Glock 19, rama 4. generacji, czarny, GBB, WE
Pistolet airsoft na gaz z systemem Blow Back. Replika modelu Glock 19 GEN.4 (czarny) z czarną ramą polimerową i metalową zasuwą firmy WE. G19 to bardziej kompaktowy model oparty na konstrukcji podstawowej wersji pełnowymiarowego pistoletu G17. Więcej
Glock 19, rama 4. generacji, czarny, GBB, WE
Pistolet airsoft na gaz z systemem Blow Back. Replika modelu Glock 19 GEN.4 z czarną ramą polimerową i metalową zasuwą firmy WE. G19 to bardziej kompaktowy model oparty na konstrukcji podstawowej wersji pełnowymiarowego pistoletu G17. Jak każdy pistolet GBB posiada między innymi realistyczny demontaż, funkcjonalną dźwignię zamka oraz dźwignię SAFE. Przyjemny i pewny chwyt pomaga zwiększyć wagę modelu oraz pomysłowo chropowata powierzchnia uchwytu. Dolna rama 4. generacji pozwala na indywidualny wybór rozmiaru tylnych pasków dla wygodniejszego uchwytu. Szyna RIS przed osłoną spustu pozwala na łatwy montaż akcesoriów taktycznych.
Ze względu na ruchomy zamek konieczne jest regularne przeprowadzanie demontażu przez użytkownika. W ten sposób broń jest dokładnie czyszczona, smarowane są powierzchnie ślizgowe i wszystkie uszczelki O-ring w zaworach. Idealny jest do tego olej/smar silikonowy, który można znaleźć w zestawie akcesoriów. Tylko w ten sposób zapewnione zostanie prawidłowe i niezawodne działanie przeładowania w trybie strzelania SEMI-AUTO. Z powyższych powodów modele te są najczęściej używane przez entuzjastyczne „wojskowe” jednostki airsoftowe. Zyskały popularność nawet wśród indywidualnych strzelców, którzy chcą bezpiecznie trenować obsługę i strzelanie z broni poza strzelnicą.
Zalecane akcesoria airsoftowe, parametry, recenzje i inne przydatne informacje o produkcie Glock 19, rama 4. gen., czarny, GBB, WE można znaleźć w zakładkach.
Pistolet airsoft na gaz z systemem Blow Back. Replika modelu Glock 19 GEN.4 z czarną ramą polimerową i metalową zasuwą firmy WE. G19 to bardziej kompaktowy model oparty na konstrukcji podstawowej wersji pełnowymiarowego pistoletu G17. Jak każdy pistolet GBB posiada między innymi realistyczny demontaż, funkcjonalną dźwignię zamka oraz dźwignię SAFE. Przyjemny i pewny chwyt pomaga zwiększyć wagę modelu oraz pomysłowo chropowata powierzchnia uchwytu. Dolna rama 4. generacji pozwala na indywidualny wybór rozmiaru tylnych pasków dla wygodniejszego uchwytu. Szyna RIS przed osłoną spustu pozwala na łatwy montaż akcesoriów taktycznych.
Ze względu na ruchomy zamek konieczne jest regularne przeprowadzanie demontażu przez użytkownika. W ten sposób broń jest dokładnie czyszczona, smarowane są powierzchnie ślizgowe i wszystkie uszczelki O-ring w zaworach. Idealny jest do tego olej/smar silikonowy, który można znaleźć w zestawie akcesoriów. Tylko w ten sposób zapewnione zostanie prawidłowe i niezawodne działanie przeładowania w trybie strzelania SEMI-AUTO. Z powyższych powodów modele te są najczęściej używane przez entuzjastyczne „wojskowe” jednostki airsoftowe. Zyskały popularność nawet wśród indywidualnych strzelców, którzy chcą bezpiecznie trenować obsługę i strzelanie z broni poza strzelnicą.
Zalecane akcesoria airsoftowe, parametry, recenzje i inne przydatne informacje o produkcie Glock 19, rama 4. gen., czarny, GBB, WE można znaleźć w zakładkach.
Parametry
| Długość broni | 170 mm |
|---|---|
| Waga broni | 0,70 kg |
| Długość wewnętrznej lufy | 77 mm |
| Typ Hop-Up | regulowany hop-up |
| Zalecane kulki BBs | 0.20 - 0.23 - 0.25 g |
| Pojemność magazynka | 20 BB |
| Tryby ognia | safe/semi-auto |
| Typ pistoletu gazowego | GBB |
| Blow Back | Tak, gazowy |
| Gaz napędowy | GreenGas |
| Kaliber | 6 mm |
| Zasięg broni | 42 m |
| Prędkość wylotowa (producent) | 80 m/s [262 fps] |
| Prędkość wylotowa (zmierzona) | 85 m/s [279 fps] |















































