STI M1911 Classic, ASG
Rugós meghajtású airsoft fegyver. Az ASG licencével gyártott STI M1911 Classic modell replikája. Realisztikusan kidolgozott pisztoly, amely nagy csőtorkolati sebességének köszönhetően a legerősebb rövid rugós meghajtású fegyverek közé tartozik, amelyeket kínálunk. További
STI M1911 Classic, ASG
Rugós airsoft fegyver. Az STI M1911 Classic modell másolata, az ASG licencével gyártva. Realisztikusan kidolgozott pisztoly, amely nagy csőtorkolati sebességének köszönhetően a legerősebb rövid rugós fegyverek közé tartozik a kínálatunkban. A kellemes és biztos tartást a finoman érdesített pisztolymarkolat segíti. A tényleges lövés során értékelni fogja a színesített célzót.
Az ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, vélemények és egyéb hasznos információk az STI M1911 Classic, ASG termékről a könyvjelzők között találhatók.
Rugós airsoft fegyver. Az STI M1911 Classic modell másolata, az ASG licencével gyártva. Realisztikusan kidolgozott pisztoly, amely nagy csőtorkolati sebességének köszönhetően a legerősebb rövid rugós fegyverek közé tartozik a kínálatunkban. A kellemes és biztos tartást a finoman érdesített pisztolymarkolat segíti. A tényleges lövés során értékelni fogja a színesített célzót.
Az ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, vélemények és egyéb hasznos információk az STI M1911 Classic, ASG termékről a könyvjelzők között találhatók.
Paraméterek
| Fegyver hossza | 215 mm |
|---|---|
| Fegyver súlya | 0,21 kg |
| Belső cső hossza | 80 mm |
| Hop‑Up típusa | fix hop-up 0.20g BB |
| Ajánlott BB lövedékek | 0.20 - 0.23 g |
| Tárkapacitás | 12 BB |
| Tűz módok | safe/one-shot |
| Blow Back | Nem |
| Kaliber | 6 mm |
| Fegyver hatótávolsága | 38 m |
| Torkolati sebesség (gyártó szerint) | 67 m/s [220 fps] |
| Torkolati sebesség (mért) | 75 m/s [246 fps] |




















