Glock 18C AEP, czarny, Cyma, CM.030
Automatyczny elektryczny pistolet airsoft (AEP). Replika modelu Glock 18C [CM.030] z unikalnym numerem seryjnym. Więcej
Glock 18C AEP, czarny, Cyma, CM.030
Automatyczny pistolet elektryczny airsoft (AEP). Replika modelu Glock 18C [CM.030] z unikalnym numerem seryjnym. Szyna umieszczona pod lufą przed osłoną spustu umożliwia montaż akcesoriów taktycznych. W zestawie znajduje się ładowarka, akumulator 7,2 V/450 mAh, szybki ładowacz do kul BB, wycior oraz magazynek na 30 kul BB. Do broni tej można stosować magazynki o pojemności 30 lub 100 sztuk.
Zalecane akcesoria do airsoftu, parametry, recenzja i inne przydatne informacje o produkcie Glock 18C AEP, czarny, Cyma, CM.030 można znaleźć w zakładkach.
Automatyczny pistolet elektryczny airsoft (AEP). Replika modelu Glock 18C [CM.030] z unikalnym numerem seryjnym. Szyna umieszczona pod lufą przed osłoną spustu umożliwia montaż akcesoriów taktycznych. W zestawie znajduje się ładowarka, akumulator 7,2 V/450 mAh, szybki ładowacz do kul BB, wycior oraz magazynek na 30 kul BB. Do broni tej można stosować magazynki o pojemności 30 lub 100 sztuk.
Zalecane akcesoria do airsoftu, parametry, recenzja i inne przydatne informacje o produkcie Glock 18C AEP, czarny, Cyma, CM.030 można znaleźć w zakładkach.
Parametry
| Uwaga | W zestawie znajduje się bateria i ładowarka. |
|---|---|
| Długość broni | 201 mm |
| Waga broni | 0,7 kg |
| Długość wewnętrznej lufy | 105 mm |
| Typ Hop-Up | regulowany hop-up |
| Zalecane kulki BBs | 0.20 - 0.23 g |
| Pojemność magazynka | 30 BB |
| Zalecana bateria | after modification AEP Li-Pol 7.4V, 250mAh (20C) |
| Typ wtyczki | AEP type |
| Tryby ognia | safe/semi-auto/full-auto |
| Gearbox typ | AEP |
| Typ łożysk | 6 mm, bushing, nylon |
| Typ silnika | AEP |
| Wariant silnika | AEP |
| AEG typ | NBB |
| Blow Back | Nie |
| Kaliber | 6 mm |
| Zasięg broni | 33 m |
| Prędkość wylotowa (zmierzona) | 66 m/s [217 fps] |








































