M240B, Golden Eagle, 6668
Automatikus elektromos airsoft fegyver (AEG). A Golden Eagle M240B modelljének replikája. További
M240B, Golden Eagle, 6668
Automatikus elektromos airsoft fegyver (AEG). A Golden Eagle M240B modelljének replikája. A FN MAG géppuska modernebb változata, állítható hordozófogantyúval és alap típusú műanyag kézvédővel, amelynek oldalán RIS sínek vannak rögzítve. Figyelemre méltó még a merev műanyag állvány (az akkumulátor helyét szolgálja) és az állítható hátsó célzóberendezés a fedél felső részén. A fedélre RIS-tartó is van elhelyezve a célzóberendezések felszereléséhez. Az egész fegyvert a részletek realisztikus kidolgozása, a rendkívül magas fémarány és a nagy súly jellemzi. Mint egy igazi géppuska, állítható kétlábas állvánnyal van felszerelve, és elektromos dobozos tárral együtt kerül forgalomba.A fémből készült, masszív sebességváltót gyakran „téglának” nevezik, amely kiváló minőségű acél fogaskerekeket, precíziós csapágyakat (8 mm-es golyós) az M120 rugón, fém rugóvezetőt, megerősített hengerfejet és vákuum dugattyúfejet tartalmaz. Az alapban még a fém hop-up kamra is örömet okoz, amely egy darabból készül, és a cső belső átmérője 6,08 mm, további bevonat nélkül. Tartalmaz egy töltőt, 9,6 V/1500 mAh-s akkumulátort (nagy csatlakozóval), tisztító rudat és xhi-cap elektromos tárat 4000 BB-vel.
Az ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, vélemények és egyéb hasznos információk az M240B, Golden Eagle, 6668 termékről a könyvjelzők között találhatók.
Automatikus elektromos airsoft fegyver (AEG). A Golden Eagle M240B modelljének replikája. A FN MAG géppuska modernebb változata, állítható hordozófogantyúval és alap típusú műanyag kézvédővel, amelynek oldalán RIS sínek vannak rögzítve. Figyelemre méltó még a merev műanyag állvány (az akkumulátor helyét szolgálja) és az állítható hátsó célzóberendezés a fedél felső részén. A fedélre RIS-tartó is van elhelyezve a célzóberendezések felszereléséhez. Az egész fegyvert a részletek realisztikus kidolgozása, a rendkívül magas fémarány és a nagy súly jellemzi. Mint egy igazi géppuska, állítható kétlábas állvánnyal van felszerelve, és elektromos dobozos tárral együtt kerül forgalomba.A fémből készült, masszív sebességváltót gyakran „téglának” nevezik, amely kiváló minőségű acél fogaskerekeket, precíziós csapágyakat (8 mm-es golyós) az M120 rugón, fém rugóvezetőt, megerősített hengerfejet és vákuum dugattyúfejet tartalmaz. Az alapban még a fém hop-up kamra is örömet okoz, amely egy darabból készül, és a cső belső átmérője 6,08 mm, további bevonat nélkül. Tartalmaz egy töltőt, 9,6 V/1500 mAh-s akkumulátort (nagy csatlakozóval), tisztító rudat és xhi-cap elektromos tárat 4000 BB-vel.
Az ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, vélemények és egyéb hasznos információk az M240B, Golden Eagle, 6668 termékről a könyvjelzők között találhatók.
Paraméterek
| Értesítés | Az akkumulátor és a töltő a csomag része. |
|---|---|
| Fegyver hossza | 1250 mm |
| Fegyver súlya | 9 kg |
| Belső cső hossza | 550 mm |
| Hop‑Up típusa | Állítható hop-up |
| Ajánlott BB lövedékek | 0.20 - 0.23 - 0.25 g |
| Tárkapacitás | 4000 BB |
| Tár típusa | xhi-cap |
| Ajánlott akkumulátor | Type Large (9.6V) |
| Csatlakozó típusa | Tamiya Large |
| Tűz módok | safe/full-auto |
| Elsütőkapcsoló | mechanikus |
| Gearbox típusa | version M240 (8 mm) |
| Csapágy típusa | 8 mm, ball bearings, metal |
| Motor típusa | Short torque |
| Motor változata | Short |
| AEG típusa | NBB |
| Blow Back | Nem |
| Kaliber | 6 mm |
| Fegyver hatótávolsága | 65 m |
| Torkolati sebesség (mért) | 130 m/s [427 fps] |



















