G36C, blowback, D-Boys, G-001
Automatska električna airsoft puška (AEG). G36C replika modela - blowback verzija [G-001]. Isti dizajn i tehnička rješenja kao i nedavni G36 (EBB) od Aresa (Umarex). Više
G36C, blowback, D-Boys, G-001
Automatska električna airsoft puška (AEG). G36C replika modela - blowback verzija [G-001]. Kao i pravo oružje, ovo je oružje u velikoj mjeri izrađeno od visokokvalitetne ABS plastike i najlona. Tehničko rješenje isto je kao i kod najnovijeg G36 (EBB) od Aresa (Umarex), pa ćete u rukohvatu pronaći imitaciju plinskog kanala s klizačem, čeličnu bradavicu cijevi i na njezinu cijev navučen čelični kompenzator. Gornja ručka za nošenje nudi dugi RIS šin za pričvršćivanje različitih optičkih nišana i red dot nišana. Kraće RIS šine na rukohvatu izrađene su od metala i omogućuju upotrebu bilo kojeg taktičkog pribora.
Sustav povratnog udara sve je popularnija značajka koja oponaša realistično kretanje zatvarača. S njim je izravno povezan funkcionalni osigurač zatvarača u osiguraču okidača, koji se može lako otpustiti u prednjem položaju i opruga ne ostaje dugo rastegnuta. Zasigurno je vrijedna spomena mogućnost brzog mijenjanja opruga, što iskusni vlasnik može učiniti za nekoliko minuta (po sličnom principu kao kod modela M249).
Metalni pojačani mjenjač sadrži visokokvalitetne čelične zupčanike, precizne metalne ležajeve od 8 mm (kombinacija kliznih i kugličnih), oprugu M120, mikroprekidač, pojačanu glavu cilindra i vakuumsku glavu klipa. Pakiranje uključuje punjač (mali konektor), čistač cijevi i namotavajući hi-cap spremnik od 470 metaka. Preporučeni tip baterije za ovaj model oružja možete pronaći na kartici Dodatna oprema u detaljima proizvoda.
Preporučena airsoft dodatna oprema, parametri, recenzije i druge korisne informacije o proizvodu G36C, blowback, D-Boys, G-001 možete pronaći u zabilješkama.
Automatska električna airsoft puška (AEG). G36C replika modela - blowback verzija [G-001]. Kao i pravo oružje, ovo je oružje u velikoj mjeri izrađeno od visokokvalitetne ABS plastike i najlona. Tehničko rješenje isto je kao i kod najnovijeg G36 (EBB) od Aresa (Umarex), pa ćete u rukohvatu pronaći imitaciju plinskog kanala s klizačem, čeličnu bradavicu cijevi i na njezinu cijev navučen čelični kompenzator. Gornja ručka za nošenje nudi dugi RIS šin za pričvršćivanje različitih optičkih nišana i red dot nišana. Kraće RIS šine na rukohvatu izrađene su od metala i omogućuju upotrebu bilo kojeg taktičkog pribora.
Sustav povratnog udara sve je popularnija značajka koja oponaša realistično kretanje zatvarača. S njim je izravno povezan funkcionalni osigurač zatvarača u osiguraču okidača, koji se može lako otpustiti u prednjem položaju i opruga ne ostaje dugo rastegnuta. Zasigurno je vrijedna spomena mogućnost brzog mijenjanja opruga, što iskusni vlasnik može učiniti za nekoliko minuta (po sličnom principu kao kod modela M249).
Metalni pojačani mjenjač sadrži visokokvalitetne čelične zupčanike, precizne metalne ležajeve od 8 mm (kombinacija kliznih i kugličnih), oprugu M120, mikroprekidač, pojačanu glavu cilindra i vakuumsku glavu klipa. Pakiranje uključuje punjač (mali konektor), čistač cijevi i namotavajući hi-cap spremnik od 470 metaka. Preporučeni tip baterije za ovaj model oružja možete pronaći na kartici Dodatna oprema u detaljima proizvoda.
Preporučena airsoft dodatna oprema, parametri, recenzije i druge korisne informacije o proizvodu G36C, blowback, D-Boys, G-001 možete pronaći u zabilješkama.
Parametri
| Obavijest | Paket uključuje punjač, ali ne i bateriju. |
|---|---|
| Dužina oružja | 500/718 mm |
| Težina oružja | 2,9 kg |
| Dužina unutarnje cijevi | 247 mm |
| Tip Hop-Up | podesiv hop-up |
| Preporučene BBs | 0.25 - 0.28 g |
| Kapacitet spremnika | 470 BB |
| Vrsta spremnika | hi-cap |
| Preporučena baterija | Type CQB (9.6V, 1600mAh) |
| Tip utikača | Tamiya Mini |
| Načini paljbe | safe/semi-auto/full-auto |
| Okidački prekidač | mehanički |
| Gearbox tip | EBB version 3 (8 mm) |
| Vrsta ležajeva | 8 mm, ball bearings/bushing, metal |
| Tip motora | Short torque |
| Motorna varijanta | Short |
| AEG tip | EBB |
| Blow Back | Da, električni |
| Kalibar | 6 mm |
| Domet oružja | 63 m |
| Brzina iz cijevi (izmjerena) | 125 m/s [410 fps] |

































