Beretta M9A1, wersja marynarska, Tan, GBB, WE
Pistolet airsoft na gaz z systemem Blow Back. Replika modelu Beretta M9A1 (tan) w wersji Navy firmy WE. Dobrze znany model pistoletu, który w oryginalnej wersji jest używany od wielu lat przez wiele oddziałów amerykańskiej piechoty morskiej. Więcej
Beretta M9A1, wersja Navy, Tan, GBB, WE
Pistolet airsoft na gaz z systemem Blow Back. Replika modelu Beretta M9A1 (tan) w wersji Navy od WE. Dobrze znany model pistoletu, który w oryginalnej wersji jest używany od wielu lat przez wiele oddziałów amerykańskiej piechoty morskiej. Ta nowoczesna, pełnowymiarowa wersja Beretty ma typowy kształt zamka. Jak każdy pistolet GBB posiada między innymi realistyczny demontaż, funkcjonalny zatrzask zamka oraz dźwignię SAFE. Przyjemny i pewny chwyt zapewnia zwiększona waga modelu oraz pomysłowo zszorstkowane gumowe boki uchwytu na powierzchni rękojeści, które są ozdobione logo marki WE.
Ze względu na ruchomy zamek konieczne jest regularne przeprowadzanie demontażu użytkowego. Pozwala to dokładnie wyczyścić broń, nasmarować powierzchnie ślizgowe i wszystkie uszczelki O-ring w zaworach. Idealnie nadaje się do tego olej/smar silikonowy, który można znaleźć w zestawie akcesoriów. Tylko w ten sposób można zapewnić prawidłowe i niezawodne działanie przeładowania w trybie strzelania SEMI-AUTO. Z powyższych powodów modele te są najczęściej używane przez entuzjastyczne „wojskowe” jednostki airsoftowe. Zyskały popularność nawet wśród indywidualnych strzelców, którzy chcą bezpiecznie trenować obsługę i strzelanie z broni poza strzelnicą.
Polecane akcesoria airsoftowe, parametry, recenzje i inne przydatne informacje o produkcie Beretta M9A1, wersja Navy, Tan, GBB, WE można znaleźć w zakładkach.
Pistolet airsoft na gaz z systemem Blow Back. Replika modelu Beretta M9A1 (tan) w wersji Navy od WE. Dobrze znany model pistoletu, który w oryginalnej wersji jest używany od wielu lat przez wiele oddziałów amerykańskiej piechoty morskiej. Ta nowoczesna, pełnowymiarowa wersja Beretty ma typowy kształt zamka. Jak każdy pistolet GBB posiada między innymi realistyczny demontaż, funkcjonalny zatrzask zamka oraz dźwignię SAFE. Przyjemny i pewny chwyt zapewnia zwiększona waga modelu oraz pomysłowo zszorstkowane gumowe boki uchwytu na powierzchni rękojeści, które są ozdobione logo marki WE.
Ze względu na ruchomy zamek konieczne jest regularne przeprowadzanie demontażu użytkowego. Pozwala to dokładnie wyczyścić broń, nasmarować powierzchnie ślizgowe i wszystkie uszczelki O-ring w zaworach. Idealnie nadaje się do tego olej/smar silikonowy, który można znaleźć w zestawie akcesoriów. Tylko w ten sposób można zapewnić prawidłowe i niezawodne działanie przeładowania w trybie strzelania SEMI-AUTO. Z powyższych powodów modele te są najczęściej używane przez entuzjastyczne „wojskowe” jednostki airsoftowe. Zyskały popularność nawet wśród indywidualnych strzelców, którzy chcą bezpiecznie trenować obsługę i strzelanie z broni poza strzelnicą.
Polecane akcesoria airsoftowe, parametry, recenzje i inne przydatne informacje o produkcie Beretta M9A1, wersja Navy, Tan, GBB, WE można znaleźć w zakładkach.
Parametry
| Długość broni | 218 mm |
|---|---|
| Waga broni | 1,05 kg |
| Długość wewnętrznej lufy | 115 mm |
| Typ Hop-Up | regulowany hop-up |
| Zalecane kulki BBs | 0.20 - 0.23 - 0.25 g |
| Pojemność magazynka | 25 BB |
| Tryby ognia | safe/semi-auto |
| Typ pistoletu gazowego | GBB |
| Blow Back | Tak, gazowy |
| Gaz napędowy | GreenGas |
| Kaliber | 6 mm |
| Zasięg broni | 50 m |
| Prędkość wylotowa (producent) | 90 m/s [295 fps] |
| Prędkość wylotowa (zmierzona) | 100 m/s [328 fps] |







































