MP5A4, RIS, Cyma Standard, CM.041B
Automatikus elektromos airsoft fegyver (AEG). MP5A4 - RIS [CM.041B] Cyma Standard Edition modell replika, teljes fém kivitelben. További
MP5A4, RIS, Cyma Standard, CM.041B
Automatikus elektromos airsoft fegyver (AEG). Az MP5A4 - RIS [CM.041B] Cyma Standard Edition modell replikája, teljes fém kivitelben. A híres géppisztoly standard modellje, rögzített állvánnyal és fém RIS kézvédővel, amely lehetővé teszi taktikai kiegészítők használatát. Ennek a változatnak az erőssége a fém test, amely tiszteletre méltó súlyt és valósághű kivitelezést kölcsönöz a fegyvernek. Funkcionális feszítőkarjával egyszerűen nyitható a test jobb oldalán található porvédő fedél, amely hozzáférést biztosít a jól elrejtett hop-up szabályozóhoz. A test alsó fele és a válltámasz, amelyben helyet kapott az akkumulátor, kiváló minőségű nylon műanyagból készült. Az újabb típusú MP5 géppisztolyoknál a pisztolymarkolat nem egyoldalú ergonómiai kialakítású, így a lövés kényelmes mindkét kézzel. Az olyan vezérlők, mint a választókapcsoló és a tárreteszelő is kétoldalúan megoldottak.A fémmel megerősített sebességváltó kiváló minőségű acél fogaskerekeket, precíziós 7 mm-es fém csapágyakat, M120 rugót, fém rugóvezetőt csapággyal, megerősített hengerfejet és vákuum dugattyúfejet tartalmaz. A csomag tartalma: tisztító rúd, taktikai markolat, két fedél a RIS sínekhez és nagy kapacitású, 200 töltényes tár.
Mi az a Cyma Standard Edition?
Felejtsd el a régi gyártói megjelöléseket, mint például a Blue Edition, High Speed Edition, Limited Edition stb. A gyártó teljesen átállt egy új, logikusabb, három termékcsaládra: Sport, Standard és Platinum.
A Cyma Standard Edition 2025 óta jelentős fejlesztéseken esett át a korábbi sorozatokhoz képest. A testek és a külső alkatrészek most már jobb minőségű anyagokból készülnek. Sok alkatrész, amely az előző években a szokásos ZnAl ötvözetből készült, most acélból készül. A szokásos ABS műanyagokat sok esetben üvegszálas adalékokkal ellátott nylon polimer váltotta fel. A belső alkatrészek is jelentős fejlesztéseken estek át, például új hop-up gumiszalagok, módosított fémkamrák, új megerősített sebességváltók, teherbíró belső alkatrészek, és a fegyver teljes légkondicionálása is javult.
A Cyma Standard Edition egy fejlett airsoft fegyver termékcsalád, amely elsősorban azoknak a játékosoknak szól, akik magasabb értéket várnak el a fegyvertől a felhasznált anyagok, a jobb és stabilabb teljesítmény, valamint a jó pontosság tekintetében. Megfizethető elektromos (AEG) replikákat kínál fejlett kialakítással, kiváló megbízhatósággal és funkcionalitással. A kiadás fegyverei nem tartalmaznak akkumulátorokat vagy töltőket, ezért ezeket külön kell megvásárolni.
Az MP5A4, RIS, Cyma Standard, CM.041B termékhez ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, áttekintés és egyéb hasznos információk a könyvjelzők között találhatók.
