Glock 18C AEP, crna, Cyma, CM.030
Automatski električni airsoft pištolj (AEP). Replicu Glock modela 18C [CM.030] s jedinstvenim serijskim brojem. Više
Glock 18C AEP, crna, Cyma, CM.030
Automatski električni airsoft pištolj (AEP). Replika Glock modela 18C [CM.030] s jedinstvenim serijskim brojem. Šina postavljena ispod cijevi ispred osigurača omogućuje montažu taktičkih dodataka. Paket uključuje punjač, bateriju 7,2 V/450 mAh, brzi punjač BB čahura, čistač cijevi i spremnik za 30 BB čahura. Na ovom oružju mogu se koristiti spremnici kapaciteta 30 ili 100 čahura.
Preporučeni airsoft dodaci, parametri, recenzije i druge korisne informacije o proizvodu Glock 18C AEP, crna, Cyma, CM.030 možete pronaći u zabilješkama.
Automatski električni airsoft pištolj (AEP). Replika Glock modela 18C [CM.030] s jedinstvenim serijskim brojem. Šina postavljena ispod cijevi ispred osigurača omogućuje montažu taktičkih dodataka. Paket uključuje punjač, bateriju 7,2 V/450 mAh, brzi punjač BB čahura, čistač cijevi i spremnik za 30 BB čahura. Na ovom oružju mogu se koristiti spremnici kapaciteta 30 ili 100 čahura.
Preporučeni airsoft dodaci, parametri, recenzije i druge korisne informacije o proizvodu Glock 18C AEP, crna, Cyma, CM.030 možete pronaći u zabilješkama.
Parametri
| Obavijest | Baterija i punjač su uključeni. |
|---|---|
| Dužina oružja | 201 mm |
| Težina oružja | 0,7 kg |
| Dužina unutarnje cijevi | 105 mm |
| Tip Hop-Up | podesiv hop-up |
| Preporučene BBs | 0.20 - 0.23 g |
| Kapacitet spremnika | 30 BB |
| Preporučena baterija | after modification AEP Li-Pol 7.4V, 250mAh (20C) |
| Tip utikača | AEP type |
| Načini paljbe | safe/semi-auto/full-auto |
| Gearbox tip | AEP |
| Vrsta ležajeva | 6 mm, bushing, nylon |
| Tip motora | AEP |
| Motorna varijanta | AEP |
| AEG tip | NBB |
| Blow Back | Ne |
| Kalibar | 6 mm |
| Domet oružja | 33 m |
| Brzina iz cijevi (izmjerena) | 66 m/s [217 fps] |








































