PP-19 Bizon, SMG, Cyma Standard, CM.058A
Automatikus elektromos airsoft fegyver (AEG). A PP-19 Bizon [CM.058A] Cyma Standard Edition modell replikája a Cyma gyártótól. További
PP-19 Bizon, SMG, Cyma Standard, CM.058A
Automatikus elektromos airsoft fegyver (AEG). A Cyma gyártmányú PP-19 Bizon [CM.058A] Cyma Standard Edition modell másolata. Ez a modell hasonló felépítésű, mint az AK fegyverek. A fő különbség a kevésbé szokványos, görgő alakú tár, amely egyben markolatként is szolgál. Ez a változat acél (!!!) testtel, feszítőkar fedéllel, kézvédővel és oldalsó összecsukható állvánnyal rendelkezik. A célzóberendezések, a külső cső, a hevederforgató és más alkatrészek szintén fémből készültek. Polimerből csak a pisztolymarkolat és a bordázott tár készült. A test bal oldalán található egy rögzítőalap, amelynek segítségével a fegyverre könnyen felszerelhető a mellékelt Kobra pontcélzó vagy az oldalsó AK alap bármilyen típusú célzóberendezéssel.
A fémmel megerősített sebességváltó kiváló minőségű acél fogaskerekeket, csapágyas rugóvezetőt, 7 mm-es fém olajmentes perselyeket, M125 erősségű rugót, megerősített hengerfejet és vákuum dugattyúfejet tartalmaz. A csomagban gyorsbetöltő, tisztító rúd és 200 töltényes közepes kapacitású tár található. A Kobra red dot célzó és a PBS-1 hangtompító nem tartozik a jelenlegi csomaghoz!
Mi az a Cyma Standard Edition?
Felejtsd el a régi gyártói megnevezéseket, mint például Blue Edition, High Speed Edition, Limited Edition stb. A gyártó teljesen átállt egy új és logikusabb, három termékcsaládra osztott felosztásra: Sport, Standard és Platinum.
A Cyma Standard Edition 2025 óta jelentős fejlesztéseken esett át a korábbi sorozatokhoz képest. A testek és a külső alkatrészek most már jobb minőségű anyagokból készülnek. Sok alkatrész, amely a korábbi években a szokásos ZnAl ötvözetből készült, most acélból készül. A hagyományos ABS műanyagokat sok esetben üvegszálas adalékokkal ellátott nylon polimer váltotta fel. A belső alkatrészek is jelentős fejlesztéseken estek át, például új hop-up gumiszalagok, módosított fémkamrák, új megerősített sebességváltók, teherbíró belső alkatrészek, valamint a fegyver teljes légkondicionálása is javult.
A Cyma Standard Edition egy fejlett airsoft fegyver termékcsalád, amely elsősorban azoknak a játékosoknak szól, akik magasabb értéket várnak el a fegyvertől a felhasznált anyagok, valamint a jobb és stabilabb teljesítmény és a jó pontosság tekintetében. Megfizethető elektromos (AEG) replikákat kínál fejlett kialakítással, kiváló megbízhatósággal és funkcionalitással. Az ebben a kiadásban szereplő fegyverek nem tartalmaznak akkumulátorokat vagy töltőket, ezért ezeket külön kell megvásárolni.
Ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, áttekintés és egyéb hasznos információk a PP-19 Bizon, SMG, Cyma Standard, CM.058A termékről a könyvjelzőkben találhatók.
Automatikus elektromos airsoft fegyver (AEG). A Cyma gyártmányú PP-19 Bizon [CM.058A] Cyma Standard Edition modell másolata. Ez a modell hasonló felépítésű, mint az AK fegyverek. A fő különbség a kevésbé szokványos, görgő alakú tár, amely egyben markolatként is szolgál. Ez a változat acél (!!!) testtel, feszítőkar fedéllel, kézvédővel és oldalsó összecsukható állvánnyal rendelkezik. A célzóberendezések, a külső cső, a hevederforgató és más alkatrészek szintén fémből készültek. Polimerből csak a pisztolymarkolat és a bordázott tár készült. A test bal oldalán található egy rögzítőalap, amelynek segítségével a fegyverre könnyen felszerelhető a mellékelt Kobra pontcélzó vagy az oldalsó AK alap bármilyen típusú célzóberendezéssel.
