M14, fekete, G&G
Automatikus elektromos airsoft fegyver (AEG). M14 modell replika - Fekete, G&G gyártmány. További
M14, fekete, G&G
Az M14 puskát az 1950-es években fejlesztették ki az Egyesült Államokban, 7,62 mm-es NATO kaliberű fegyverként. A fegyver alapvetően a háborús M1 Garand bevált modelljén alapult. Történelmileg a fegyvert nagyon pozitívan értékelték, annak ellenére, hogy automatikus tüzeléskor erős visszarúgása volt. Az M14 nagyon rövid ideig volt szolgálatban az amerikai hadseregben, mivel a vietnami háborúban használták, és fokozatosan kiszorította az M16/AR15 típusú fegyvereket, amelyek ma kétségtelenül a leggyakrabban használtak világszerte. Az M14-et ezután M21 mesterlövészpuskaként használták, amelynek csak az alkatrészei voltak pontosabbak és kisebb szerkezeti eltérései voltak. Ezt a modellt a Tokyo Marui gyártja. Tartalmaz egy új 7-es verziójú sebességváltót, EG700 motort, rögzített állványt a nagy akkumulátor elhelyezéséhez és egy hosszú csövét. Az állvány zöldes színű műanyagból készült, a csőfedél, az állítható célzóberendezés és az egyéb alkatrészek fémből készültek.
Az M14, fekete, G&G termékhez ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, áttekintés és egyéb hasznos információk a könyvjelzőkben találhatók.
Az M14 puskát az 1950-es években fejlesztették ki az Egyesült Államokban, 7,62 mm-es NATO kaliberű fegyverként. A fegyver alapvetően a háborús M1 Garand bevált modelljén alapult. Történelmileg a fegyvert nagyon pozitívan értékelték, annak ellenére, hogy automatikus tüzeléskor erős visszarúgása volt. Az M14 nagyon rövid ideig volt szolgálatban az amerikai hadseregben, mivel a vietnami háborúban használták, és fokozatosan kiszorította az M16/AR15 típusú fegyvereket, amelyek ma kétségtelenül a leggyakrabban használtak világszerte. Az M14-et ezután M21 mesterlövészpuskaként használták, amelynek csak az alkatrészei voltak pontosabbak és kisebb szerkezeti eltérései voltak. Ezt a modellt a Tokyo Marui gyártja. Tartalmaz egy új 7-es verziójú sebességváltót, EG700 motort, rögzített állványt a nagy akkumulátor elhelyezéséhez és egy hosszú csövét. Az állvány zöldes színű műanyagból készült, a csőfedél, az állítható célzóberendezés és az egyéb alkatrészek fémből készültek.
Az M14, fekete, G&G termékhez ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, áttekintés és egyéb hasznos információk a könyvjelzőkben találhatók.
Paraméterek
| Értesítés | Az akkumulátor és a töltő nem tartozék. |
|---|---|
| Fegyver hossza | 1120 mm |
| Fegyver súlya | 3,8 kg |
| Belső cső hossza | 515 mm |
| Hop‑Up típusa | Állítható hop-up |
| Ajánlott BB lövedékek | 0.20 - 0.23 - 0.25 g |
| Tárkapacitás | 450 BB |
| Tár típusa | hi-cap |
| Ajánlott akkumulátor | Type Large (8.4V) |
| Csatlakozó típusa | Tamiya Large |
| Tűz módok | safe/semi-auto/full-auto |
| Elsütőkapcsoló | mechanikus |
| Gearbox típusa | reinforced G&G M14 |
| Motor típusa | motor G&G |
| Motor változata | Short |
| AEG típusa | NBB |
| Blow Back | Nem |
| Kaliber | 6 mm |
| Fegyver hatótávolsága | 50 m |
| Torkolati sebesség (gyártó szerint) | 100 m/s [328 fps] |






















