Colt M1911 A1, GBB, WE
Gázos airsoft pisztoly Blow Back rendszerrel. A WE Colt M1911 A1 modelljének teljes fém replikája. Ismert szolgálati pisztoly, amely a lőfegyverek tervezésében és különböző modernizációkban szerepelt az amerikai hadseregben. További
Colt M1911 A1, GBB, WE
Gázos airsoft pisztoly Blow Back rendszerrel. A WE Colt M1911 A1 modelljének teljes fém replikája. Ismert szolgálati pisztoly, amely a lőfegyverek tervezésében és különböző modernizációkban szerepelt az amerikai hadseregben. A polgári piacon forgalmazott pisztolyokat gyakran Government néven emlegetik. Mindkét teljes méretű modell ugyanazon .45 ACP kaliberű, egyrétegű tárral rendelkezik. Az airsoft replika ezt teljes mértékben megőrizte, így a tár is valósághűen keskeny és egyrétegű – de 6 mm-es műanyag golyókat tartalmaz. Mint minden GBB pisztoly, ez is rendelkezik többek között valósághű szétszerelhetőséggel, funkcionális csúszó reteszelő karral és két SAFE karral. Kellemes és biztos fogást biztosít a modell súlyának növelése és a markolat felületének ötletesen érdesített markolata.
A mozgó csúszka miatt rendszeresen el kell végezni a felhasználói szétszerelést. Így a fegyvert alaposan megtisztíthatja, kenheti a csúszó felületeket és az összes O-gyűrűs tömítést a szelepekben. Ehhez a tökéletes szilikonolaj/zsír használható, amely a kiegészítők között található. Csak így biztosítható a SEMI-AUTO lövés módban történő újratöltés helyes és megbízható működése. A fent említett okok miatt ezeket a modelleket leggyakrabban a lelkes „katonai” airsoft egységek használják. Népszerűségre tettek szert még az egyéni lövészek körében is, akik biztonságosan szeretnének gyakorolni a fegyver kezelését és lövöldözést a lőtéren kívül.
A Colt M1911 A1, GBB, WE termékhez ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, áttekintés és egyéb hasznos információk a könyvjelzők között találhatók.
Gázos airsoft pisztoly Blow Back rendszerrel. A WE Colt M1911 A1 modelljének teljes fém replikája. Ismert szolgálati pisztoly, amely a lőfegyverek tervezésében és különböző modernizációkban szerepelt az amerikai hadseregben. A polgári piacon forgalmazott pisztolyokat gyakran Government néven emlegetik. Mindkét teljes méretű modell ugyanazon .45 ACP kaliberű, egyrétegű tárral rendelkezik. Az airsoft replika ezt teljes mértékben megőrizte, így a tár is valósághűen keskeny és egyrétegű – de 6 mm-es műanyag golyókat tartalmaz. Mint minden GBB pisztoly, ez is rendelkezik többek között valósághű szétszerelhetőséggel, funkcionális csúszó reteszelő karral és két SAFE karral. Kellemes és biztos fogást biztosít a modell súlyának növelése és a markolat felületének ötletesen érdesített markolata.
A mozgó csúszka miatt rendszeresen el kell végezni a felhasználói szétszerelést. Így a fegyvert alaposan megtisztíthatja, kenheti a csúszó felületeket és az összes O-gyűrűs tömítést a szelepekben. Ehhez a tökéletes szilikonolaj/zsír használható, amely a kiegészítők között található. Csak így biztosítható a SEMI-AUTO lövés módban történő újratöltés helyes és megbízható működése. A fent említett okok miatt ezeket a modelleket leggyakrabban a lelkes „katonai” airsoft egységek használják. Népszerűségre tettek szert még az egyéni lövészek körében is, akik biztonságosan szeretnének gyakorolni a fegyver kezelését és lövöldözést a lőtéren kívül.
A Colt M1911 A1, GBB, WE termékhez ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, áttekintés és egyéb hasznos információk a könyvjelzők között találhatók.
Paraméterek
| Fegyver hossza | 215 mm |
|---|---|
| Fegyver súlya | 0,90 kg |
| Belső cső hossza | 115 mm |
| Hop‑Up típusa | Állítható hop-up |
| Ajánlott BB lövedékek | 0.20 - 0.23 - 0.25 g |
| Tárkapacitás | 16 BB |
| Tűz módok | safe/semi-auto |
| Gázfegyver típusa | GBB |
| Blow Back | Igen, gázos |
| Hajtógáz típusa | GreenGas |
| Kaliber | 6 mm |
| Fegyver hatótávolsága | 50 m |
| Torkolati sebesség (gyártó szerint) | 90 m/s [295 fps] |
| Torkolati sebesség (mért) | 100 m/s [328 fps] |





































