MP5SD6, Cyma Standard, CM.041SD6
Automatikus elektromos airsoft fegyver (AEG). Az MP5SD6 [CM.041SD6] Cyma Standard Edition modell replikája, teljes fém kivitelben. További
MP5SD6, Cyma Standard, CM.041SD6
Automatikus elektromos airsoft fegyver (AEG). Az MP5SD6 [CM.041SD6] Cyma Standard Edition modell teljes fém kivitelű replikája. A híres géppisztoly standard modellje teleszkópos behúzható állvánnyal (3 pozícióba állítható) és integrált hangtompítóval ellátott, fogazott kézvédővel. Ennek a változatnak az erőssége a fém test, amely tiszteletre méltó súlyt és valósághű kivitelezést kölcsönöz a fegyvernek. A funkcionális feszítőkar segítségével egyszerűen kinyitható a test jobb oldalán található porvédő fedél, és hozzáférhetővé válik a jól elrejtett hop-up szabályozó. A test alsó fele, a vállpárna és a kézvédő kiváló minőségű nylonból készültek. Az akkumulátor a cső alatt, az elülső részen található. Ezekben az újabb típusú MP5 géppisztolyokban nincs egyoldalas ergonómikus pisztolymarkolat, így a lövés kényelmes mindkét kézzel. Az olyan vezérlők, mint a választókapcsoló és a tárreteszelő is kétoldalasak.
A fémmel megerősített sebességváltó kiváló minőségű acél fogaskerekeket, precíziós fém csapágyakat (7 mm), M120 rugót, fém rugóvezetőt csapággyal, megerősített hengerfejet és vákuum dugattyúfejet tartalmaz. Tartalmaz egy tisztító rudat és egy nagy kapacitású, 200 darab BB-t tartalmazó tárat.
Mi az a Cyma Standard Edition?
Felejtsd el a régi gyártói megnevezéseket, mint például Blue Edition, High Speed Edition, Limited Edition stb. A gyártó teljesen átállt egy új, logikusabb, három termékcsaládra: Sport, Standard és Platinum.
A Cyma Standard Edition 2025 óta jelentős fejlesztéseken esett át a korábbi sorozatokhoz képest. A testek és a külső alkatrészek most már jobb minőségű anyagokból készülnek. Sok alkatrész, amely a korábbi években a szokásos ZnAl ötvözetből készült, most acélból készül. A hagyományos ABS műanyagokat sok esetben üvegszálas adalékokkal ellátott nylon polimer váltotta fel. A belső alkatrészek is jelentős fejlesztéseken estek át, például új hop-up gumiszalagok, módosított fémkamrák, új megerősített sebességváltók, teherbíró belső alkatrészek, valamint a fegyver teljes légkondicionálása is javult.
A Cyma Standard Edition egy fejlett airsoft fegyver termékcsalád, amely elsősorban azoknak a játékosoknak szól, akik magasabb értéket igényelnek a fegyvertől a felhasznált anyagok, valamint a jobb és stabilabb teljesítmény és a jó pontosság formájában. Megfizethető elektromos (AEG) replikákat kínál fejlett kialakítással, kiváló megbízhatósággal és funkcionalitással. Az ebben a kiadásban szereplő fegyverek nem tartalmaznak akkumulátorokat vagy töltőket, ezért ezeket külön kell megvásárolni.
Az MP5SD6, Cyma Standard, CM.041SD6 termékhez ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, áttekintés és egyéb hasznos információk a könyvjelzőkben találhatók.