A fémmel megerősített sebességváltó kiváló minőségű acél fogaskerekeket, csapágyas rugóvezetőt, 7 mm-es fém olajmentes perselyeket, M125 erősségű rugót, megerősített hengerfejet és vákuum dugattyúfejet tartalmaz. A csomagban gyorsbetöltő, tisztító rúd és 200 töltényes közepes kapacitású tár található. A Kobra red dot célzó és a PBS-1 hangtompító nem tartozik a jelenlegi csomaghoz!
Mi az a Cyma Standard Edition?
Felejtsd el a régi gyártói megnevezéseket, mint például Blue Edition, High Speed Edition, Limited Edition stb. A gyártó teljesen átállt egy új és logikusabb, három termékcsaládra osztott felosztásra: Sport, Standard és Platinum.
A Cyma Standard Edition 2025 óta jelentős fejlesztéseken esett át a korábbi sorozatokhoz képest. A testek és a külső alkatrészek most már jobb minőségű anyagokból készülnek. Sok alkatrész, amely a korábbi években a szokásos ZnAl ötvözetből készült, most acélból készül. A hagyományos ABS műanyagokat sok esetben üvegszálas adalékokkal ellátott nylon polimer váltotta fel. A belső alkatrészek is jelentős fejlesztéseken estek át, például új hop-up gumiszalagok, módosított fémkamrák, új megerősített sebességváltók, teherbíró belső alkatrészek, valamint a fegyver teljes légkondicionálása is javult.
A Cyma Standard Edition egy fejlett airsoft fegyver termékcsalád, amely elsősorban azoknak a játékosoknak szól, akik magasabb értéket várnak el a fegyvertől a felhasznált anyagok, valamint a jobb és stabilabb teljesítmény és a jó pontosság tekintetében. Megfizethető elektromos (AEG) replikákat kínál fejlett kialakítással, kiváló megbízhatósággal és funkcionalitással. Az ebben a kiadásban szereplő fegyverek nem tartalmaznak akkumulátorokat vagy töltőket, ezért ezeket külön kell megvásárolni.
Ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, áttekintés és egyéb hasznos információk a PP-19 Bizon, SMG, Cyma Standard, CM.058A termékről a könyvjelzőkben találhatók.
Paraméterek
| Értesítés | Az akkumulátor és a töltő nem tartozék. |
|---|---|
| Fegyver hossza | 900/710/475 mm |
| Fegyver súlya | 3,5 kg |
| Belső cső hossza | 247 mm |
| Hop‑Up típusa | Állítható hop-up |
| Ajánlott BB lövedékek | 0.20 - 0.23 - 0.25 g |
| Tárkapacitás | 200 BB |
| Tár típusa | mid-cap |
| Ajánlott akkumulátor | Type AK (8.4V, 1600mAh) |
| Csatlakozó típusa | Tamiya Mini |
| Tűz módok | safe/semi-auto/full-auto |
| Elsütőkapcsoló | mechanikus |
| Gearbox típusa | metal version 3 (7 mm) |
| Csapágy típusa | 7 mm, bushing, metal |
| Motor típusa | Short torque |
| Motor változata | Short |
| AEG típusa | NBB |
| Blow Back | Nem |
| Kaliber | 6 mm |
| Fegyver hatótávolsága | 60 m |
| Torkolati sebesség (gyártó szerint) | 120 m/s [394 fps] |
| Torkolati sebesség (mért) | 125 m/s [410 fps] |


















