M14 EBR, Crane állvány, Cyma Standard, CM.032EBR
Automatikus elektromos airsoft fegyver (AEG). Az M14 EBR [CM.032EBR] Cyma Standard Edition modell replikája Crane állvánnyal. További
M14 EBR, Crane állvány, Cyma Standard, CM.032EBR
Automatikus elektromos airsoft fegyver (AEG). Az M14 EBR [CM.032EBR] Cyma Standard Edition modell replikája, teljes fém kivitelben. Minőségi ABS műanyagból csak a markolat, a kézvédő, a pisztolymarkolat és a taktikai behelyezhető Crane állvány (5 beállítási pozíció) készült. A híres M14 félautomata puska modern változata rengeteg hosszú RIS sínnel van felszerelve, így a taktikai kiegészítők és a különböző célzók felszerelése sem jelent problémát.
A fémmel megerősített sebességváltó kiváló minőségű acél fogaskerekeket (M14 TM típusú), precíziós fém csapágyakat (7 mm), M120 rugót, megerősített hengerfejet és vákuum dugattyúfejet tartalmaz. A csomag tartalmaz egy felhúzható, nagy kapacitású, 400 BB-t befogadó tárat.
Mi az a Cyma Standard Edition?
Felejtsd el a régi gyártói megnevezéseket, mint például Blue Edition, High Speed Edition, Limited Edition stb. A gyártó teljesen átállt egy új, logikusabb, három termékvonalra: Sport, Standard és Platinum.
A Cyma Standard Edition 2025 óta jelentős fejlesztéseken esett át a korábbi sorozatokhoz képest. A testek és a külső alkatrészek most már jobb minőségű anyagokból készülnek. Sok alkatrész, amely a korábbi években a szokásos ZnAl ötvözetből készült, most acélból készül. A hagyományos ABS műanyagokat sok esetben üvegszálas adalékokkal ellátott nylon polimer váltotta fel. A belső alkatrészek is jelentős fejlesztéseken estek át, például új hop-up gumiszalagok, módosított fémkamrák, új megerősített sebességváltók, teherbíró belső alkatrészek, valamint a fegyver teljes légkondicionálása is javult.
A Cyma Standard Edition egy fejlett airsoft fegyver termékcsalád, amely elsősorban azoknak a játékosoknak szól, akik magasabb értéket várnak el a fegyvertől a felhasznált anyagok, valamint a jobb és stabilabb teljesítmény és a jó pontosság tekintetében. Megfizethető elektromos (AEG) replikákat kínál fejlett kialakítással, kiváló megbízhatósággal és funkcionalitással. Az ebben a kiadásban szereplő fegyverek nem tartalmaznak akkumulátorokat vagy töltőket, ezért ezeket külön kell megvásárolni.
Az M14 EBR, Crane stock, Cyma Standard, CM.032EBR termékhez ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, áttekintés és egyéb hasznos információk a könyvjelzőkben találhatók.
Automatikus elektromos airsoft fegyver (AEG). Az M14 EBR [CM.032EBR] Cyma Standard Edition modell replikája, teljes fém kivitelben. Minőségi ABS műanyagból csak a markolat, a kézvédő, a pisztolymarkolat és a taktikai behelyezhető Crane állvány (5 beállítási pozíció) készült. A híres M14 félautomata puska modern változata rengeteg hosszú RIS sínnel van felszerelve, így a taktikai kiegészítők és a különböző célzók felszerelése sem jelent problémát.
A fémmel megerősített sebességváltó kiváló minőségű acél fogaskerekeket (M14 TM típusú), precíziós fém csapágyakat (7 mm), M120 rugót, megerősített hengerfejet és vákuum dugattyúfejet tartalmaz. A csomag tartalmaz egy felhúzható, nagy kapacitású, 400 BB-t befogadó tárat.
Mi az a Cyma Standard Edition?
Felejtsd el a régi gyártói megnevezéseket, mint például Blue Edition, High Speed Edition, Limited Edition stb. A gyártó teljesen átállt egy új, logikusabb, három termékvonalra: Sport, Standard és Platinum.
A Cyma Standard Edition 2025 óta jelentős fejlesztéseken esett át a korábbi sorozatokhoz képest. A testek és a külső alkatrészek most már jobb minőségű anyagokból készülnek. Sok alkatrész, amely a korábbi években a szokásos ZnAl ötvözetből készült, most acélból készül. A hagyományos ABS műanyagokat sok esetben üvegszálas adalékokkal ellátott nylon polimer váltotta fel. A belső alkatrészek is jelentős fejlesztéseken estek át, például új hop-up gumiszalagok, módosított fémkamrák, új megerősített sebességváltók, teherbíró belső alkatrészek, valamint a fegyver teljes légkondicionálása is javult.
A Cyma Standard Edition egy fejlett airsoft fegyver termékcsalád, amely elsősorban azoknak a játékosoknak szól, akik magasabb értéket várnak el a fegyvertől a felhasznált anyagok, valamint a jobb és stabilabb teljesítmény és a jó pontosság tekintetében. Megfizethető elektromos (AEG) replikákat kínál fejlett kialakítással, kiváló megbízhatósággal és funkcionalitással. Az ebben a kiadásban szereplő fegyverek nem tartalmaznak akkumulátorokat vagy töltőket, ezért ezeket külön kell megvásárolni.
Az M14 EBR, Crane stock, Cyma Standard, CM.032EBR termékhez ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, áttekintés és egyéb hasznos információk a könyvjelzőkben találhatók.
Paraméterek
| Értesítés | Az akkumulátor és a töltő nem tartozék. |
|---|---|
| Fegyver hossza | 1028/945 mm |
| Fegyver súlya | 4,30 kg |
| Belső cső hossza | 455 mm |
| Hop‑Up típusa | Állítható hop-up |
| Ajánlott BB lövedékek | 0.23 - 0.25 g |
| Tárkapacitás | 400 BB |
| Tár típusa | hi-cap |
| Ajánlott akkumulátor | Type CQB (9.6V, 1600mAh) |
| Csatlakozó típusa | Tamiya Mini |
| Tűz módok | safe/semi-auto/full-auto |
| Elsütőkapcsoló | mechanikus |
| Gearbox típusa | metal version EBR (7 mm) |
| Csapágy típusa | 7 mm, bushing, metal |
| Motor típusa | Long torque |
| Motor változata | Long |
| AEG típusa | NBB |
| Blow Back | Nem |
| Kaliber | 6 mm |
| Fegyver hatótávolsága | 58 m |
| Torkolati sebesség (gyártó szerint) | 100 m/s [328 fps] |
| Torkolati sebesség (mért) | 115 m/s [377 fps] |








