Automatikus elektromos airsoft fegyver (AEG). Az MP5SD6 [CM.041SD6] Cyma Standard Edition modell teljes fém kivitelű replikája. A híres géppisztoly standard modellje teleszkópos behúzható állvánnyal (3 pozícióba állítható) és integrált hangtompítóval ellátott, fogazott kézvédővel. Ennek a változatnak az erőssége a fém test, amely tiszteletre méltó súlyt és valósághű kivitelezést kölcsönöz a fegyvernek. A funkcionális feszítőkar segítségével egyszerűen kinyitható a test jobb oldalán található porvédő fedél, és hozzáférhetővé válik a jól elrejtett hop-up szabályozó. A test alsó fele, a vállpárna és a kézvédő kiváló minőségű nylonból készültek. Az akkumulátor a cső alatt, az elülső részen található. Ezekben az újabb típusú MP5 géppisztolyokban nincs egyoldalas ergonómikus pisztolymarkolat, így a lövés kényelmes mindkét kézzel. Az olyan vezérlők, mint a választókapcsoló és a tárreteszelő is kétoldalasak.
A fémmel megerősített sebességváltó kiváló minőségű acél fogaskerekeket, precíziós fém csapágyakat (7 mm), M120 rugót, fém rugóvezetőt csapággyal, megerősített hengerfejet és vákuum dugattyúfejet tartalmaz. Tartalmaz egy tisztító rudat és egy nagy kapacitású, 200 darab BB-t tartalmazó tárat.
Mi az a Cyma Standard Edition?
Felejtsd el a régi gyártói megnevezéseket, mint például Blue Edition, High Speed Edition, Limited Edition stb. A gyártó teljesen átállt egy új, logikusabb, három termékcsaládra: Sport, Standard és Platinum.
A Cyma Standard Edition 2025 óta jelentős fejlesztéseken esett át a korábbi sorozatokhoz képest. A testek és a külső alkatrészek most már jobb minőségű anyagokból készülnek. Sok alkatrész, amely a korábbi években a szokásos ZnAl ötvözetből készült, most acélból készül. A hagyományos ABS műanyagokat sok esetben üvegszálas adalékokkal ellátott nylon polimer váltotta fel. A belső alkatrészek is jelentős fejlesztéseken estek át, például új hop-up gumiszalagok, módosított fémkamrák, új megerősített sebességváltók, teherbíró belső alkatrészek, valamint a fegyver teljes légkondicionálása is javult.
A Cyma Standard Edition egy fejlett airsoft fegyver termékcsalád, amely elsősorban azoknak a játékosoknak szól, akik magasabb értéket igényelnek a fegyvertől a felhasznált anyagok, valamint a jobb és stabilabb teljesítmény és a jó pontosság formájában. Megfizethető elektromos (AEG) replikákat kínál fejlett kialakítással, kiváló megbízhatósággal és funkcionalitással. Az ebben a kiadásban szereplő fegyverek nem tartalmaznak akkumulátorokat vagy töltőket, ezért ezeket külön kell megvásárolni.
Az MP5SD6, Cyma Standard, CM.041SD6 termékhez ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, áttekintés és egyéb hasznos információk a könyvjelzőkben találhatók.
Paraméterek
| Értesítés | Az akkumulátor és a töltő nem tartozék. |
|---|---|
| Fegyver hossza | 650/800 mm |
| Fegyver súlya | 3,34 kg |
| Belső cső hossza | 229 mm |
| Hop‑Up típusa | Állítható hop-up |
| Ajánlott BB lövedékek | 0.25 - 0.28 g |
| Tárkapacitás | 200 BB |
| Tár típusa | hi-cap |
| Ajánlott akkumulátor | Type CQB (9.6V, 1600mAh) |
| Csatlakozó típusa | Tamiya Mini |
| Tűz módok | safe/semi-auto/full-auto |
| Elsütőkapcsoló | mechanikus |
| Gearbox típusa | metal version 2 (7 mm) |
| Csapágy típusa | 7 mm, bushing, metal |
| Motor típusa | Long torque |
| Motor változata | Long |
| AEG típusa | NBB |
| Blow Back | Nem |
| Kaliber | 6 mm |
| Fegyver hatótávolsága | 63 m |
| Torkolati sebesség (gyártó szerint) | 120 m/s [394 fps] |
| Torkolati sebesség (mért) | 125 m/s [410 fps] |




























