Glock 19, 4. generációs váz, fekete, GBB, WE
Gázos airsoft pisztoly Blow Back rendszerrel. A Glock 19 GEN.4 (fekete) modell replikája fekete polimer kerettel és fém csúszkával a WE-től. A G19 egy kompaktabb modell, amely a teljes méretű G17 pisztoly alapváltozatának kialakításán alapul. További
Glock 19, 4. generációs váz, fekete, GBB, WE
Gázos airsoft pisztoly Blow Back rendszerrel. A Glock 19 GEN.4 modell replikája fekete polimer vázzal és fém csúszkával a WE-től. A G19 egy kompaktabb modell, amely a teljes méretű G17 pisztoly alapváltozatának kialakításán alapul. Mint minden GBB pisztoly, többek között reális szétszereléssel, funkcionális csúszka reteszelő karral és SAFE karral rendelkezik. Kellemes és biztos fogást biztosít a modell súlyának növelése és a markolat felületén található, ötletesen érdesített markolat. Az alsó 4. generációs keret lehetővé teszi az egyén számára, hogy a kényelmesebb fogás érdekében kiválassza a hátsó pántok méretét. A ravaszvédő előtt található RIS sín lehetővé teszi a taktikai kiegészítők egyszerű felszerelését.
A mozgó csúszka miatt rendszeresen el kell végezni a felhasználói szétszerelést. Így a fegyvert alaposan megtisztíthatja, kenheti a csúszó felületeket és az összes O-gyűrűs tömítést a szelepekben. Ehhez a tökéletes szilikonolaj/zsír használható, amely a kiegészítők között található. Csak így biztosítható a SEMI-AUTO lövés módban történő újratöltés helyes és megbízható működése. A fent említett okok miatt ezeket a modelleket leggyakrabban a lelkes „katonai” airsoft egységek használják. Népszerűségre tettek szert még az egyéni lövészek körében is, akik biztonságosan szeretnének gyakorolni a fegyver kezelését és lövöldözést a lőtéren kívül.
A Glock 19, 4. generációs váz, fekete, GBB, WE termékhez ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, áttekintés és egyéb hasznos információk a könyvjelzők között találhatók.
Gázos airsoft pisztoly Blow Back rendszerrel. A Glock 19 GEN.4 modell replikája fekete polimer vázzal és fém csúszkával a WE-től. A G19 egy kompaktabb modell, amely a teljes méretű G17 pisztoly alapváltozatának kialakításán alapul. Mint minden GBB pisztoly, többek között reális szétszereléssel, funkcionális csúszka reteszelő karral és SAFE karral rendelkezik. Kellemes és biztos fogást biztosít a modell súlyának növelése és a markolat felületén található, ötletesen érdesített markolat. Az alsó 4. generációs keret lehetővé teszi az egyén számára, hogy a kényelmesebb fogás érdekében kiválassza a hátsó pántok méretét. A ravaszvédő előtt található RIS sín lehetővé teszi a taktikai kiegészítők egyszerű felszerelését.
A mozgó csúszka miatt rendszeresen el kell végezni a felhasználói szétszerelést. Így a fegyvert alaposan megtisztíthatja, kenheti a csúszó felületeket és az összes O-gyűrűs tömítést a szelepekben. Ehhez a tökéletes szilikonolaj/zsír használható, amely a kiegészítők között található. Csak így biztosítható a SEMI-AUTO lövés módban történő újratöltés helyes és megbízható működése. A fent említett okok miatt ezeket a modelleket leggyakrabban a lelkes „katonai” airsoft egységek használják. Népszerűségre tettek szert még az egyéni lövészek körében is, akik biztonságosan szeretnének gyakorolni a fegyver kezelését és lövöldözést a lőtéren kívül.
A Glock 19, 4. generációs váz, fekete, GBB, WE termékhez ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, áttekintés és egyéb hasznos információk a könyvjelzők között találhatók.
Paraméterek
| Fegyver hossza | 170 mm |
|---|---|
| Fegyver súlya | 0,70 kg |
| Belső cső hossza | 77 mm |
| Hop‑Up típusa | Állítható hop-up |
| Ajánlott BB lövedékek | 0.20 - 0.23 - 0.25 g |
| Tárkapacitás | 20 BB |
| Tűz módok | safe/semi-auto |
| Gázfegyver típusa | GBB |
| Blow Back | Igen, gázos |
| Hajtógáz típusa | GreenGas |
| Kaliber | 6 mm |
| Fegyver hatótávolsága | 42 m |
| Torkolati sebesség (gyártó szerint) | 80 m/s [262 fps] |
| Torkolati sebesség (mért) | 85 m/s [279 fps] |















































