Enfield L85A2, STAR
Automatska električna airsoft puška (AEG). Replic model Enfield L85A2 tvrtke STAR. Više
Enfield L85A2, STAR
Serija jurišnih pušaka L85 (poznata i pod nazivom SA80) spada među marke s lošom poviješću. Prva verzija L85A1 imala je vrlo dobre parametre gađanja i performanse, ali je nažalost zbog loše kvalitete proizvodnje i česte nepouzdanosti postala vrlo nepopularna. Britanska tvornica oružja, međutim, s vremenom je razvila novu verziju pod oznakom L85A2, koja je riješila većinu problema originalnog oružja i zbog svoje preciznosti i ergonomije s vremenom je našla svoje mjesto ne samo u britanskoj vojsci, već i u drugim vojska svijeta. Oružje ima odvojivu dršku na koju se može montirati originalni SUSAT nišan. Ovaj model proizvodi tvrtka STAR. Uključuje plastično kućište mjenjača, motor visokog okretnog momenta (High Torque Flat Motor) i dolazi u lijepoj plastičnoj kutiji. Oružje je uglavnom izrađeno od metala (kućište, cijev, nišani, drška itd.), dok su plastični dijelovi na rukohvatu i obraznici. Magazin, kompatibilan s vrstama M16/M4/M15, mid-cap spremnik za 130 BB metaka. Baterija se postavlja u rukohvat. Osnovni model ima vrlo visoku standardnu početnu brzinu od oko 130 m/s.
Preporučene airsoft dodatke, parametre, recenzije i druge korisne informacije o proizvodu Enfield L85A2, STAR možete pronaći u zabilješkama.
Serija jurišnih pušaka L85 (poznata i pod nazivom SA80) spada među marke s lošom poviješću. Prva verzija L85A1 imala je vrlo dobre parametre gađanja i performanse, ali je nažalost zbog loše kvalitete proizvodnje i česte nepouzdanosti postala vrlo nepopularna. Britanska tvornica oružja, međutim, s vremenom je razvila novu verziju pod oznakom L85A2, koja je riješila većinu problema originalnog oružja i zbog svoje preciznosti i ergonomije s vremenom je našla svoje mjesto ne samo u britanskoj vojsci, već i u drugim vojska svijeta. Oružje ima odvojivu dršku na koju se može montirati originalni SUSAT nišan. Ovaj model proizvodi tvrtka STAR. Uključuje plastično kućište mjenjača, motor visokog okretnog momenta (High Torque Flat Motor) i dolazi u lijepoj plastičnoj kutiji. Oružje je uglavnom izrađeno od metala (kućište, cijev, nišani, drška itd.), dok su plastični dijelovi na rukohvatu i obraznici. Magazin, kompatibilan s vrstama M16/M4/M15, mid-cap spremnik za 130 BB metaka. Baterija se postavlja u rukohvat. Osnovni model ima vrlo visoku standardnu početnu brzinu od oko 130 m/s.
Preporučene airsoft dodatke, parametre, recenzije i druge korisne informacije o proizvodu Enfield L85A2, STAR možete pronaći u zabilješkama.
Parametri
| Obavijest | Baterija i punjač nisu uključeni. |
|---|---|
| Dužina oružja | 773 mm |
| Težina oružja | 3,9 kg |
| Dužina unutarnje cijevi | 470 mm |
| Tip Hop-Up | podesiv hop-up |
| Preporučene BBs | 0.25 - 0.28 g |
| Kapacitet spremnika | 130 BB |
| Vrsta spremnika | mid-cap |
| Preporučena baterija | Type M15/M4 (9.6V) |
| Tip utikača | Tamiya Mini |
| Načini paljbe | safe/semi-auto/full-auto |
| Okidački prekidač | mehanički |
| Gearbox tip | Plastic STAR |
| Tip motora | Hight Torque Flat Motor |
| Motorna varijanta | Long |
| AEG tip | NBB |
| Blow Back | Ne |
| Kalibar | 6 mm |
| Domet oružja | 65 m |
| Brzina iz cijevi (izmjerena) | 130 m/s [427 fps] |




























