MP5A4, Cyma, CM.027A4
Automatikus elektromos airsoft fegyver (AEG). MP5A4 modell replika [CM.027A4]. További
MP5A4, Cyma, CM.027A4
Automatikus elektromos airsoft fegyver (AEG). MP5A4 [CM.027A4] modell replika műanyag testtel és fém sebességváltóval. A csomag tartalmaz egy töltőt, 8,4 V/1200 mAh akkumulátort, tisztító rudat és egy 240 töltényes felhúzható nagy kapacitású tárat.
Az MP5A4, Cyma, CM.027A4 termékhez ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, vélemények és egyéb hasznos információk a könyvjelzők között találhatók.
Automatikus elektromos airsoft fegyver (AEG). MP5A4 [CM.027A4] modell replika műanyag testtel és fém sebességváltóval. A csomag tartalmaz egy töltőt, 8,4 V/1200 mAh akkumulátort, tisztító rudat és egy 240 töltényes felhúzható nagy kapacitású tárat.
Az MP5A4, Cyma, CM.027A4 termékhez ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, vélemények és egyéb hasznos információk a könyvjelzők között találhatók.
Paraméterek
| Értesítés | Az akkumulátor és a töltő a csomag része. |
|---|---|
| Fegyver hossza | 710 mm |
| Fegyver súlya | 2 kg |
| Belső cső hossza | 229 mm |
| Hop‑Up típusa | Állítható hop-up |
| Ajánlott BB lövedékek | 0.23 - 0.25 g |
| Tárkapacitás | 240 BB |
| Tár típusa | hi-cap |
| Ajánlott akkumulátor | Type Large (8.4V) |
| Csatlakozó típusa | Tamiya Mini |
| Tűz módok | safe/semi-auto/full-auto |
| Elsütőkapcsoló | mechanikus |
| Gearbox típusa | metal version 2 |
| Csapágy típusa | 6 mm, bushing, nylon |
| Motor típusa | Long genuine |
| Motor változata | Long |
| AEG típusa | NBB |
| Blow Back | Nem |
| Kaliber | 6 mm |
| Fegyver hatótávolsága | 55 m |
| Torkolati sebesség (mért) | 110 m/s [361 fps] |






























