SA vz. 58 hosszú, Ares
Automatikus elektromos airsoft fegyver (AEG). Az Ares SA Vz. 58 Long modelljének replikája. További
SA vz. 58 long, Ares
Automatikus elektromos airsoft fegyver (AEG). Az Ares SA Vz. 58 Long modelljének replikája. Az igazi fegyverhez hasonlóan ez a fegyver is többnyire fémből készült. A legendás csehszlovák géppisztoly modellje a nagyközönség számára is jól ismert, ezért nincs sok leírni való. A modern koncepció fekete műanyag markolatot és FAB Defence stílusú kézvédőt kínál. A fém fegyvertartó ebben az esetben oldalirányban összecsukható, és a valódi fegyverekhez hasonlóan lőfegyver üzemmód váltó funkcióval rendelkezik. A megfelelő típusú Li-Pol akkumulátor a kézvédő aljába, a külső cső alá helyezhető be.A fémmel megerősített sebességváltó kiváló minőségű acél fogaskerekeket tartalmaz, csapágyak nélküli QD rugóvezetővel, precíziós fém csapágyakkal 9 mm-es (csúszó és golyós kombináció), M90-es rugóval, krómozott hengerrel, programozható Ares elektronikával, fém fésűvel ellátott dugattyúval, rendkívül hosszú műanyag fúvókával, műanyag hengerfejjel (excentrikusan kialakított kipufogó) és vákuum dugattyúfejjel. Tartalmazza a tisztító rudat, a gyors töltőt, az erősebb M130 rugót és a 160 töltényes közepes kapacitású tárat.
Az ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, áttekintés és egyéb hasznos információk a SA vz. 58 long, Ares termékről a könyvjelzők között találhatók.
Automatikus elektromos airsoft fegyver (AEG). Az Ares SA Vz. 58 Long modelljének replikája. Az igazi fegyverhez hasonlóan ez a fegyver is többnyire fémből készült. A legendás csehszlovák géppisztoly modellje a nagyközönség számára is jól ismert, ezért nincs sok leírni való. A modern koncepció fekete műanyag markolatot és FAB Defence stílusú kézvédőt kínál. A fém fegyvertartó ebben az esetben oldalirányban összecsukható, és a valódi fegyverekhez hasonlóan lőfegyver üzemmód váltó funkcióval rendelkezik. A megfelelő típusú Li-Pol akkumulátor a kézvédő aljába, a külső cső alá helyezhető be.A fémmel megerősített sebességváltó kiváló minőségű acél fogaskerekeket tartalmaz, csapágyak nélküli QD rugóvezetővel, precíziós fém csapágyakkal 9 mm-es (csúszó és golyós kombináció), M90-es rugóval, krómozott hengerrel, programozható Ares elektronikával, fém fésűvel ellátott dugattyúval, rendkívül hosszú műanyag fúvókával, műanyag hengerfejjel (excentrikusan kialakított kipufogó) és vákuum dugattyúfejjel. Tartalmazza a tisztító rudat, a gyors töltőt, az erősebb M130 rugót és a 160 töltényes közepes kapacitású tárat.
Az ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, áttekintés és egyéb hasznos információk a SA vz. 58 long, Ares termékről a könyvjelzők között találhatók.
Paraméterek
| Értesítés | Az akkumulátor és a töltő nem tartozék. |
|---|---|
| Fegyver hossza | 650/855 mm |
| Fegyver súlya | 3,18 kg |
| Belső cső hossza | 400 mm |
| Hop‑Up típusa | Állítható hop-up |
| Ajánlott BB lövedékek | 0.20 - 0.23 - 0.25 g |
| Tárkapacitás | 160 BB |
| Tár típusa | mid-cap |
| Ajánlott akkumulátor | VB Li-Pol 7.4V, 1300mAh, 15C |
| Csatlakozó típusa | Tamiya Mini |
| Tűz módok | safe/semi-auto/full-auto |
| Elsütőkapcsoló | mechanikus |
| Gearbox típusa | version vz. 58 (9 mm) |
| Csapágy típusa | 9 mm, ball bearings/bushing, metal |
| Motor típusa | Short torque |
| Motor változata | Short |
| AEG típusa | NBB |
| Blow Back | Nem |
| Kaliber | 6 mm |
| Fegyver hatótávolsága | 45 m |
| Torkolati sebesség (mért) | 90 m/s [295 fps] |

























