Enfield L85A2, STAR
Automatikus elektromos airsoft fegyver (AEG). A STAR Enfield L85A2 modelljének replikája. További
Enfield L85A2, STAR
Az L85 sorozatú támadófegyverek (SA80 néven is ismertek) a rossz hírű márkák közé tartoznak. Az L85A1 első verziója nagyon jó lövési paraméterekkel és teljesítménnyel rendelkezett, de sajnos a gyenge gyártási minőség és a gyakori megbízhatatlanság miatt nagyon népszerűtlen lett. A brit fegyvergyár azonban idővel kifejlesztett egy új verziót L85A2 néven, amely megoldotta az eredeti fegyverek legtöbb problémáját, és pontosságának és ergonómiájának köszönhetően idővel nemcsak a brit hadseregben, hanem a világ más hadseregeiben is helyet kapott. A fegyver levehető markolattal rendelkezik, amelyre az eredeti SUSAT célzószerkezet felszerelhető. Ezt a modellt a STAR gyártja. Műanyag sebességváltóval, nagy nyomatékú lapos motorral rendelkezik, és egy szép műanyag tokban kerül forgalomba. A fegyver többnyire fémből készült (test, cső, célzószerkezet, markolat stb.), a kézvédő és a válltámasz műanyagból készült. A tár kompatibilis az M16/M4/M15 típusokkal, közepes kapacitású tár 130 db BB-hez. Az akkumulátor a kézvédőben található. Az alapmodell nagyon magas, körülbelül 130 m/s-os csőtorkolati sebességgel rendelkezik.
Az Enfield L85A2, STAR termékhez ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, áttekintés és egyéb hasznos információk a könyvjelzőkben találhatók.
Az L85 sorozatú támadófegyverek (SA80 néven is ismertek) a rossz hírű márkák közé tartoznak. Az L85A1 első verziója nagyon jó lövési paraméterekkel és teljesítménnyel rendelkezett, de sajnos a gyenge gyártási minőség és a gyakori megbízhatatlanság miatt nagyon népszerűtlen lett. A brit fegyvergyár azonban idővel kifejlesztett egy új verziót L85A2 néven, amely megoldotta az eredeti fegyverek legtöbb problémáját, és pontosságának és ergonómiájának köszönhetően idővel nemcsak a brit hadseregben, hanem a világ más hadseregeiben is helyet kapott. A fegyver levehető markolattal rendelkezik, amelyre az eredeti SUSAT célzószerkezet felszerelhető. Ezt a modellt a STAR gyártja. Műanyag sebességváltóval, nagy nyomatékú lapos motorral rendelkezik, és egy szép műanyag tokban kerül forgalomba. A fegyver többnyire fémből készült (test, cső, célzószerkezet, markolat stb.), a kézvédő és a válltámasz műanyagból készült. A tár kompatibilis az M16/M4/M15 típusokkal, közepes kapacitású tár 130 db BB-hez. Az akkumulátor a kézvédőben található. Az alapmodell nagyon magas, körülbelül 130 m/s-os csőtorkolati sebességgel rendelkezik.
Az Enfield L85A2, STAR termékhez ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, áttekintés és egyéb hasznos információk a könyvjelzőkben találhatók.
Paraméterek
| Értesítés | Az akkumulátor és a töltő nem tartozék. |
|---|---|
| Fegyver hossza | 773 mm |
| Fegyver súlya | 3,9 kg |
| Belső cső hossza | 470 mm |
| Hop‑Up típusa | Állítható hop-up |
| Ajánlott BB lövedékek | 0.25 - 0.28 g |
| Tárkapacitás | 130 BB |
| Tár típusa | mid-cap |
| Ajánlott akkumulátor | Type M15/M4 (9.6V) |
| Csatlakozó típusa | Tamiya Mini |
| Tűz módok | safe/semi-auto/full-auto |
| Elsütőkapcsoló | mechanikus |
| Gearbox típusa | Plastic STAR |
| Motor típusa | Hight Torque Flat Motor |
| Motor változata | Long |
| AEG típusa | NBB |
| Blow Back | Nem |
| Kaliber | 6 mm |
| Fegyver hatótávolsága | 65 m |
| Torkolati sebesség (mért) | 130 m/s [427 fps] |




























