AUG A1 Carbine LE, OD, APS, KU903
Automatikus elektromos airsoft fegyver (AEG). A Steyr AUG A1 Carbine LE [KU903-OD] modell replikája az APS gyártótól. A rövidebb, zöld színű katonai változat standard távcsővel rendelkezik, 1,5-szeres fix nagyítással és több RIS sínnel, amelyekre taktikai kiegészítőket lehet felszerelni. További
AUG A1 Carbine LE, OD, APS, KU903
Automatikus elektromos airsoft fegyver (AEG). A Steyr AUG A1 Carbine LE [KU903-OD] modell replikája az APS gyártótól. A rövidebb, zöld színű katonai változat standard távcsővel rendelkezik, 1,5-szeres fix nagyítással és több RIS sínnel, amelyekre taktikai kiegészítőket lehet felszerelni. Ez a modern és egyesek számára talán futurisztikus gépkarabély nagy részben kiváló minőségű, szilárd polimerből készült. Fémből készült a külső cső a lángcsillapítóval, az egész elülső rész a felső RIS sínnel és a porvédő fedéllel. A fémek és műanyagok aránya így hasonló a valódi fegyveréhez. A fegyver két hevederforgatóval rendelkezik, a hátsó QD típusú, így gyorsan és könnyen eltávolítható.A kevésbé elterjedt bull-pup kialakítás (a tár a ravasz mögötti térben található) révén hosszú cső érhető el, miközben a fegyver teljes méretei kisebbek maradnak, ami természetesen jobb kihasználhatóságot tesz lehetővé kisebb terekben (CQB) is. Ez a technológia a fegyver általános kellemes egyensúlyában és így kiváló fogásában is megmutatkozik, mind a bal, mind a jobb kéz számára. A függőleges elülső fogantyú behajtható vagy részben párhuzamosan állítható a csővel.
A fémmel megerősített sebességváltó kiváló minőségű acél fogaskerekeket, QD rugóvezetőt axiális csapággyal és acél alapokkal, 7 mm-es golyóscsapágyakat, M120 rugót, megerősített hengerfejet és vákuum dugattyúfejet tartalmaz. Különösen figyelemre méltó a rugók gyors cseréjének lehetősége, amelyet egy tapasztalt tulajdonos néhány perc alatt elvégezhet (hasonló elv, mint az M249 géppuskáknál). A csomag tartalmaz egy tisztító rudat és egy feltekerhető, nagy kapacitású 280 töltényes tárat.
Az AUG A1 Carbine LE, OD, APS, KU903 termékhez ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, áttekintés és egyéb hasznos információk a könyvjelzők között találhatók.
Automatikus elektromos airsoft fegyver (AEG). A Steyr AUG A1 Carbine LE [KU903-OD] modell replikája az APS gyártótól. A rövidebb, zöld színű katonai változat standard távcsővel rendelkezik, 1,5-szeres fix nagyítással és több RIS sínnel, amelyekre taktikai kiegészítőket lehet felszerelni. Ez a modern és egyesek számára talán futurisztikus gépkarabély nagy részben kiváló minőségű, szilárd polimerből készült. Fémből készült a külső cső a lángcsillapítóval, az egész elülső rész a felső RIS sínnel és a porvédő fedéllel. A fémek és műanyagok aránya így hasonló a valódi fegyveréhez. A fegyver két hevederforgatóval rendelkezik, a hátsó QD típusú, így gyorsan és könnyen eltávolítható.A kevésbé elterjedt bull-pup kialakítás (a tár a ravasz mögötti térben található) révén hosszú cső érhető el, miközben a fegyver teljes méretei kisebbek maradnak, ami természetesen jobb kihasználhatóságot tesz lehetővé kisebb terekben (CQB) is. Ez a technológia a fegyver általános kellemes egyensúlyában és így kiváló fogásában is megmutatkozik, mind a bal, mind a jobb kéz számára. A függőleges elülső fogantyú behajtható vagy részben párhuzamosan állítható a csővel.
A fémmel megerősített sebességváltó kiváló minőségű acél fogaskerekeket, QD rugóvezetőt axiális csapággyal és acél alapokkal, 7 mm-es golyóscsapágyakat, M120 rugót, megerősített hengerfejet és vákuum dugattyúfejet tartalmaz. Különösen figyelemre méltó a rugók gyors cseréjének lehetősége, amelyet egy tapasztalt tulajdonos néhány perc alatt elvégezhet (hasonló elv, mint az M249 géppuskáknál). A csomag tartalmaz egy tisztító rudat és egy feltekerhető, nagy kapacitású 280 töltényes tárat.
Az AUG A1 Carbine LE, OD, APS, KU903 termékhez ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, áttekintés és egyéb hasznos információk a könyvjelzők között találhatók.
Paraméterek
| Értesítés | Az akkumulátor és a töltő nem tartozék. |
|---|---|
| Fegyver hossza | 765 mm |
| Fegyver súlya | 3,38 kg |
| Belső cső hossza | 480 mm |
| Hop‑Up típusa | Állítható hop-up |
| Ajánlott BB lövedékek | 0.20 - 0.23 - 0.25 g |
| Tárkapacitás | 280 BB |
| Tár típusa | hi-cap |
| Ajánlott akkumulátor | Type Mini (8.4V) |
| Csatlakozó típusa | Tamiya Mini |
| Tűz módok | safe/semi-auto/full-auto |
| Elsütőkapcsoló | mechanikus |
| Gearbox típusa | metal version 3 (7 mm) |
| Csapágy típusa | 7 mm, ball bearings, metal |
| Motor típusa | Short torque |
| Motor változata | Short |
| AEG típusa | NBB |
| Blow Back | Nem |
| Kaliber | 6 mm |
| Fegyver hatótávolsága | 65 m |
| Torkolati sebesség (gyártó szerint) | 120 m/s [394 fps] |
| Torkolati sebesség (mért) | 125 m/s [410 fps] |
























