Glock 19, okvir 4. generacije, crni, GBB, WE
Gasni airsoft pištolj s Blow Back sustavom. Replika modela Glock 19 GEN.4 (crna) s crnim polimernim okvirom i metalnim zatvaračem iz WE. G19 je kompaktniji model temeljen na dizajnu osnovne varijante punog pištolja G17. Više
Glock 19, okvir 4. generacije, crni, GBB, WE
Gasni airsoft pištolj s Blow Back sustavom. Replicirani model Glock 19 GEN.4 s crnim polimernim okvirom i metalnim zatvaračem od WE. G19 je kompaktniji model temeljen na dizajnu osnovne varijante punog pištolja G17. Kao i svi GBB pištolji, ima, između ostalog, realistično rastavljanje, funkcionalan osigurač klizača i polugu osigurača. Drška je ugodna i sigurna za držanje, što povećava težinu modela, a površina drške je genijalno hrapava. Donji okvir četvrte generacije omogućuje pojedincu odabir veličine stražnjih oslonaca za udobnije držanje. RIS šina ispred osigurača okidača omogućuje jednostavno montiranje taktičkih dodataka.
Zbog pomične klizne jedinice potrebno je redovito rastavljati pištolj. Tako se pištolj temeljito čisti, podmazuju klizne površine i sve O-prstenaste brtve u ventilima. Za to je savršeno silikonsko ulje/mast, koje se može pronaći u paketu s dodacima. Samo na taj način osigurat ćete ispravan i pouzdan rad punjenja u poluautomatskom načinu gađanja. Iz gore navedenih razloga, ove modele najčešće koriste entuzijastične "vojne" airsoft jedinice. Popularnost su stekli čak i među pojedinačnim strijelcima koji se žele sigurno uvježbati u rukovanju i gađanju izvan streljane. Preporučeni airsoft dodaci, parametri, recenzije i druge korisne informacije o proizvodu Glock 19, okvir 4. generacije, crni, GBB, WE možete pronaći u zabilješkama.
Gasni airsoft pištolj s Blow Back sustavom. Replicirani model Glock 19 GEN.4 s crnim polimernim okvirom i metalnim zatvaračem od WE. G19 je kompaktniji model temeljen na dizajnu osnovne varijante punog pištolja G17. Kao i svi GBB pištolji, ima, između ostalog, realistično rastavljanje, funkcionalan osigurač klizača i polugu osigurača. Drška je ugodna i sigurna za držanje, što povećava težinu modela, a površina drške je genijalno hrapava. Donji okvir četvrte generacije omogućuje pojedincu odabir veličine stražnjih oslonaca za udobnije držanje. RIS šina ispred osigurača okidača omogućuje jednostavno montiranje taktičkih dodataka.
Zbog pomične klizne jedinice potrebno je redovito rastavljati pištolj. Tako se pištolj temeljito čisti, podmazuju klizne površine i sve O-prstenaste brtve u ventilima. Za to je savršeno silikonsko ulje/mast, koje se može pronaći u paketu s dodacima. Samo na taj način osigurat ćete ispravan i pouzdan rad punjenja u poluautomatskom načinu gađanja. Iz gore navedenih razloga, ove modele najčešće koriste entuzijastične "vojne" airsoft jedinice. Popularnost su stekli čak i među pojedinačnim strijelcima koji se žele sigurno uvježbati u rukovanju i gađanju izvan streljane. Preporučeni airsoft dodaci, parametri, recenzije i druge korisne informacije o proizvodu Glock 19, okvir 4. generacije, crni, GBB, WE možete pronaći u zabilješkama.
Parametri
| Dužina oružja | 170 mm |
|---|---|
| Težina oružja | 0,70 kg |
| Dužina unutarnje cijevi | 77 mm |
| Tip Hop-Up | podesiv hop-up |
| Preporučene BBs | 0.20 - 0.23 - 0.25 g |
| Kapacitet spremnika | 20 BB |
| Načini paljbe | safe/semi-auto |
| Tip plinskog pištolja | GBB |
| Blow Back | Da, plin |
| Plinski pogon | GreenGas |
| Kalibar | 6 mm |
| Domet oružja | 42 m |
| Brzina iz cijevi (proizvođač) | 80 m/s [262 fps] |
| Brzina iz cijevi (izmjerena) | 85 m/s [279 fps] |















































