MP5K, Galaxy, A&K, G.5K
Automatikus elektromos airsoft fegyver (AEG). MP5K [G.5K] modell replika. További
MP5K, Galaxy, A&K, G.5K
Automatikus elektromos airsoft fegyver (AEG). Az MP5K [G.5K] modell replikája. Ez a legkisebb K típus (Kurz = rövid) valahol a géppisztoly és az automata pisztolyok között helyezkedik el, ezért elsősorban CQB-hez használják. A fegyverekben fém sebességváltó található megerősített hengerfejjel, vákuum dugattyúfejjel és acél fogaskerekekkel. A csomag tartalma: töltő, 8,4 V/1100 mAh akkumulátor (kicsi csatlakozó), tisztító rúd, feltekerhető, 240 darab BB-t tartalmazó nagy kapacitású tár.
Az MP5K, Galaxy, A&K, G.5K termékhez ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, vélemények és egyéb hasznos információk a könyvjelzők között találhatók.
Automatikus elektromos airsoft fegyver (AEG). Az MP5K [G.5K] modell replikája. Ez a legkisebb K típus (Kurz = rövid) valahol a géppisztoly és az automata pisztolyok között helyezkedik el, ezért elsősorban CQB-hez használják. A fegyverekben fém sebességváltó található megerősített hengerfejjel, vákuum dugattyúfejjel és acél fogaskerekekkel. A csomag tartalma: töltő, 8,4 V/1100 mAh akkumulátor (kicsi csatlakozó), tisztító rúd, feltekerhető, 240 darab BB-t tartalmazó nagy kapacitású tár.
Az MP5K, Galaxy, A&K, G.5K termékhez ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, vélemények és egyéb hasznos információk a könyvjelzők között találhatók.
Paraméterek
| Értesítés | Az akkumulátor és a töltő a csomag része. |
|---|---|
| Fegyver hossza | 325 mm |
| Fegyver súlya | 1,50 kg |
| Belső cső hossza | 110 mm |
| Hop‑Up típusa | Állítható hop-up |
| Ajánlott BB lövedékek | 0.20 - 0.23 - 0.25 g |
| Tárkapacitás | 240 BB |
| Tár típusa | hi-cap |
| Ajánlott akkumulátor | Type AK (8.4V, 1600mAh) |
| Csatlakozó típusa | Tamiya Mini |
| Tűz módok | safe/semi-auto/full-auto |
| Elsütőkapcsoló | mechanikus |
| Gearbox típusa | metal version 3 |
| Csapágy típusa | 6 mm, bushing, nylon |
| Motor változata | Long |
| AEG típusa | NBB |
| Blow Back | Nem |
| Kaliber | 6 mm |
| Fegyver hatótávolsága | 48 m |
| Torkolati sebesség (gyártó szerint) | 95 m/s [312 fps] |































