Beretta M9A1, mornarička verzija, bež, GBB, WE
Gasni airsoft pištolj s Blow Back sustavom. Replicu modela Beretta M9A1 (smeđa) Navy verzija od WE. Dobro poznat model pištolja, koji se u originalnoj vatrenoj verziji već dugi niz godina koristi u mnogim postrojbama američkih marinaca. Više
Beretta M9A1, Navy verzija, bež, GBB, WE
Gasni airsoft pištolj s Blow Back sustavom. Replicu modela Beretta M9A1 (bež) Navy verzije tvrtke WE. Dobro poznat model pištolja koji se u originalnoj vatrenoj verziji već dugi niz godina koristi u mnogim dijelovima američkih marinaca. Ova moderna, puna veličina i performanse modela Beretta imaju tipičan oblik klizača. Kao i svi GBB pištolji, ima, između ostalog, realistično rastavljanje, funkcionalni osigurač klizača i polugu za osiguranje. Ugodno i sigurno držanje pomaže povećana težina modela, a na površini drške nalaze se genijalno hrapave gumene bočne obloge ukrašene logotipom marke WE.
Zbog pomičnog zatvarača, potrebno je redovito rastavljati pištolj. Tako se pištolj temeljito čisti, podmazuju klizne površine i sve O-prstenaste brtve u ventilima. Za to je savršeno silikonsko ulje/mast, koje se može pronaći u paketu s dodacima. Samo na taj način osigurat ćete ispravan i pouzdan rad punjenja u poluautomatskom načinu gađanja. Iz gore navedenih razloga, ove modele najčešće koriste entuzijastične "vojne" airsoft jedinice. Popularnost su stekli čak i među pojedinačnim strijelcima koji se žele sigurno uvježbati u rukovanju i gađanju izvan streljane.
Preporučene airsoft dodatke, parametre, recenzije i druge korisne informacije o proizvodu Beretta M9A1, Navy verzija, Tan, GBB, WE možete pronaći u zabilješkama.
Gasni airsoft pištolj s Blow Back sustavom. Replicu modela Beretta M9A1 (bež) Navy verzije tvrtke WE. Dobro poznat model pištolja koji se u originalnoj vatrenoj verziji već dugi niz godina koristi u mnogim dijelovima američkih marinaca. Ova moderna, puna veličina i performanse modela Beretta imaju tipičan oblik klizača. Kao i svi GBB pištolji, ima, između ostalog, realistično rastavljanje, funkcionalni osigurač klizača i polugu za osiguranje. Ugodno i sigurno držanje pomaže povećana težina modela, a na površini drške nalaze se genijalno hrapave gumene bočne obloge ukrašene logotipom marke WE.
Zbog pomičnog zatvarača, potrebno je redovito rastavljati pištolj. Tako se pištolj temeljito čisti, podmazuju klizne površine i sve O-prstenaste brtve u ventilima. Za to je savršeno silikonsko ulje/mast, koje se može pronaći u paketu s dodacima. Samo na taj način osigurat ćete ispravan i pouzdan rad punjenja u poluautomatskom načinu gađanja. Iz gore navedenih razloga, ove modele najčešće koriste entuzijastične "vojne" airsoft jedinice. Popularnost su stekli čak i među pojedinačnim strijelcima koji se žele sigurno uvježbati u rukovanju i gađanju izvan streljane.
Preporučene airsoft dodatke, parametre, recenzije i druge korisne informacije o proizvodu Beretta M9A1, Navy verzija, Tan, GBB, WE možete pronaći u zabilješkama.
Parametri
| Dužina oružja | 218 mm |
|---|---|
| Težina oružja | 1,05 kg |
| Dužina unutarnje cijevi | 115 mm |
| Tip Hop-Up | podesiv hop-up |
| Preporučene BBs | 0.20 - 0.23 - 0.25 g |
| Kapacitet spremnika | 25 BB |
| Načini paljbe | safe/semi-auto |
| Tip plinskog pištolja | GBB |
| Blow Back | Da, plin |
| Plinski pogon | GreenGas |
| Kalibar | 6 mm |
| Domet oružja | 50 m |
| Brzina iz cijevi (proizvođač) | 90 m/s [295 fps] |
| Brzina iz cijevi (izmjerena) | 100 m/s [328 fps] |







































