Beretta M92F AEP, srebrny, Cyma, CM.126
Automatyczny elektryczny pistolet airsoft (AEP). Replika pistoletu modelowego Beretta M92F [CM.126] w srebrnym wykończeniu i z metalową suwadłem. Więcej
Beretta M92F AEP, srebrny, Cyma, CM.126
Automatyczny pistolet elektryczny airsoft (AEP). Replika pistoletu modelowego Beretta M92F [CM.126] w srebrnym wykończeniu i z metalową zasuwą. Podobnie jak wszystkie pistolety z kategorii AEP posiada opcję strzelania SEMI i FULL AUTO. Do broni M92F można stosować zamienne magazynki do broni Glock 18C AEP o pojemności 30rds (długie 100rds nie mają zastosowania). W zestawie znajduje się ładowarka, akumulator 7,2 V/450 mAh, szybki ładowacz do kul BB, wycior do czyszczenia oraz magazynek na 30 kul BB.
Zalecane akcesoria do airsoftu, parametry, recenzje i inne przydatne informacje o produkcie Beretta M92F AEP, srebrny, Cyma, CM.126 można znaleźć w zakładkach.
Automatyczny pistolet elektryczny airsoft (AEP). Replika pistoletu modelowego Beretta M92F [CM.126] w srebrnym wykończeniu i z metalową zasuwą. Podobnie jak wszystkie pistolety z kategorii AEP posiada opcję strzelania SEMI i FULL AUTO. Do broni M92F można stosować zamienne magazynki do broni Glock 18C AEP o pojemności 30rds (długie 100rds nie mają zastosowania). W zestawie znajduje się ładowarka, akumulator 7,2 V/450 mAh, szybki ładowacz do kul BB, wycior do czyszczenia oraz magazynek na 30 kul BB.
Zalecane akcesoria do airsoftu, parametry, recenzje i inne przydatne informacje o produkcie Beretta M92F AEP, srebrny, Cyma, CM.126 można znaleźć w zakładkach.
Parametry
| Uwaga | W zestawie znajduje się bateria i ładowarka. |
|---|---|
| Długość broni | 218 mm |
| Waga broni | 0,75 kg |
| Długość wewnętrznej lufy | 112 mm |
| Typ Hop-Up | regulowany hop-up |
| Zalecane kulki BBs | 0.20 - 0.23 g |
| Pojemność magazynka | 30 BB |
| Zalecana bateria | after modification AEP Li-Pol 7.4V, 250mAh (20C) |
| Typ wtyczki | AEP type |
| Tryby ognia | safe/semi-auto/full-auto |
| Gearbox typ | AEP |
| Typ łożysk | 6 mm, bushing, nylon |
| Typ silnika | AEP |
| Wariant silnika | AEP |
| AEG typ | NBB |
| Blow Back | Nie |
| Kaliber | 6 mm |
| Zasięg broni | 33 m |
| Prędkość wylotowa (zmierzona) | 66 m/s [217 fps] |









































