Beretta M9A1, Navy változat, Tan, GBB, WE
Gázos airsoft pisztoly Blow Back rendszerrel. A Beretta M9A1 (tan) Navy változat replikája a WE-től. Jól ismert pisztoly modell, amelyet eredeti lőfegyver változatban sok éven át használtak az amerikai tengerészgyalogosok számos egysége. További
Beretta M9A1, Navy változat, Tan, GBB, WE
Gázos airsoft pisztoly Blow Back rendszerrel. A WE gyártmányú Beretta M9A1 (tan) Navy változat replikája. Jól ismert pisztoly modell, amelyet eredeti lőfegyver változatában évek óta használnak az amerikai tengerészgyalogosok számos egysége. Ez a modern, teljes méretű Beretta modell a csúszka jellegzetes alakját viseli. Mint minden GBB pisztoly, többek között realisztikus szétszereléssel, funkcionális reteszelővel és SAFE karral rendelkezik. A modell megnövelt súlya és a markolat felületén található, a WE márka logójával díszített, ötletesen érdesített gumiból készült oldalsó markolatok kellemes és biztos fogást biztosítanak.
A mozgó csúszka miatt rendszeresen el kell végezni a felhasználói szétszerelést. Így a fegyvert alaposan megtisztíthatja, kenheti a csúszó felületeket és az összes O-gyűrűs tömítést a szelepekben. Ehhez a tökéletes szilikonolaj/zsír használható, amely a kiegészítők között található. Csak így biztosítható a SEMI-AUTO lövés módban történő újratöltés helyes és megbízható működése. A fent említett okok miatt ezeket a modelleket leggyakrabban a lelkes „katonai” airsoft egységek használják. Népszerűségre tettek szert még az egyéni lövészek körében is, akik biztonságosan szeretnének gyakorolni a fegyver kezelését és lövöldözést a lőtéren kívül.
A Beretta M9A1, Navy version, Tan, GBB, WE termékhez ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, áttekintés és egyéb hasznos információk a könyvjelzők között találhatók.
Gázos airsoft pisztoly Blow Back rendszerrel. A WE gyártmányú Beretta M9A1 (tan) Navy változat replikája. Jól ismert pisztoly modell, amelyet eredeti lőfegyver változatában évek óta használnak az amerikai tengerészgyalogosok számos egysége. Ez a modern, teljes méretű Beretta modell a csúszka jellegzetes alakját viseli. Mint minden GBB pisztoly, többek között realisztikus szétszereléssel, funkcionális reteszelővel és SAFE karral rendelkezik. A modell megnövelt súlya és a markolat felületén található, a WE márka logójával díszített, ötletesen érdesített gumiból készült oldalsó markolatok kellemes és biztos fogást biztosítanak.
A mozgó csúszka miatt rendszeresen el kell végezni a felhasználói szétszerelést. Így a fegyvert alaposan megtisztíthatja, kenheti a csúszó felületeket és az összes O-gyűrűs tömítést a szelepekben. Ehhez a tökéletes szilikonolaj/zsír használható, amely a kiegészítők között található. Csak így biztosítható a SEMI-AUTO lövés módban történő újratöltés helyes és megbízható működése. A fent említett okok miatt ezeket a modelleket leggyakrabban a lelkes „katonai” airsoft egységek használják. Népszerűségre tettek szert még az egyéni lövészek körében is, akik biztonságosan szeretnének gyakorolni a fegyver kezelését és lövöldözést a lőtéren kívül.
A Beretta M9A1, Navy version, Tan, GBB, WE termékhez ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, áttekintés és egyéb hasznos információk a könyvjelzők között találhatók.
Paraméterek
| Fegyver hossza | 218 mm |
|---|---|
| Fegyver súlya | 1,05 kg |
| Belső cső hossza | 115 mm |
| Hop‑Up típusa | Állítható hop-up |
| Ajánlott BB lövedékek | 0.20 - 0.23 - 0.25 g |
| Tárkapacitás | 25 BB |
| Tűz módok | safe/semi-auto |
| Gázfegyver típusa | GBB |
| Blow Back | Igen, gázos |
| Hajtógáz típusa | GreenGas |
| Kaliber | 6 mm |
| Fegyver hatótávolsága | 50 m |
| Torkolati sebesség (gyártó szerint) | 90 m/s [295 fps] |
| Torkolati sebesség (mért) | 100 m/s [328 fps] |







































