Mauser Kar98k, Snow Wolf, SW-022
Rugós meghajtású airsoft fegyver. Mauser Kar98k replika modell [SW-022] fa hatású állvánnyal. További
Mauser Kar98k, Snow Wolf, SW-022
Rugós airsoft fegyver. Mauser Kar98k modell [SW-022] replika fa hatású állvánnyal. Az egyéb külső alkatrészek és vezérlők ötvözött fémből készültek. Az állványon található lyuk és a csőelőtét fémhurka lehetővé teszi a heveder felszerelését. A retesz felhajtható biztonsági retesze teljes mértékben működőképes, a hátsó célzó pedig simán állítható. Minden puska egyedi sorozatszámmal rendelkezik a reteszházon. A tárból az összes golyó kilövése után a retesz hátsó helyzetben marad, így nem áll fenn a BB nélküli lövés kockázata. A csomag tartalma: gyorsbetöltő, műanyag rúd a cső tisztításához és 24 BB-t befogadó tár.
A Mauser Kar98k, Snow Wolf, SW-022 termékhez ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, vélemények és egyéb hasznos információk a könyvjelzők között találhatók.
Rugós airsoft fegyver. Mauser Kar98k modell [SW-022] replika fa hatású állvánnyal. Az egyéb külső alkatrészek és vezérlők ötvözött fémből készültek. Az állványon található lyuk és a csőelőtét fémhurka lehetővé teszi a heveder felszerelését. A retesz felhajtható biztonsági retesze teljes mértékben működőképes, a hátsó célzó pedig simán állítható. Minden puska egyedi sorozatszámmal rendelkezik a reteszházon. A tárból az összes golyó kilövése után a retesz hátsó helyzetben marad, így nem áll fenn a BB nélküli lövés kockázata. A csomag tartalma: gyorsbetöltő, műanyag rúd a cső tisztításához és 24 BB-t befogadó tár.
A Mauser Kar98k, Snow Wolf, SW-022 termékhez ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, vélemények és egyéb hasznos információk a könyvjelzők között találhatók.
Paraméterek
| Fegyver hossza | 1100 mm |
|---|---|
| Fegyver súlya | 2,90 kg |
| Belső cső hossza | 485 mm |
| Hop‑Up típusa | Állítható hop-up |
| Ajánlott BB lövedékek | 0.20 - 0.23 - 0.25 g |
| Tárkapacitás | 24 BB |
| Tűz módok | one-shot |
| Blow Back | Nem |
| Kaliber | 6 mm |
| Fegyver hatótávolsága | 60 m |
| Torkolati sebesség (mért) | 120 m/s [394 fps] |


















