H&K G3A3, Jing Gong, JG100
Automatikus elektromos airsoft fegyver. A G3A3 [T3-K3, JG-100] modell replikája a Jing Gong gyártótól. További
H&K G3A3, Jing Gong, JG100
Automatikus elektromos airsoft fegyver. A G3A3 [T3-K3, JG-100] modell replikája a Jing Gong gyártótól. A H&K G3 sorozat német gyalogsági gépkarabélyának airsoft modellje első ránézésre jellegzetes olajzöld állványáról ismerhető fel. A fegyver fő részei, mint a szűk kézvédő, a test, a pisztolymarkolat és a rögzített puskatus, ABS műanyagból készültek. A fém alkatrészek kisebb részek, mint a választókar, a célzóberendezés, a tárkioldó gomb, a feszítőkar, a puskatus és a test közötti rögzítés, a ravasz, a hevederforgatók stb. A hátsó célzóberendezés négy különböző látómezőt kínál.
A fémmel megerősített 2. verziójú hajtómű alapvető fém fogaskerekeket, 7 mm-es fém perselyeket, fém rugóvezetőt, sárgaréz hengeret, M110 rugót, műanyag hengerfejet és vákuum dugattyúfejet tartalmaz. Van egy jól megoldott műanyag hop-up kamra és belső cső, amelynek átmérője 6,08 mm, felületi bevonat nélkül. A csomag tartalma: töltő, 8,4 V/1100 mAh akkumulátor (kicsi csatlakozó), műanyag, tisztító rúd és egy 500 töltényes Wind Up Hi-cap tár.
A H&K G3A3, Jing Gong, JG100 termékhez ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, áttekintés és egyéb hasznos információk a könyvjelzők között találhatók.
Automatikus elektromos airsoft fegyver. A G3A3 [T3-K3, JG-100] modell replikája a Jing Gong gyártótól. A H&K G3 sorozat német gyalogsági gépkarabélyának airsoft modellje első ránézésre jellegzetes olajzöld állványáról ismerhető fel. A fegyver fő részei, mint a szűk kézvédő, a test, a pisztolymarkolat és a rögzített puskatus, ABS műanyagból készültek. A fém alkatrészek kisebb részek, mint a választókar, a célzóberendezés, a tárkioldó gomb, a feszítőkar, a puskatus és a test közötti rögzítés, a ravasz, a hevederforgatók stb. A hátsó célzóberendezés négy különböző látómezőt kínál.
A fémmel megerősített 2. verziójú hajtómű alapvető fém fogaskerekeket, 7 mm-es fém perselyeket, fém rugóvezetőt, sárgaréz hengeret, M110 rugót, műanyag hengerfejet és vákuum dugattyúfejet tartalmaz. Van egy jól megoldott műanyag hop-up kamra és belső cső, amelynek átmérője 6,08 mm, felületi bevonat nélkül. A csomag tartalma: töltő, 8,4 V/1100 mAh akkumulátor (kicsi csatlakozó), műanyag, tisztító rúd és egy 500 töltényes Wind Up Hi-cap tár.
A H&K G3A3, Jing Gong, JG100 termékhez ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, áttekintés és egyéb hasznos információk a könyvjelzők között találhatók.
Paraméterek
| Értesítés | Az akkumulátor és a töltő a csomag része. |
|---|---|
| Fegyver hossza | 1020 mm |
| Fegyver súlya | 3,10 kg |
| Belső cső hossza | 495 mm |
| Hop‑Up típusa | Állítható hop-up |
| Ajánlott BB lövedékek | 0.20 - 0.23 - 0.25 g |
| Tárkapacitás | 500 BB |
| Tár típusa | hi-cap |
| Ajánlott akkumulátor | Type Mini (9.6V) |
| Csatlakozó típusa | Tamiya Mini |
| Tűz módok | safe/semi-auto/full-auto |
| Elsütőkapcsoló | mechanikus |
| Gearbox típusa | metal version 2 (7 mm) |
| Csapágy típusa | 7 mm, bushing, metal |
| Motor típusa | Long genuine |
| Motor változata | Long |
| AEG típusa | NBB |
| Blow Back | Nem |
| Kaliber | 6 mm |
| Fegyver hatótávolsága | 60 m |
| Torkolati sebesség (gyártó szerint) | 120 m/s [394 fps] |






























