H&K MP5 UMP, Cyma Standard, CM.041
Elektromos airsoft fegyver. A H&K MP5 UMP [CM.041] Cyma Standard Edition replikája, teljes fém kivitelben. További
H&K MP5 UMP, Cyma Standard, CM.041
Elektromos airsoft fegyver. A H&K MP5 UMP [CM.041] Cyma Standard Edition replikája, teljes fém kivitelben. A német fegyvergyártó Heckler und Koch és a forgalmazó Umarex licencével gyártva. A fegyver eredeti bélyegzéssel és jelölésekkel rendelkezik. A jól ismert H&K MP5 géppisztoly airsoft replikája, oldalt összecsukható UMP állvánnyal és műanyag előmarkolattal RIS sínekkel, amelyek lehetővé teszik további taktikai kiegészítők használatát. Ennek a változatnak egyértelmű előnye a fém test, amely tiszteletre méltó súlyt és valósághű kivitelezést kölcsönöz a fegyvernek. A funkcionális reteszfogantyúval könnyen kinyitható a test jobb oldalán található kivetőnyílás, így gyorsan hozzáférhető a jól elrejtett hop-up rendszer beállítása. Az akkumulátortartóval ellátott elülső markolat, a test alsó fele és az összecsukható válltámasz kiváló minőségű nylon műanyagból készültek. Az MP5 géppisztolyok újabb típusainál a markolat nem egyoldalú ergonómiai kialakítású, így a lövés mind jobb-, mind balkezes lövészek számára kényelmes. Az olyan vezérlők, mint a tűz mód választó és a tárkioldó gomb, szintén kétkezesek.
A fémmel megerősített sebességváltó kiváló minőségű acél fogaskerekeket, precíziós fém 7 mm-es csapágyakat, M120 rugót, fém rugóvezetőt csapággyal, megerősített hengerfejet és ellennyomásos dugattyúfejet tartalmaz. A csomag tartalma: tisztító rúd, taktikai markolat és nagy kapacitású 200 BB tár.
Mi az a Cyma Standard Edition?
Felejtsd el a régi gyártói megjelöléseket, mint például Blue Edition, High Speed Edition, Limited Edition stb. A gyártó teljesen átállt egy új, logikusabb, három termékcsaládra: Sport, Standard és Platinum.
A Cyma Standard Edition 2025 óta jelentős fejlesztéseken esett át a korábbi sorozatokhoz képest. A testek és a külső alkatrészek most már jobb minőségű anyagokból készülnek. Sok alkatrész, amely az előző években standard ZnAl ötvözetből készült, most acélból készül. Sok esetben a hagyományos ABS műanyagokat üvegszállal kevert nylon polimerrel váltották fel. Jelentős fejlesztések történtek a belső alkatrészeken is, például új hop-up buckings, módosított fém kamrák, új megerősített sebességváltók, nagy teherbírású belső alkatrészek, és a fegyver teljes légrendszere is javult.
A Cyma Standard Edition egy fejlett airsoft fegyver termékcsalád, amely elsősorban azoknak a játékosoknak szól, akik magasabb minőséget igényelnek a felhasznált anyagok tekintetében, valamint jobb és stabilabb teljesítményt és jó pontosságot. Megfizethető elektromos (AEG) replikákat kínál fejlett konstrukcióval, kiváló megbízhatósággal és funkcionalitással. Az akkumulátorok és a töltők nem tartoznak a fegyverekhez ebben a kiadásban, ezért ezeket külön kell megvásárolni.
Ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, áttekintés és egyéb hasznos információk a H&K MP5 UMP, Cyma Standard, CM.041 termékről a könyvjelzők között találhatók.
