L96A1 fekete, AGM, MP002B
Rugós meghajtású airsoft fegyver. Az L96A1 [MP002B] modell replikája, fekete színben. További
L96A1 fekete, AGM, MP002B
Rugós meghajtású airsoft fegyver. Az L96A1 [MP002B] modell replikája, fekete színben. A fegyvert a szokatlanul megmunkált puskatus, a hosszú, szabadon áramló fémcső és a csőre szerelt RIS sín jellemzi, amely a távcső rögzítésére szolgál. A modell alapfelszereltségként hevederforgatóval rendelkezik. A puskatus arcpárnája és hossza is kényelmesen beállítható a jobb célzás érdekében. Az állítható hop-up rendszer a puskatus külső oldalán található karral könnyen és gyorsan beállítható. A fegyverre kétlábú állvány szerelhető a pontosabb lövés érdekében. Tartalmazza a gyorsbetöltőt, a hevedert, a tisztító rudat és a 25 BB-s tárat.
Az ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, vélemények és egyéb hasznos információk az L96A1 fekete, AGM, MP002B termékről a könyvjelzők között találhatók.
Rugós meghajtású airsoft fegyver. Az L96A1 [MP002B] modell replikája, fekete színben. A fegyvert a szokatlanul megmunkált puskatus, a hosszú, szabadon áramló fémcső és a csőre szerelt RIS sín jellemzi, amely a távcső rögzítésére szolgál. A modell alapfelszereltségként hevederforgatóval rendelkezik. A puskatus arcpárnája és hossza is kényelmesen beállítható a jobb célzás érdekében. Az állítható hop-up rendszer a puskatus külső oldalán található karral könnyen és gyorsan beállítható. A fegyverre kétlábú állvány szerelhető a pontosabb lövés érdekében. Tartalmazza a gyorsbetöltőt, a hevedert, a tisztító rudat és a 25 BB-s tárat.
Az ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, vélemények és egyéb hasznos információk az L96A1 fekete, AGM, MP002B termékről a könyvjelzők között találhatók.
Paraméterek
| Fegyver hossza | 1110 mm |
|---|---|
| Fegyver súlya | 3,60 kg |
| Belső cső hossza | 430 mm |
| Hop‑Up típusa | Állítható hop-up |
| Ajánlott BB lövedékek | 0.25 - 0.28 g |
| Tárkapacitás | 25 BB |
| Tűz módok | safe/one-shot |
| Blow Back | Nem |
| Kaliber | 6 mm |
| Fegyver hatótávolsága | 68 m |
| Torkolati sebesség (gyártó szerint) | 135 m/s [443 fps] |

















