wysokiej jakości stalowe koła zębate, precyzyjne metalowe łożyska 8 mm (połączenie ślizgowe i kulkowe), sprężynę M120, mikroprzełącznik, wzmocnioną głowicę cylindra i głowicę tłoka próżniowego. W zestawie znajduje się ładowarka (małe złącze), wycior i magazynek hi-cap 470rds. Zalecany typ baterii dla tego modelu broni można znaleźć w zakładce Akcesoria w szczegółach produktu.
Zalecane akcesoria do airsoftu, parametry, recenzje i inne przydatne informacje o produkcie G36C, blowback, D-Boys, G-001 można znaleźć w zakładkach.
Automatyczny elektryczny karabin airsoft (AEG). Replika modelu G36C – wersja blowback [G-001]. Podobnie jak prawdziwa broń, ta replika jest w dużej mierze wykonana z wysokiej jakości tworzywa ABS i nylonu. Rozwiązanie techniczne jest takie samo jak w najnowszym modelu G36 (EBB) firmy Ares (Umarex), więc w osłonie lufy znajduje się imitacja rurki gazowej z tłokiem, stalowy magazynek lufy, a na jej wylocie jest przykręcony stalowy kompensator. Górny uchwyt transportowy oferuje długą szynę RIS do mocowania różnych celowników i kolimatorów. Krótsze szyny RIS na osłonie lufy są wykonane z metalu i umożliwiają stosowanie dowolnych akcesoriów taktycznych.System Blow Back jest coraz bardziej popularną i pożądaną funkcją, która naśladuje realistyczny ruch zamka. Związany jest z nim bezpośrednio funkcjonalny zatrzask zamka w osłonie spustu, który można łatwo poluzować w przedniej pozycji, a sprężyna nie pozostaje napięta przez długi czas. Na uwagę zasługuje z pewnością możliwość szybkiej wymiany sprężyn, którą doświadczony właściciel może wykonać w ciągu kilku minut (podobna zasada jak w M249).
Wzmocniona metalem skrzynia biegów zawiera wysokiej jakości stalowe koła zębate, precyzyjne metalowe łożyska 8 mm (połączenie ślizgowe i kulkowe), sprężynę M120, mikroprzełącznik, wzmocnioną głowicę cylindra i głowicę tłoka próżniowego. W zestawie znajduje się ładowarka (małe złącze), wycior i magazynek hi-cap 470rds. Zalecany typ baterii dla tego modelu broni można znaleźć w zakładce Akcesoria w szczegółach produktu.
Zalecane akcesoria do airsoftu, parametry, recenzje i inne przydatne informacje o produkcie G36C, blowback, D-Boys, G-001 można znaleźć w zakładkach.
Parametry
| Uwaga | Pakiet zawiera ładowarkę, ale nie zawiera baterii. |
|---|---|
| Długość broni | 500/718 mm |
| Waga broni | 2,9 kg |
| Długość wewnętrznej lufy | 247 mm |
| Typ Hop-Up | regulowany hop-up |
| Zalecane kulki BBs | 0.25 - 0.28 g |
| Pojemność magazynka | 470 BB |
| Typ magazynka | hi-cap |
| Zalecana bateria | Type CQB (9.6V, 1600mAh) |
| Typ wtyczki | Tamiya Mini |
| Tryby ognia | safe/semi-auto/full-auto |
| Przełącznik wyzwalający | mechaniczny |
| Gearbox typ | EBB version 3 (8 mm) |
| Typ łożysk | 8 mm, ball bearings/bushing, metal |
| Typ silnika | Short torque |
| Wariant silnika | Short |
| AEG typ | EBB |
| Blow Back | Tak, elektryczny |
| Kaliber | 6 mm |
| Zasięg broni | 63 m |
| Prędkość wylotowa (zmierzona) | 125 m/s [410 fps] |

