Elektromos airsoft fegyver. A H&K MP5 UMP [CM.041] Cyma Standard Edition replikája, teljes fém kivitelben. A német fegyvergyártó Heckler und Koch és a forgalmazó Umarex licencével gyártva. A fegyver eredeti bélyegzéssel és jelölésekkel rendelkezik. A jól ismert H&K MP5 géppisztoly airsoft replikája, oldalt összecsukható UMP állvánnyal és műanyag előmarkolattal RIS sínekkel, amelyek lehetővé teszik további taktikai kiegészítők használatát. Ennek a változatnak egyértelmű előnye a fém test, amely tiszteletre méltó súlyt és valósághű kivitelezést kölcsönöz a fegyvernek. A funkcionális reteszfogantyúval könnyen kinyitható a test jobb oldalán található kivetőnyílás, így gyorsan hozzáférhető a jól elrejtett hop-up rendszer beállítása. Az akkumulátortartóval ellátott elülső markolat, a test alsó fele és az összecsukható válltámasz kiváló minőségű nylon műanyagból készültek. Az MP5 géppisztolyok újabb típusainál a markolat nem egyoldalú ergonómiai kialakítású, így a lövés mind jobb-, mind balkezes lövészek számára kényelmes. Az olyan vezérlők, mint a tűz mód választó és a tárkioldó gomb, szintén kétkezesek.
A fémmel megerősített sebességváltó kiváló minőségű acél fogaskerekeket, precíziós fém 7 mm-es csapágyakat, M120 rugót, fém rugóvezetőt csapággyal, megerősített hengerfejet és ellennyomásos dugattyúfejet tartalmaz. A csomag tartalma: tisztító rúd, taktikai markolat és nagy kapacitású 200 BB tár.
Mi az a Cyma Standard Edition?
Felejtsd el a régi gyártói megjelöléseket, mint például Blue Edition, High Speed Edition, Limited Edition stb. A gyártó teljesen átállt egy új, logikusabb, három termékcsaládra: Sport, Standard és Platinum.
A Cyma Standard Edition 2025 óta jelentős fejlesztéseken esett át a korábbi sorozatokhoz képest. A testek és a külső alkatrészek most már jobb minőségű anyagokból készülnek. Sok alkatrész, amely az előző években standard ZnAl ötvözetből készült, most acélból készül. Sok esetben a hagyományos ABS műanyagokat üvegszállal kevert nylon polimerrel váltották fel. Jelentős fejlesztések történtek a belső alkatrészeken is, például új hop-up buckings, módosított fém kamrák, új megerősített sebességváltók, nagy teherbírású belső alkatrészek, és a fegyver teljes légrendszere is javult.
A Cyma Standard Edition egy fejlett airsoft fegyver termékcsalád, amely elsősorban azoknak a játékosoknak szól, akik magasabb minőséget igényelnek a felhasznált anyagok tekintetében, valamint jobb és stabilabb teljesítményt és jó pontosságot. Megfizethető elektromos (AEG) replikákat kínál fejlett konstrukcióval, kiváló megbízhatósággal és funkcionalitással. Az akkumulátorok és a töltők nem tartoznak a fegyverekhez ebben a kiadásban, ezért ezeket külön kell megvásárolni.
Ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, áttekintés és egyéb hasznos információk a H&K MP5 UMP, Cyma Standard, CM.041 termékről a könyvjelzők között találhatók.
Paraméterek
| Értesítés | Az akkumulátor és a töltő nem tartozék. |
|---|---|
| Fegyver hossza | 745/500 mm |
| Fegyver súlya | 3,35 kg |
| Belső cső hossza | 229 mm |
| Hop‑Up típusa | Állítható hop-up |
| Ajánlott BB lövedékek | 0,25 - 0,28 g |
| Tárkapacitás | 200 BB |
| Tár típusa | hi-cap |
| Ajánlott akkumulátor | Type CQB (9,6V/1600 mAh) |
| Csatlakozó típusa | Tamiya Mini |
| Tűz módok | safe/semi/auto |
| Elsütőkapcsoló | mechanikus |
| Gearbox típusa | metal version 2 (7 mm) |
| Csapágy típusa | 7 mm, bushings, metal |
| Motor típusa | Long torque |
| Motor változata | Long |
| AEG típusa | NBB |
| Blow Back | Nem |
| Kaliber | 6 mm |
| Fegyver hatótávolsága | 63 m |
| Torkolati sebesség (gyártó szerint) | 120 m/s [394 fps] |
| Torkolati sebesség (mért) | 120 m/s [394 fps] |























































