CZ Scorpion Vz. 61, ASG
Rugós meghajtású airsoft fegyver. A CZ Scorpion Vz. 61 replikája, amelyet az ASG licencével gyártanak. További
CZ Scorpion Vz. 61, ASG
Rugós meghajtású airsoft fegyver. A CZ Scorpion Vz. 61 replikája, amelyet az ASG licencével gyártottak. Kicsi, de hatékony fegyver, összecsukható drótállvánnyal. Ez a legendás csehszlovák tervezésű géppisztoly világszerte ismert, és még mindig használják az ACR igényeinek kielégítésére.
Ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, áttekintés és egyéb hasznos információk a CZ Scorpion Vz. 61, ASG termékről a könyvjelzőkben találhatók.
Rugós meghajtású airsoft fegyver. A CZ Scorpion Vz. 61 replikája, amelyet az ASG licencével gyártottak. Kicsi, de hatékony fegyver, összecsukható drótállvánnyal. Ez a legendás csehszlovák tervezésű géppisztoly világszerte ismert, és még mindig használják az ACR igényeinek kielégítésére.
Ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, áttekintés és egyéb hasznos információk a CZ Scorpion Vz. 61, ASG termékről a könyvjelzőkben találhatók.
Paraméterek
| Fegyver hossza | 280/540 mm |
|---|---|
| Fegyver súlya | 0,60 kg |
| Belső cső hossza | 118 mm |
| Hop‑Up típusa | fix hop-up 0.20g BB |
| Ajánlott BB lövedékek | 0.12 - 0.20 g |
| Tárkapacitás | 15 BB |
| Tűz módok | safe/one-shot |
| Blow Back | Nem |
| Kaliber | 6 mm |
| Fegyver hatótávolsága | 25 m |
| Torkolati sebesség (gyártó szerint) | 42 m/s [138 fps] |
| Torkolati sebesség (mért) | 50 m/s [164 fps] |












