G36C, blowback, D-Boys, G-001
Automatikus elektromos airsoft fegyver (AEG). G36C modell replika - blowback változat [G-001]. Ugyanaz a kialakítás és műszaki megoldások, mint a legújabb G36 (EBB) az Ares (Umarex) gyártótól. További
G36C, blowback, D-Boys, G-001
Automatikus elektromos airsoft fegyver (AEG). G36C modell replika - blowback változat [G-001]. Csakúgy, mint az igazi fegyver, ez a fegyver is nagyrészt kiváló minőségű ABS műanyagból és nejlonból készült. A műszaki megoldás megegyezik az Ares (Umarex) legújabb G36 (EBB) modelljével, így a kézvédőben megtalálható a dugattyús gázcső utánzata, az acél csőtároló, valamint a cső torkolatán csavarozva az acél kompenzátor. A felső hordozófogantyú hosszú RIS sínnel rendelkezik, amelyre különböző távcsövek és red dot célzók szerelhetők. A kézvédőn található rövidebb RIS sínek fémből készültek, és bármilyen taktikai kiegészítő használatát lehetővé teszik.A Blow Back rendszer egyre népszerűbb és kívánatosabb funkció, amely a csúszka valósághű mozgását utánozza. Ehhez közvetlenül kapcsolódik a ravaszvédőben található funkcionális retesz, amely elülső helyzetben könnyen meglazítható, és a rugó nem marad sokáig kinyújtva. Figyelemre méltó a rugók gyors cseréjének lehetősége, amelyet egy tapasztalt tulajdonos néhány perc alatt elvégezhet (hasonló elv, mint az M249 esetében).
A fémmel megerősített sebességváltó kiváló minőségű acél fogaskerekeket, precíziós 8 mm-es fémcsapágyakat (csúszó és golyós kombináció), M120-as rugót, mikrokapcsolót, megerősített hengerfejet és vákuum dugattyúfejet tartalmaz. A csomag tartalmaz egy töltőt (kicsi csatlakozó), tisztító rudat és egy feltekerhető, 470 töltényes nagy kapacitású tárat. A fegyvermodellhez ajánlott akkumulátor típusa a termék részletes leírásának „Kiegészítők” fülén található.
Ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, vélemények és egyéb hasznos információk a G36C, blowback, D-Boys, G-001 termékről a könyvjelzők között találhatók.
Automatikus elektromos airsoft fegyver (AEG). G36C modell replika - blowback változat [G-001]. Csakúgy, mint az igazi fegyver, ez a fegyver is nagyrészt kiváló minőségű ABS műanyagból és nejlonból készült. A műszaki megoldás megegyezik az Ares (Umarex) legújabb G36 (EBB) modelljével, így a kézvédőben megtalálható a dugattyús gázcső utánzata, az acél csőtároló, valamint a cső torkolatán csavarozva az acél kompenzátor. A felső hordozófogantyú hosszú RIS sínnel rendelkezik, amelyre különböző távcsövek és red dot célzók szerelhetők. A kézvédőn található rövidebb RIS sínek fémből készültek, és bármilyen taktikai kiegészítő használatát lehetővé teszik.A Blow Back rendszer egyre népszerűbb és kívánatosabb funkció, amely a csúszka valósághű mozgását utánozza. Ehhez közvetlenül kapcsolódik a ravaszvédőben található funkcionális retesz, amely elülső helyzetben könnyen meglazítható, és a rugó nem marad sokáig kinyújtva. Figyelemre méltó a rugók gyors cseréjének lehetősége, amelyet egy tapasztalt tulajdonos néhány perc alatt elvégezhet (hasonló elv, mint az M249 esetében).
A fémmel megerősített sebességváltó kiváló minőségű acél fogaskerekeket, precíziós 8 mm-es fémcsapágyakat (csúszó és golyós kombináció), M120-as rugót, mikrokapcsolót, megerősített hengerfejet és vákuum dugattyúfejet tartalmaz. A csomag tartalmaz egy töltőt (kicsi csatlakozó), tisztító rudat és egy feltekerhető, 470 töltényes nagy kapacitású tárat. A fegyvermodellhez ajánlott akkumulátor típusa a termék részletes leírásának „Kiegészítők” fülén található.
Ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, vélemények és egyéb hasznos információk a G36C, blowback, D-Boys, G-001 termékről a könyvjelzők között találhatók.
Paraméterek
| Értesítés | A csomag tartalmazza a töltőt, de az akkumulátort nem. |
|---|---|
| Fegyver hossza | 500/718 mm |
| Fegyver súlya | 2,9 kg |
| Belső cső hossza | 247 mm |
| Hop‑Up típusa | Állítható hop-up |
| Ajánlott BB lövedékek | 0.25 - 0.28 g |
| Tárkapacitás | 470 BB |
| Tár típusa | hi-cap |
| Ajánlott akkumulátor | Type CQB (9.6V, 1600mAh) |
| Csatlakozó típusa | Tamiya Mini |
| Tűz módok | safe/semi-auto/full-auto |
| Elsütőkapcsoló | mechanikus |
| Gearbox típusa | EBB version 3 (8 mm) |
| Csapágy típusa | 8 mm, ball bearings/bushing, metal |
| Motor típusa | Short torque |
| Motor változata | Short |
| AEG típusa | EBB |
| Blow Back | Igen, elektromos |
| Kaliber | 6 mm |
| Fegyver hatótávolsága | 63 m |
| Torkolati sebesség (mért) | 125 m/s [410 fps] |

































