Colt M1911 A1, GBB, WE
Gasni airsoft pištolj s Blow Back sustavom. Potpuno metalna replika modela Colt M1911 A1 tvrtke WE. Poznat model službenog pištolja, koji je u dizajnu vatrenog oružja i raznim modernizacijama ikada uveden u službu u američkoj vojsci. Više
Colt M1911 A1, GBB, WE
Gas pištolj za airsoft s Blow Back sustavom. Potpuno metalna replika modela Colt M1911 A1 tvrtke WE. Poznat službeni pištolj, koji je u dizajnu vatrenog oružja i raznim modernizacijama bio u službi u američkoj vojsci. Pištolji za civilno tržište često se nazivaju Government. Oba ova modela pune veličine poznata su po istom kalibru .45 ACP i jednorednom spremniku. Airsoft replika je to u potpunosti zadržala, pa je i spremnik realistično uski i jednoredan – ali za 6 mm plastične kuglice. Kao i svaki GBB pištolj, ima, između ostalog, realistično rastavljanje, funkcionalan osigurač klizača i dvostruki osigurač. Udoban i čvrst, što pomaže povećati težinu modela, s genijalno hrapavom teksturom na površini drške.
Zbog pomične klizne jedinice potrebno je redovito rastavljati pištolj. Tako temeljito očistite pištolj, podmažite klizne površine i sve O-prstenaste brtve u ventilima. Za to je savršeno silikonsko ulje/mast, koje možete pronaći u odjeljku s dodacima. Samo na taj način osigurat ćete ispravno i pouzdano punjenje u poluautomatskom načinu gađanja. Iz gore navedenih razloga, ove modele najčešće koriste entuzijastične "vojne" airsoft jedinice. Popularnost su stekli čak i među pojedinačnim strijelcima koji se žele sigurno uvježbati u rukovanju i gađanju iz oružja izvan streljane.
Preporučene airsoft dodatke, parametre, recenzije i druge korisne informacije o proizvodu Colt M1911 A1, GBB, WE možete pronaći u zabilješkama.
Gas pištolj za airsoft s Blow Back sustavom. Potpuno metalna replika modela Colt M1911 A1 tvrtke WE. Poznat službeni pištolj, koji je u dizajnu vatrenog oružja i raznim modernizacijama bio u službi u američkoj vojsci. Pištolji za civilno tržište često se nazivaju Government. Oba ova modela pune veličine poznata su po istom kalibru .45 ACP i jednorednom spremniku. Airsoft replika je to u potpunosti zadržala, pa je i spremnik realistično uski i jednoredan – ali za 6 mm plastične kuglice. Kao i svaki GBB pištolj, ima, između ostalog, realistično rastavljanje, funkcionalan osigurač klizača i dvostruki osigurač. Udoban i čvrst, što pomaže povećati težinu modela, s genijalno hrapavom teksturom na površini drške.
Zbog pomične klizne jedinice potrebno je redovito rastavljati pištolj. Tako temeljito očistite pištolj, podmažite klizne površine i sve O-prstenaste brtve u ventilima. Za to je savršeno silikonsko ulje/mast, koje možete pronaći u odjeljku s dodacima. Samo na taj način osigurat ćete ispravno i pouzdano punjenje u poluautomatskom načinu gađanja. Iz gore navedenih razloga, ove modele najčešće koriste entuzijastične "vojne" airsoft jedinice. Popularnost su stekli čak i među pojedinačnim strijelcima koji se žele sigurno uvježbati u rukovanju i gađanju iz oružja izvan streljane.
Preporučene airsoft dodatke, parametre, recenzije i druge korisne informacije o proizvodu Colt M1911 A1, GBB, WE možete pronaći u zabilješkama.
Parametri
| Dužina oružja | 215 mm |
|---|---|
| Težina oružja | 0,90 kg |
| Dužina unutarnje cijevi | 115 mm |
| Tip Hop-Up | podesiv hop-up |
| Preporučene BBs | 0.20 - 0.23 - 0.25 g |
| Kapacitet spremnika | 16 BB |
| Načini paljbe | safe/semi-auto |
| Tip plinskog pištolja | GBB |
| Blow Back | Da, plin |
| Plinski pogon | GreenGas |
| Kalibar | 6 mm |
| Domet oružja | 50 m |
| Brzina iz cijevi (proizvođač) | 90 m/s [295 fps] |
| Brzina iz cijevi (izmjerena) | 100 m/s [328 fps] |





































