Beretta M92F AEP, srebrna, Cyma, CM.126
Automatski električni airsoft pištolj (AEP). Replicu modela pištolja Beretta M92F [CM.126] u srebrnoj završnoj obradi i s metalnim zatvaračem. Više
Beretta M92F AEP, srebrna, Cyma, CM.126
Automatski električni airsoft pištolj (AEP). Replika modela pištolja Beretta M92F [CM.126] u srebrnoj završnoj obradi i s metalnim zatvaračem. Kao i sve puške iz kategorije AEP, ima mogućnost gađanja u poluautomatskom (SEMI) i potpuno automatskom (FULL AUTO) načinu rada. Ovo oružje M92F može koristiti zamjenske spremnike za oružje Glock 18C AEP kapaciteta 30 metaka (dugi spremnik od 100 metaka nije primjenjiv). Paket uključuje punjač, bateriju 7.2V/450mAh, punjač BB čahura, čistač cijevi i spremnik od 30 BB čahura.
Preporučeni airsoft dodaci, parametri, recenzije i druge korisne informacije o proizvodu Beretta M92F AEP, srebrna, Cyma, CM.126 možete pronaći u zabilješkama.
Automatski električni airsoft pištolj (AEP). Replika modela pištolja Beretta M92F [CM.126] u srebrnoj završnoj obradi i s metalnim zatvaračem. Kao i sve puške iz kategorije AEP, ima mogućnost gađanja u poluautomatskom (SEMI) i potpuno automatskom (FULL AUTO) načinu rada. Ovo oružje M92F može koristiti zamjenske spremnike za oružje Glock 18C AEP kapaciteta 30 metaka (dugi spremnik od 100 metaka nije primjenjiv). Paket uključuje punjač, bateriju 7.2V/450mAh, punjač BB čahura, čistač cijevi i spremnik od 30 BB čahura.
Preporučeni airsoft dodaci, parametri, recenzije i druge korisne informacije o proizvodu Beretta M92F AEP, srebrna, Cyma, CM.126 možete pronaći u zabilješkama.
Parametri
| Obavijest | Baterija i punjač su uključeni. |
|---|---|
| Dužina oružja | 218 mm |
| Težina oružja | 0,75 kg |
| Dužina unutarnje cijevi | 112 mm |
| Tip Hop-Up | podesiv hop-up |
| Preporučene BBs | 0.20 - 0.23 g |
| Kapacitet spremnika | 30 BB |
| Preporučena baterija | after modification AEP Li-Pol 7.4V, 250mAh (20C) |
| Tip utikača | AEP type |
| Načini paljbe | safe/semi-auto/full-auto |
| Gearbox tip | AEP |
| Vrsta ležajeva | 6 mm, bushing, nylon |
| Tip motora | AEP |
| Motorna varijanta | AEP |
| AEG tip | NBB |
| Blow Back | Ne |
| Kalibar | 6 mm |
| Domet oružja | 33 m |
| Brzina iz cijevi (izmjerena) | 66 m/s [217 fps] |









































