AUG A1 Military, OD, AD, 010
Automatikus elektromos airsoft fegyver (AEG). A Steyr AUG A1 Military [AD-AEG010] modell replikája zöld színben az Arrow Dynamic gyártótól. A katonai változat alapfelszereltségként 1,5-szeres nagyítású fix távcsővel és számos RIS sínnel rendelkezik, amelyek lehetővé teszik a taktikai kiegészítők egyszerű felszerelését. További
AUG A1 Military, OD, AD, 010
Automatikus elektromos airsoft fegyver (AEG). A Steyr AUG A1 Military [AD-AEG010] modell replikája zöld színben az Arrow Dynamic-tól. A katonai változat alapfelszereltségként 1,5-szeres nagyítású fix távcsővel és számos más RIS sínnel rendelkezik, amelyek lehetővé teszik a taktikai kiegészítők egyszerű felszerelését. Ez a modern és egyesek számára talán futurisztikus gépkarabély nagy részben kiváló minőségű, szilárd polimerből készült. Fémből készült a külső cső a kompenzátorral a cső végén, a felső RIS sín teljes elülső része és a porvédő fedél. A fémek és műanyagok aránya így hasonló a valódi fegyveréhez. A fegyver két hevederforgatóval rendelkezik, a hátsó QD típusú, így gyorsan és könnyen leszerelhető.A kevésbé elterjedt bull-pup kialakításnak (a tár a ravasz mögötti térben található) köszönhetően hosszú cső érhető el, miközben a fegyver teljes mérete kisebb marad, ami természetesen jobb kihasználhatóságot tesz lehetővé kisebb terekben (CQB) is. Ez a technológia a fegyver általános kellemes egyensúlyában és így kiváló fogásában is megmutatkozik, mind a bal, mind a jobb kézzel. A függőleges elülső fogantyú behajtható vagy részben párhuzamosan állítható a csővel.
A fémmel megerősített hajtómű kiváló minőségű acél fogaskerekeket, QD rugóvezetőt axiális csapággyal és acél alapokkal, 7 mm-es golyóscsapágyakat, M120 rugót, megerősített hengerfejet és vákuum dugattyúfejet tartalmaz. Figyelemre méltó a rugók gyors cseréjének lehetősége, amelyet egy tapasztalt tulajdonos néhány perc alatt elvégezhet (hasonló elv, mint az M249 géppuskáknál). A csomag tartalmaz egy tisztító rudat és egy feltekerhető, nagy kapacitású, 280 BB-t tartalmazó tárat.
Az AUG A1 Military, OD, AD, 010 termékhez ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, áttekintés és egyéb hasznos információk a könyvjelzők között találhatók.
Automatikus elektromos airsoft fegyver (AEG). A Steyr AUG A1 Military [AD-AEG010] modell replikája zöld színben az Arrow Dynamic-tól. A katonai változat alapfelszereltségként 1,5-szeres nagyítású fix távcsővel és számos más RIS sínnel rendelkezik, amelyek lehetővé teszik a taktikai kiegészítők egyszerű felszerelését. Ez a modern és egyesek számára talán futurisztikus gépkarabély nagy részben kiváló minőségű, szilárd polimerből készült. Fémből készült a külső cső a kompenzátorral a cső végén, a felső RIS sín teljes elülső része és a porvédő fedél. A fémek és műanyagok aránya így hasonló a valódi fegyveréhez. A fegyver két hevederforgatóval rendelkezik, a hátsó QD típusú, így gyorsan és könnyen leszerelhető.A kevésbé elterjedt bull-pup kialakításnak (a tár a ravasz mögötti térben található) köszönhetően hosszú cső érhető el, miközben a fegyver teljes mérete kisebb marad, ami természetesen jobb kihasználhatóságot tesz lehetővé kisebb terekben (CQB) is. Ez a technológia a fegyver általános kellemes egyensúlyában és így kiváló fogásában is megmutatkozik, mind a bal, mind a jobb kézzel. A függőleges elülső fogantyú behajtható vagy részben párhuzamosan állítható a csővel.
A fémmel megerősített hajtómű kiváló minőségű acél fogaskerekeket, QD rugóvezetőt axiális csapággyal és acél alapokkal, 7 mm-es golyóscsapágyakat, M120 rugót, megerősített hengerfejet és vákuum dugattyúfejet tartalmaz. Figyelemre méltó a rugók gyors cseréjének lehetősége, amelyet egy tapasztalt tulajdonos néhány perc alatt elvégezhet (hasonló elv, mint az M249 géppuskáknál). A csomag tartalmaz egy tisztító rudat és egy feltekerhető, nagy kapacitású, 280 BB-t tartalmazó tárat.
Az AUG A1 Military, OD, AD, 010 termékhez ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, áttekintés és egyéb hasznos információk a könyvjelzők között találhatók.
Paraméterek
| Értesítés | Az akkumulátor és a töltő nem tartozék. |
|---|---|
| Fegyver hossza | 805 mm |
| Fegyver súlya | 3,45 kg |
| Belső cső hossza | 509 mm |
| Hop‑Up típusa | Állítható hop-up |
| Ajánlott BB lövedékek | 0.20 - 0.23 - 0.25 g |
| Tárkapacitás | 280 BB |
| Tár típusa | hi-cap |
| Ajánlott akkumulátor | Type Mini (8.4V) |
| Csatlakozó típusa | Tamiya Mini |
| Tűz módok | safe/semi-auto/full-auto |
| Elsütőkapcsoló | mechanikus |
| Gearbox típusa | metal version 3 (7 mm) |
| Csapágy típusa | 7 mm, ball bearings, metal |
| Motor típusa | Short torque |
| Motor változata | Short |
| AEG típusa | NBB |
| Blow Back | Nem |
| Kaliber | 6 mm |
| Fegyver hatótávolsága | 65 m |
| Torkolati sebesség (gyártó szerint) | 120 m/s [394 fps] |
| Torkolati sebesség (mért) | 125 m/s [410 fps] |


























