SCAR CQC, Classic Army
Automatikus elektromos airsoft fegyver (AEG). A Classic Army SCAR CQC modelljének másolata. További
SCAR CQC, Classic Army
A Special Operations Combat Assault Rifle (SCAR) egy fegyver, amelyet a belga FN Herstal cég tervezett, amely a népszerű P90 fegyverek fejlesztése mögött is áll. A SCAR-t szándékosan a speciális katonai egységek jövőbeli fegyverének tervezték. A valódi fegyveren széles körben használnak erős és tartós műanyagokat, amelyek minimális karbantartást igényelnek és ellenállnak a durva kezelésnek. Érdemes megemlíteni a fegyver tan színét is, amelyet a szokásos feketénél praktikusabbnak ítéltek. A fegyver összecsukható és behúzható állvánnyal rendelkezik (3 pozíció), amely állítható gyors állcsonttal is el van látva. A test több RIS sínnel rendelkezik, amelyek kiegészítők, például vörös pont, lézer, zseblámpa, taktikai markolat stb. rögzítésére szolgálnak. Az elülső és hátsó célzók összecsukhatók. Tartalmaz egy megerősített 7 mm-es sebességváltót és 2-es verziót. Nagy sebességű és nagy nyomatékú motor, megnövelt belső alkatrészek (pl. fogaskerekek, dugattyú, dugattyúfej csapággyal, 7 mm-es golyóscsapágyak, fém rugós vezető csapággyal, NB fúvóka és henger stb.) és 300 töltényes nagy kapacitású tár. Minden fegyvernek egyedi sorozatszáma van, amely a testre van bélyegezve. A tárak kompatibilisek az M16/M4/M15 típusokkal.
Ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, vélemények és egyéb hasznos információk a SCAR CQC, Classic Army termékről a könyvjelzőkben találhatók.
A Special Operations Combat Assault Rifle (SCAR) egy fegyver, amelyet a belga FN Herstal cég tervezett, amely a népszerű P90 fegyverek fejlesztése mögött is áll. A SCAR-t szándékosan a speciális katonai egységek jövőbeli fegyverének tervezték. A valódi fegyveren széles körben használnak erős és tartós műanyagokat, amelyek minimális karbantartást igényelnek és ellenállnak a durva kezelésnek. Érdemes megemlíteni a fegyver tan színét is, amelyet a szokásos feketénél praktikusabbnak ítéltek. A fegyver összecsukható és behúzható állvánnyal rendelkezik (3 pozíció), amely állítható gyors állcsonttal is el van látva. A test több RIS sínnel rendelkezik, amelyek kiegészítők, például vörös pont, lézer, zseblámpa, taktikai markolat stb. rögzítésére szolgálnak. Az elülső és hátsó célzók összecsukhatók. Tartalmaz egy megerősített 7 mm-es sebességváltót és 2-es verziót. Nagy sebességű és nagy nyomatékú motor, megnövelt belső alkatrészek (pl. fogaskerekek, dugattyú, dugattyúfej csapággyal, 7 mm-es golyóscsapágyak, fém rugós vezető csapággyal, NB fúvóka és henger stb.) és 300 töltényes nagy kapacitású tár. Minden fegyvernek egyedi sorozatszáma van, amely a testre van bélyegezve. A tárak kompatibilisek az M16/M4/M15 típusokkal.
Ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, vélemények és egyéb hasznos információk a SCAR CQC, Classic Army termékről a könyvjelzőkben találhatók.
Paraméterek
| Értesítés | Az akkumulátor és a töltő nem tartozék. |
|---|---|
| Fegyver hossza | 880/840/650 mm |
| Fegyver súlya | 3,5 kg |
| Belső cső hossza | 384 mm |
| Hop‑Up típusa | Állítható hop-up |
| Ajánlott BB lövedékek | 0.20 - 0.23 - 0.25 g |
| Tárkapacitás | 300 BB |
| Tár típusa | hi-cap |
| Ajánlott akkumulátor | Type Mini (8.4V) |
| Csatlakozó típusa | Tamiya Mini |
| Tűz módok | safe/semi-auto/full-auto |
| Elsütőkapcsoló | mechanikus |
| Gearbox típusa | reinforced version 2 (7 mm) |
| Csapágy típusa | 7 mm, ball bearings, metal |
| Motor típusa | High Speed & High Torque |
| Motor változata | Long |
| AEG típusa | NBB |
| Blow Back | Nem |
| Kaliber | 6 mm |
| Fegyver hatótávolsága | 48 m |
| Torkolati sebesség (gyártó szerint) | 95 m/s [312 fps] |






























