P90, FN Herstal, TAN, Cyma, CM.060
Elektromos airsoft fegyver. A Cyma P90 [CM.060 TN] modelljének replikája, az FN Herstal és a CyberGun licencével gyártva, TAN színben. További
P90, FN Herstal, TAN, Cyma, CM.060
Elektromos airsoft fegyverek. A Cyma P90 [CM.060 TN] modelljének replikája, az FN Herstal és a CyberGun licencével gyártva, TAN színben. A test és a válltámasz alapja keményített ABS műanyagból készült. Lényegében a jól ismert P90 TR (Triple Rail) változat, amelynek teljes fém felső része három RIS sínnel van felszerelve, hogy bármilyen célzót és egyéb taktikai kiegészítőket lehessen rá szerelni. E fegyverek típusa és jellegzetes alakja a nagyközönség számára főként a Stargate sorozatból ismert, amelyben egy bizonyos konfigurációban nagyon gyakran használták őket. A kevésbé elterjedt bull-pup kialakításnak (a tár a ravasz mögött található) köszönhetően hosszú cső érhető el, miközben a fegyver kisebb méretei megmaradnak, ami természetesen jobb használatot tesz lehetővé kisebb terekben (CQB). Ez a technológia hozzájárul a fegyver általános kellemes egyensúlyához és így a kiváló kezelhetőséghez mind a bal, mind a jobb kézzel.A fémmel megerősített sebességváltó kiváló minőségű acél fogaskerekeket, precíziós fém 6 mm-es csapágyakat, M125 rugót, műanyag hengerfejet (excentrikus kipufogó) és ellennyomásos dugattyúfejet tartalmaz. Az egy darabból álló Hop-Up kamra (műanyag) felső betöltéssel és a belső átmérője 6,08 mm-es, további felületkezelés nélküli cső biztosan tetszeni fog. A csomag tartalma: töltő, 9,6 V/1100 mAh akkumulátor (kicsi csatlakozó), műanyag tisztító rúd, gyors töltő/BB töltő és 68 BB-s toló tár (lowcap) valósághű utánzat patronokkal.
Ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, áttekintés és egyéb hasznos információk a P90, FN Herstal, TAN, Cyma, CM.060 termékről a könyvjelzőkben találhatók.
Elektromos airsoft fegyverek. A Cyma P90 [CM.060 TN] modelljének replikája, az FN Herstal és a CyberGun licencével gyártva, TAN színben. A test és a válltámasz alapja keményített ABS műanyagból készült. Lényegében a jól ismert P90 TR (Triple Rail) változat, amelynek teljes fém felső része három RIS sínnel van felszerelve, hogy bármilyen célzót és egyéb taktikai kiegészítőket lehessen rá szerelni. E fegyverek típusa és jellegzetes alakja a nagyközönség számára főként a Stargate sorozatból ismert, amelyben egy bizonyos konfigurációban nagyon gyakran használták őket. A kevésbé elterjedt bull-pup kialakításnak (a tár a ravasz mögött található) köszönhetően hosszú cső érhető el, miközben a fegyver kisebb méretei megmaradnak, ami természetesen jobb használatot tesz lehetővé kisebb terekben (CQB). Ez a technológia hozzájárul a fegyver általános kellemes egyensúlyához és így a kiváló kezelhetőséghez mind a bal, mind a jobb kézzel.A fémmel megerősített sebességváltó kiváló minőségű acél fogaskerekeket, precíziós fém 6 mm-es csapágyakat, M125 rugót, műanyag hengerfejet (excentrikus kipufogó) és ellennyomásos dugattyúfejet tartalmaz. Az egy darabból álló Hop-Up kamra (műanyag) felső betöltéssel és a belső átmérője 6,08 mm-es, további felületkezelés nélküli cső biztosan tetszeni fog. A csomag tartalma: töltő, 9,6 V/1100 mAh akkumulátor (kicsi csatlakozó), műanyag tisztító rúd, gyors töltő/BB töltő és 68 BB-s toló tár (lowcap) valósághű utánzat patronokkal.
Ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, áttekintés és egyéb hasznos információk a P90, FN Herstal, TAN, Cyma, CM.060 termékről a könyvjelzőkben találhatók.
Paraméterek
| Értesítés | Az akkumulátor és a töltő a csomag része. |
|---|---|
| Fegyver hossza | 504 mm |
| Fegyver súlya | 2,08 kg |
| Belső cső hossza | 247 mm |
| Hop‑Up típusa | Állítható hop-up |
| Ajánlott BB lövedékek | 0,20 - 0,23 - 0,25 g |
| Tárkapacitás | 68 BB |
| Tár típusa | low-cap |
| Ajánlott akkumulátor | Type Mini (8,4V) |
| Csatlakozó típusa | Tamiya Mini |
| Tűz módok | safe/semi/auto |
| Elsütőkapcsoló | mechanikus |
| Gearbox típusa | metal version 6 (6 mm) |
| Csapágy típusa | 6 mm, bushings, metal |
| Motor típusa | Long torque |
| Motor változata | Long |
| AEG típusa | NBB |
| Blow Back | Nem |
| Kaliber | 6 mm |
| Fegyver hatótávolsága | 60 m |
| Torkolati sebesség (gyártó szerint) | 115 m/s [377 fps] |
| Torkolati sebesség (mért) | 125 m/s [410 fps] |















































