Glock 18C, 4. generációs váz, TAN, GBB, WE
Gázos airsoft pisztoly Blow Back rendszerrel. A WE Glock 18C GEN.4 (tan) modelljének replikája. Polimer vázzal és fém csúszkával ellátott kézifegyver. A kialakítás ezen változata a G17 egy változatán alapul, amely szintén lőfegyver üzemmód kapcsolóval van felszerelve. Ez lehetővé teszi a félautomata vagy a teljesen automata lőfegyver üzemmód kiválasztását. További
Glock 18C, 4. generációs váz, TAN, GBB, WE
Gázos airsoft pisztoly Blow Back rendszerrel. A WE Glock 18C GEN.4 (tan) modelljének replikája. Polimer kerettel és fém csúszkával ellátott kézifegyver. A kialakítás ezen változata a G17 egyik változatán alapul, amely szintén rendelkezik a lövés módját választó kapcsolóval. Ez lehetővé teszi a félautomata vagy a teljesen automata lövés módjának kiválasztását. Mint minden GBB pisztoly, ez is rendelkezik többek között reális szétszerelhetőséggel, funkcionális csúszkafogó karral és SAFE karral. A modell súlyát és a markolat felületének zseniálisan érdesített tapadását növeli a kellemes és biztos fogás. Az alsó keret 4. generációja lehetővé teszi az egyén számára, hogy a kényelmesebb fogás érdekében kiválassza a hátsó pántok méretét. A ravaszvédő előtt található RIS sín lehetővé teszi a taktikai kiegészítők egyszerű felszerelését.
A mozgó csúszka miatt rendszeresen el kell végezni a felhasználói szétszerelést. Így a fegyver alaposan megtisztítható, a csúszó felületek és az összes O-gyűrűs tömítés a szelepekben megkenhető. Ehhez a tökéletes szilikonolaj/zsír használható, amely a kiegészítők között található. Csak így biztosítható a SEMI-AUTO vagy FULL-AUTO lövés módban történő újratöltés helyes és megbízható működése. A fent említett okok miatt ezeket a modelleket leggyakrabban a lelkes „katonai” airsoft egységek használják. Népszerűségre tettek szert még az egyéni lövészek körében is, akik biztonságosan szeretnének gyakorolni a fegyver kezelését és lövöldözést a lőtéren kívül.
A Glock 18C, 4. generációs váz, TAN, GBB, WE termékhez ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, áttekintés és egyéb hasznos információk a könyvjelzők között találhatók.
Gázos airsoft pisztoly Blow Back rendszerrel. A WE Glock 18C GEN.4 (tan) modelljének replikája. Polimer kerettel és fém csúszkával ellátott kézifegyver. A kialakítás ezen változata a G17 egyik változatán alapul, amely szintén rendelkezik a lövés módját választó kapcsolóval. Ez lehetővé teszi a félautomata vagy a teljesen automata lövés módjának kiválasztását. Mint minden GBB pisztoly, ez is rendelkezik többek között reális szétszerelhetőséggel, funkcionális csúszkafogó karral és SAFE karral. A modell súlyát és a markolat felületének zseniálisan érdesített tapadását növeli a kellemes és biztos fogás. Az alsó keret 4. generációja lehetővé teszi az egyén számára, hogy a kényelmesebb fogás érdekében kiválassza a hátsó pántok méretét. A ravaszvédő előtt található RIS sín lehetővé teszi a taktikai kiegészítők egyszerű felszerelését.
A mozgó csúszka miatt rendszeresen el kell végezni a felhasználói szétszerelést. Így a fegyver alaposan megtisztítható, a csúszó felületek és az összes O-gyűrűs tömítés a szelepekben megkenhető. Ehhez a tökéletes szilikonolaj/zsír használható, amely a kiegészítők között található. Csak így biztosítható a SEMI-AUTO vagy FULL-AUTO lövés módban történő újratöltés helyes és megbízható működése. A fent említett okok miatt ezeket a modelleket leggyakrabban a lelkes „katonai” airsoft egységek használják. Népszerűségre tettek szert még az egyéni lövészek körében is, akik biztonságosan szeretnének gyakorolni a fegyver kezelését és lövöldözést a lőtéren kívül.
A Glock 18C, 4. generációs váz, TAN, GBB, WE termékhez ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, áttekintés és egyéb hasznos információk a könyvjelzők között találhatók.
Paraméterek
| Fegyver hossza | 185 mm |
|---|---|
| Fegyver súlya | 0,80 kg |
| Belső cső hossza | 97 mm |
| Hop‑Up típusa | Állítható hop-up |
| Ajánlott BB lövedékek | 0.20 - 0.23 - 0.25 g |
| Tárkapacitás | 24 BB |
| Tűz módok | safe/semi-auto/full-auto |
| Gázfegyver típusa | GBB |
| Blow Back | Igen, gázos |
| Hajtógáz típusa | GreenGas |
| Kaliber | 6 mm |
| Fegyver hatótávolsága | 45 m |
| Torkolati sebesség (gyártó szerint) | 90 m/s [295 fps] |
| Torkolati sebesség (mért) | 95 m/s [312 fps] |















































