B&T MP5A2, Classic Army
Automatikus elektromos airsoft fegyver (AEG). A Classic Army B&T MP5A2 modelljének replikája. További
B&T MP5A2, Classic Army
A német Heckler&Koch fegyvergyár széles választékban gyárt puskákat, gépkarabélyokat, géppuskákat és mesterlövészpuskákat. Érdekes, hogy a legtöbb típusnál a híres görgős zárrendszert és sokszögű csöveket használnak (a cső nem a klasszikus hornyokkal, hanem spirális lépcsőzetű sokszögekkel rendelkezik). Az MP5 sorozatú géppuskákat sokféle kivitelben gyártják. Kis súlyuk és méretük miatt elsősorban a különleges rendőri egységek használják őket.
Ezt a teljes fém modellt a Classic Army gyártja, és a svájci Brügger&Thomet (B&T) fegyvergyár forgalmazza, amely a Heckler&Koch egyik vezető licencelt kereskedője. A fegyver tartalmaz egy megerősített 2-es verziójú sebességváltót, nagy sebességű és nagy nyomatékú motort, fém hop-up kamrát, új típusú testet funkcionális porvédővel, rögzített állványt nagy akkumulátor és taktikai zseblámpa tárolásához. A korábbi modellekhez képest kényelmesebb és gyorsabb hop-up beállítást tesz lehetővé a porvédőben. A modell a CA legújabb sorozatából származik, amelynek fém testje és belső alkatrészei (fogaskerekek, dugattyú, dugattyúfej, fém rugóvezető stb.) jelentősen jobb minőségűek. Minden fegyver B&T logóval és egyedi sorozatszámmal van ellátva.
A B&T MP5A2, Classic Army termékhez ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, áttekintés és egyéb hasznos információk a könyvjelzők között találhatók.
A német Heckler&Koch fegyvergyár széles választékban gyárt puskákat, gépkarabélyokat, géppuskákat és mesterlövészpuskákat. Érdekes, hogy a legtöbb típusnál a híres görgős zárrendszert és sokszögű csöveket használnak (a cső nem a klasszikus hornyokkal, hanem spirális lépcsőzetű sokszögekkel rendelkezik). Az MP5 sorozatú géppuskákat sokféle kivitelben gyártják. Kis súlyuk és méretük miatt elsősorban a különleges rendőri egységek használják őket.
Ezt a teljes fém modellt a Classic Army gyártja, és a svájci Brügger&Thomet (B&T) fegyvergyár forgalmazza, amely a Heckler&Koch egyik vezető licencelt kereskedője. A fegyver tartalmaz egy megerősített 2-es verziójú sebességváltót, nagy sebességű és nagy nyomatékú motort, fém hop-up kamrát, új típusú testet funkcionális porvédővel, rögzített állványt nagy akkumulátor és taktikai zseblámpa tárolásához. A korábbi modellekhez képest kényelmesebb és gyorsabb hop-up beállítást tesz lehetővé a porvédőben. A modell a CA legújabb sorozatából származik, amelynek fém testje és belső alkatrészei (fogaskerekek, dugattyú, dugattyúfej, fém rugóvezető stb.) jelentősen jobb minőségűek. Minden fegyver B&T logóval és egyedi sorozatszámmal van ellátva.
A B&T MP5A2, Classic Army termékhez ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, áttekintés és egyéb hasznos információk a könyvjelzők között találhatók.
Paraméterek
| Értesítés | Az akkumulátor és a töltő nem tartozék. |
|---|---|
| Fegyver hossza | 710 mm |
| Fegyver súlya | 2,635 kg |
| Belső cső hossza | 229 mm |
| Hop‑Up típusa | Állítható hop-up |
| Ajánlott BB lövedékek | 0.20 - 0.23 - 0.25 g |
| Tárkapacitás | 200 BB |
| Tár típusa | hi-cap |
| Ajánlott akkumulátor | Type Large (8.4V) |
| Csatlakozó típusa | Tamiya Large |
| Tűz módok | safe/semi-auto/full-auto |
| Elsütőkapcsoló | mechanikus |
| Gearbox típusa | reinforced version 2 (7 mm) |
| Csapágy típusa | 7 mm, ball bearings, metal |
| Motor típusa | High Speed & High Torque |
| Motor változata | Long |
| AEG típusa | NBB |
| Blow Back | Nem |
| Kaliber | 6 mm |
| Fegyver hatótávolsága | 48 m |
| Torkolati sebesség (mért) | 95 m/s [312 fps] |
