Automatikus elektromos airsoft fegyver (AEG). Az MP5A4 - RIS [CM.041B] Cyma Standard Edition modell replikája, teljes fém kivitelben. A híres géppisztoly standard modellje, rögzített állvánnyal és fém RIS kézvédővel, amely lehetővé teszi taktikai kiegészítők használatát. Ennek a változatnak az erőssége a fém test, amely tiszteletre méltó súlyt és valósághű kivitelezést kölcsönöz a fegyvernek. Funkcionális feszítőkarjával egyszerűen nyitható a test jobb oldalán található porvédő fedél, amely hozzáférést biztosít a jól elrejtett hop-up szabályozóhoz. A test alsó fele és a válltámasz, amelyben helyet kapott az akkumulátor, kiváló minőségű nylon műanyagból készült. Az újabb típusú MP5 géppisztolyoknál a pisztolymarkolat nem egyoldalú ergonómiai kialakítású, így a lövés kényelmes mindkét kézzel. Az olyan vezérlők, mint a választókapcsoló és a tárreteszelő is kétoldalúan megoldottak.A fémmel megerősített sebességváltó kiváló minőségű acél fogaskerekeket, precíziós 7 mm-es fém csapágyakat, M120 rugót, fém rugóvezetőt csapággyal, megerősített hengerfejet és vákuum dugattyúfejet tartalmaz. A csomag tartalma: tisztító rúd, taktikai markolat, két fedél a RIS sínekhez és nagy kapacitású, 200 töltényes tár.
Mi az a Cyma Standard Edition?
Felejtsd el a régi gyártói megjelöléseket, mint például a Blue Edition, High Speed Edition, Limited Edition stb. A gyártó teljesen átállt egy új, logikusabb, három termékcsaládra: Sport, Standard és Platinum.
A Cyma Standard Edition 2025 óta jelentős fejlesztéseken esett át a korábbi sorozatokhoz képest. A testek és a külső alkatrészek most már jobb minőségű anyagokból készülnek. Sok alkatrész, amely az előző években a szokásos ZnAl ötvözetből készült, most acélból készül. A szokásos ABS műanyagokat sok esetben üvegszálas adalékokkal ellátott nylon polimer váltotta fel. A belső alkatrészek is jelentős fejlesztéseken estek át, például új hop-up gumiszalagok, módosított fémkamrák, új megerősített sebességváltók, teherbíró belső alkatrészek, és a fegyver teljes légkondicionálása is javult.
A Cyma Standard Edition egy fejlett airsoft fegyver termékcsalád, amely elsősorban azoknak a játékosoknak szól, akik magasabb értéket várnak el a fegyvertől a felhasznált anyagok, a jobb és stabilabb teljesítmény, valamint a jó pontosság tekintetében. Megfizethető elektromos (AEG) replikákat kínál fejlett kialakítással, kiváló megbízhatósággal és funkcionalitással. A kiadás fegyverei nem tartalmaznak akkumulátorokat vagy töltőket, ezért ezeket külön kell megvásárolni.
Az MP5A4, RIS, Cyma Standard, CM.041B termékhez ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, áttekintés és egyéb hasznos információk a könyvjelzők között találhatók.
Paraméterek
| Értesítés | Az akkumulátor és a töltő nem tartozék. |
|---|---|
| Fegyver hossza | 710 mm |
| Fegyver súlya | 3,42 kg |
| Belső cső hossza | 229 mm |
| Hop‑Up típusa | Állítható hop-up |
| Ajánlott BB lövedékek | 0.25 - 0.28 g |
| Tárkapacitás | 200 BB |
| Tár típusa | hi-cap |
| Ajánlott akkumulátor | Type Large (8.4V) |
| Csatlakozó típusa | Tamiya Mini |
| Tűz módok | safe/semi-auto/full-auto |
| Elsütőkapcsoló | mechanikus |
| Gearbox típusa | metal version 2 (7 mm) |
| Csapágy típusa | 7 mm, bushing, metal |
| Motor típusa | Long torque |
| Motor változata | Long |
| AEG típusa | NBB |
| Blow Back | Nem |
| Kaliber | 6 mm |
| Fegyver hatótávolsága | 63 m |
| Torkolati sebesség (gyártó szerint) | 120 m/s [394 fps] |
| Torkolati sebesség (mért) | 125 m/s [410 fps] |






































