M14 DMR, fa, Cyma Sport, CM.032D
Automatikus elektromos airsoft fegyver (AEG). M14 DMR replika, fa [CM.032D] Cyma Sport Edition teljes fém kivitelben. Csak a fekete kézvédő és a válltámasz készült minőségi ABS műanyagból, nagyon valósághű fa utánzattal. További
M14 DMR, fa, Cyma Sport, CM.032D
Automatikus elektromos airsoft fegyver (AEG). M14 DMR replika, fekete [CM.032D] Cyma Sport Edition teljes fém kivitelben. Csak a fekete kézvédő és a válltámasz készült minőségi ABS műanyagból, valósághű fa utánzattal. A híres M14 félautomata puska módosított változata eltér a szokásos változatától, pisztolyfogantyúval, állítható arcpárnával és végdugóval. Távcső vagy red dot felszereléséhez ajánlott egy megfelelő rögzítőalapot vásárolni, amelyet a feszítőkar helyére kell rögzíteni. A kiegészítők hozzáadásának másik lehetősége egy teljesen új fém RAS felső rész megvásárlása. A modell kialakítása funkcionális töltőkarral és reteszelővel is rendelkezik. Előnyös a rögzített válltámasz, amely erősebb akkumulátor tárolására alkalmas.A fémmel megerősített hajtómű kiváló minőségű acél fogaskerekeket (M14 TM típusú), precíziós fém csapágyakat (7 mm), M120 rugót, megerősített hengerfejet és vákuum dugattyúfejet tartalmaz. Tartalmaz egy töltőt, 8,4 V/1200 mAh akkumulátort (kicsi csatlakozó), hevedert, tisztító rudat és egy 400 darabos BB-t tartalmazó Wind Up Hi-cap magazint.
Mi az a Cyma Sport Edition?
Felejtsd el a régi gyártói megjelöléseket, mint például Blue Edition, High Speed Edition, Limited Edition stb. A gyártó teljesen átállt egy új, logikusabb, három termékcsaládra: Sport, Standard és Platinum.
A Cyma Sport Edition 2025 óta további fejlesztéseken esett át a korábbi verziókhoz képest. A testek és a külső alkatrészek most már jobb minőségű anyagokból készülnek. Számos fejlesztés történt a belső alkatrészeken is, például új hop-up gumiszalagok, egyes esetekben akár teljes kamrák, új sebességváltók és teherbíró belső alkatrészek is.
A Cyma Sport Edition az airsoft fegyverek alapvető termékcsaládja, amely elsősorban kezdő játékosoknak és szabadidős használatra készült. Megfizethető, egyszerűsített kialakítású elektromos (AEG) replikákat kínál, amelyek azonban megbízhatóságukban és funkcionalitásukban nem maradnak el a drágább modellektől.
Az M14 DMR, fa, Cyma Sport, CM.032D termékhez ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, vélemények és egyéb hasznos információk a könyvjelzők között találhatók.
Automatikus elektromos airsoft fegyver (AEG). M14 DMR replika, fekete [CM.032D] Cyma Sport Edition teljes fém kivitelben. Csak a fekete kézvédő és a válltámasz készült minőségi ABS műanyagból, valósághű fa utánzattal. A híres M14 félautomata puska módosított változata eltér a szokásos változatától, pisztolyfogantyúval, állítható arcpárnával és végdugóval. Távcső vagy red dot felszereléséhez ajánlott egy megfelelő rögzítőalapot vásárolni, amelyet a feszítőkar helyére kell rögzíteni. A kiegészítők hozzáadásának másik lehetősége egy teljesen új fém RAS felső rész megvásárlása. A modell kialakítása funkcionális töltőkarral és reteszelővel is rendelkezik. Előnyös a rögzített válltámasz, amely erősebb akkumulátor tárolására alkalmas.A fémmel megerősített hajtómű kiváló minőségű acél fogaskerekeket (M14 TM típusú), precíziós fém csapágyakat (7 mm), M120 rugót, megerősített hengerfejet és vákuum dugattyúfejet tartalmaz. Tartalmaz egy töltőt, 8,4 V/1200 mAh akkumulátort (kicsi csatlakozó), hevedert, tisztító rudat és egy 400 darabos BB-t tartalmazó Wind Up Hi-cap magazint.
Mi az a Cyma Sport Edition?
Felejtsd el a régi gyártói megjelöléseket, mint például Blue Edition, High Speed Edition, Limited Edition stb. A gyártó teljesen átállt egy új, logikusabb, három termékcsaládra: Sport, Standard és Platinum.
A Cyma Sport Edition 2025 óta további fejlesztéseken esett át a korábbi verziókhoz képest. A testek és a külső alkatrészek most már jobb minőségű anyagokból készülnek. Számos fejlesztés történt a belső alkatrészeken is, például új hop-up gumiszalagok, egyes esetekben akár teljes kamrák, új sebességváltók és teherbíró belső alkatrészek is.
A Cyma Sport Edition az airsoft fegyverek alapvető termékcsaládja, amely elsősorban kezdő játékosoknak és szabadidős használatra készült. Megfizethető, egyszerűsített kialakítású elektromos (AEG) replikákat kínál, amelyek azonban megbízhatóságukban és funkcionalitásukban nem maradnak el a drágább modellektől.
Az M14 DMR, fa, Cyma Sport, CM.032D termékhez ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, vélemények és egyéb hasznos információk a könyvjelzők között találhatók.
Paraméterek
| Értesítés | Az akkumulátor és a töltő a csomag része. |
|---|---|
| Fegyver hossza | 1144 mm |
| Fegyver súlya | 3,73 kg |
| Belső cső hossza | 509 mm |
| Hop‑Up típusa | Állítható hop-up |
| Ajánlott BB lövedékek | 0.23 - 0.25 g |
| Tárkapacitás | 400 BB |
| Tár típusa | hi-cap |
| Ajánlott akkumulátor | Type Mini (9.6V) |
| Csatlakozó típusa | Tamiya Mini |
| Tűz módok | safe/semi-auto/full-auto |
| Elsütőkapcsoló | mechanikus |
| Gearbox típusa | metal version 7 (7 mm) |
| Csapágy típusa | 7 mm, bushing, metal |
| Motor típusa | Short torque |
| Motor változata | Short |
| AEG típusa | NBB |
| Blow Back | Nem |
| Kaliber | 6 mm |
| Fegyver hatótávolsága | 58 m |
| Torkolati sebesség (gyártó szerint) | 100 m/s [328 fps] |
| Torkolati sebesség (mért) | 115 m/s [377 fps] |

















































