M24 Socom, Classic Army
Rugós meghajtású airsoft fegyver. A Classic Army M24 Socom modelljének replikája. További
M24 Socom, Classic Army
Az M24 mesterlövészpuska számos változatban gyártott, és az amerikai hadsereg, valamint számos más hadsereg és különleges erők standard fegyverei közé tartozik világszerte. Az M24 puska 1988-ban került be az amerikai hadsereg szolgálatába, amikor felváltotta az M21 vagy M14 puskákat. A fegyvert a Remington M700 puskából fejlesztették ki, amelyből átvették a töltőmechanizmust, de egy robusztus csővel is ellátták.
Az M24 Socom airsoft fegyver modelljét a Classic Army gyártja. Különösen kiválóan kezelt, rögzített állvánnyal rendelkezik, amelynek végén hossza állítható vállpárna található. A sima külső cső nagyon érdekes megjelenést kölcsönöz a fegyvernek, a hosszú belső cső pedig lenyűgöző pontosságot biztosít. A puska alapmodellje hevederforgatóval és RIS sínre szerelhető optikai célzóberendezéssel van felszerelve. Az elülső hevederforgatójának köszönhetően a fegyver könnyen felszerelhető taktikai kétlábas állvánnyal. A fém hop-up szett a tárcsatartó mellett nagyon pontos beállítást tesz lehetővé. A fegyver különösen népszerű tartóssága és könnyű bővíthetősége miatt, amely egyszerűen megvalósítható a hengerek gázra vagy 300%-os rugós szettre cseréjével.
Az M24 Socom, Classic Army termékhez ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, vélemények és egyéb hasznos információk a könyvjelzők között találhatók.
Az M24 mesterlövészpuska számos változatban gyártott, és az amerikai hadsereg, valamint számos más hadsereg és különleges erők standard fegyverei közé tartozik világszerte. Az M24 puska 1988-ban került be az amerikai hadsereg szolgálatába, amikor felváltotta az M21 vagy M14 puskákat. A fegyvert a Remington M700 puskából fejlesztették ki, amelyből átvették a töltőmechanizmust, de egy robusztus csővel is ellátták.
Az M24 Socom airsoft fegyver modelljét a Classic Army gyártja. Különösen kiválóan kezelt, rögzített állvánnyal rendelkezik, amelynek végén hossza állítható vállpárna található. A sima külső cső nagyon érdekes megjelenést kölcsönöz a fegyvernek, a hosszú belső cső pedig lenyűgöző pontosságot biztosít. A puska alapmodellje hevederforgatóval és RIS sínre szerelhető optikai célzóberendezéssel van felszerelve. Az elülső hevederforgatójának köszönhetően a fegyver könnyen felszerelhető taktikai kétlábas állvánnyal. A fém hop-up szett a tárcsatartó mellett nagyon pontos beállítást tesz lehetővé. A fegyver különösen népszerű tartóssága és könnyű bővíthetősége miatt, amely egyszerűen megvalósítható a hengerek gázra vagy 300%-os rugós szettre cseréjével.
Az M24 Socom, Classic Army termékhez ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, vélemények és egyéb hasznos információk a könyvjelzők között találhatók.
Paraméterek
| Fegyver hossza | 1130 mm |
|---|---|
| Fegyver súlya | 3,7 kg |
| Belső cső hossza | 515 mm |
| Hop‑Up típusa | Állítható hop-up |
| Ajánlott BB lövedékek | 0.20 - 0.23 - 0.25 g |
| Tárkapacitás | 25 BB |
| Tűz módok | safe/one-shot |
| Blow Back | Nem |
| Kaliber | 6 mm |
| Fegyver hatótávolsága | 50 m |
| Torkolati sebesség (gyártó szerint) | 100 m/s [328 fps] |
































