Glock 18C, okvir 4. generacije, TAN, GBB, WE
Gasni airsoft pištolj s Blow Back sustavom. Replicu modela Glock 18C GEN.4 (smeđe boje) od WE. Pištolj s polimernim okvirom i metalnim zatvaračem. Ova verzija dizajna temelji se na varijanti G17, koja je također opremljena polugom za odabir načina paljbe. To omogućuje odabir poluautomatskog ili potpuno automatskog načina paljbe. Više
Glock 18C, okvir 4. gen., TAN, GBB, WE
Gasni airsoft pištolj s Blow Back sustavom. Replicu modela Glock 18C GEN.4 (tan) tvrtke WE. Pištolj s polimernim okvirom i metalnim zatvaračem. Ova verzija dizajna temelji se na varijanti modela G17, koja je također opremljena prekidačem za odabir načina paljbe. To omogućuje odabir poluautomatskog ili punog automatskog načina paljbe. Kao i svi GBB pištolji, ima, između ostalog, realistično rastavljanje, funkcionalan osigurač zatvarača i osigurač. Udoban i čvrst zahvat koji pomaže povećati težinu modela i genijalno hrapava površina drške. Donji okvir četvrte generacije omogućuje pojedincu odabir veličine stražnjih oslonaca za udobniji hvat. RIS šina ispred osigurača omogućuje jednostavno montiranje taktičkih dodataka.
Zbog pomične klizne cijevi potrebno je redovito rastavljati pištolj. Tako temeljito očistite pištolj, podmažite klizne površine i sve O-prstenaste brtve u ventilima. Za to je savršeno silikonsko ulje/mast, koje možete pronaći u paketu s dodacima. Samo na taj način osigurat ćete ispravan i pouzdan rad punjenja u poluautomatskom ili potpuno automatskom načinu gađanja. Iz gore navedenih razloga, ove modele najčešće koriste entuzijastične "vojne" airsoft jedinice. Popularnost su stekli čak i među pojedinačnim strijelcima koji se žele sigurno uvježbati u rukovanju i gađanju oružjem izvan streljane.
Preporučene airsoft dodatke, parametre, recenzije i druge korisne informacije o proizvodu Glock 18C, okvir 4. generacije, TAN, GBB, WE možete pronaći u zabilješkama.
Gasni airsoft pištolj s Blow Back sustavom. Replicu modela Glock 18C GEN.4 (tan) tvrtke WE. Pištolj s polimernim okvirom i metalnim zatvaračem. Ova verzija dizajna temelji se na varijanti modela G17, koja je također opremljena prekidačem za odabir načina paljbe. To omogućuje odabir poluautomatskog ili punog automatskog načina paljbe. Kao i svi GBB pištolji, ima, između ostalog, realistično rastavljanje, funkcionalan osigurač zatvarača i osigurač. Udoban i čvrst zahvat koji pomaže povećati težinu modela i genijalno hrapava površina drške. Donji okvir četvrte generacije omogućuje pojedincu odabir veličine stražnjih oslonaca za udobniji hvat. RIS šina ispred osigurača omogućuje jednostavno montiranje taktičkih dodataka.
Zbog pomične klizne cijevi potrebno je redovito rastavljati pištolj. Tako temeljito očistite pištolj, podmažite klizne površine i sve O-prstenaste brtve u ventilima. Za to je savršeno silikonsko ulje/mast, koje možete pronaći u paketu s dodacima. Samo na taj način osigurat ćete ispravan i pouzdan rad punjenja u poluautomatskom ili potpuno automatskom načinu gađanja. Iz gore navedenih razloga, ove modele najčešće koriste entuzijastične "vojne" airsoft jedinice. Popularnost su stekli čak i među pojedinačnim strijelcima koji se žele sigurno uvježbati u rukovanju i gađanju oružjem izvan streljane.
Preporučene airsoft dodatke, parametre, recenzije i druge korisne informacije o proizvodu Glock 18C, okvir 4. generacije, TAN, GBB, WE možete pronaći u zabilješkama.
Parametri
| Dužina oružja | 185 mm |
|---|---|
| Težina oružja | 0,80 kg |
| Dužina unutarnje cijevi | 97 mm |
| Tip Hop-Up | podesiv hop-up |
| Preporučene BBs | 0.20 - 0.23 - 0.25 g |
| Kapacitet spremnika | 24 BB |
| Načini paljbe | safe/semi-auto/full-auto |
| Tip plinskog pištolja | GBB |
| Blow Back | Da, plin |
| Plinski pogon | GreenGas |
| Kalibar | 6 mm |
| Domet oružja | 45 m |
| Brzina iz cijevi (proizvođač) | 90 m/s [295 fps] |
| Brzina iz cijevi (izmjerena) | 95 m/s [312 fps] |















































