AS VAL, AY, AY-A0012
Automatikus elektromos airsoft fegyver (AEG). Az orosz ASVAL [AY-A0012] modell replikája fekete műanyag védőburkolattal, beépített hangtompítóval és fém oldalsó összecsukható állvánnyal. További
AS VAL, AY, AY-A0012
Automatikus elektromos airsoft fegyver (AEG). Az orosz ASVAL [AY-A0012] modell replikája fekete műanyag védőburkolattal, beépített hangtompítóval és fém oldalsó összecsukható állvánnyal. A modell Real Blaster változata speciális műveletekhez lett tervezve, amikor a helyzet csendes és pontos lövöldözést igényel távolról. Ez megmutatkozik a jellegzetes kinézetben, a robusztus hangtompítóban, a kis méretben és más jellemzőkben. A test bal oldalán található egy oldalsó rögzítő sín, amelynek segítségével könnyen felszerelhető az AC alapú oldalsó fegyver megfelelő távcsővel vagy red dot célzóval.
Tartalmaz egy töltőt, 9,6 V/900 mAh-s akkumulátort (kicsi csatlakozó) és feltekerhető, nagy kapacitású 180 töltényes tárat.
Az AS VAL, AY, AY-A0012 termékhez ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, vélemények és egyéb hasznos információk a könyvjelzők között találhatók.
Automatikus elektromos airsoft fegyver (AEG). Az orosz ASVAL [AY-A0012] modell replikája fekete műanyag védőburkolattal, beépített hangtompítóval és fém oldalsó összecsukható állvánnyal. A modell Real Blaster változata speciális műveletekhez lett tervezve, amikor a helyzet csendes és pontos lövöldözést igényel távolról. Ez megmutatkozik a jellegzetes kinézetben, a robusztus hangtompítóban, a kis méretben és más jellemzőkben. A test bal oldalán található egy oldalsó rögzítő sín, amelynek segítségével könnyen felszerelhető az AC alapú oldalsó fegyver megfelelő távcsővel vagy red dot célzóval.
Tartalmaz egy töltőt, 9,6 V/900 mAh-s akkumulátort (kicsi csatlakozó) és feltekerhető, nagy kapacitású 180 töltényes tárat.
Az AS VAL, AY, AY-A0012 termékhez ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, vélemények és egyéb hasznos információk a könyvjelzők között találhatók.
Paraméterek
| Értesítés | Az akkumulátor és a töltő a csomag része. |
|---|---|
| Fegyver hossza | 905/680 mm |
| Fegyver súlya | 2,80 kg |
| Belső cső hossza | 460 mm |
| Hop‑Up típusa | Állítható hop-up |
| Ajánlott BB lövedékek | 0.23 - 0.25 g |
| Tárkapacitás | 180 BB |
| Tár típusa | hi-cap |
| Csatlakozó típusa | Tamiya Mini |
| Tűz módok | safe/semi-auto/full-auto |
| Elsütőkapcsoló | mechanikus |
| Gearbox típusa | metal version 3 mod. VSS |
| Csapágy típusa | 7 mm, bushing, metal |
| Motor típusa | Short torque |
| Motor változata | Short |
| AEG típusa | NBB |
| Blow Back | Nem |
| Kaliber | 6 mm |
| Fegyver hatótávolsága | 58 m |
| Torkolati sebesség (gyártó szerint) | 105 m/s [344 fps] |
| Torkolati sebesség (mért) | 115 m/s [377 fps] |





















