HI-CAPA 6, I-REX, BK, 2SV, GBB, WE
Blow Back rendszerű gázos airsoft pisztoly. A WE gyártmányú HI-CAPA 6, I-REX teljes fém replikája. Modern pisztoly változat fekete kerettel, ezüst külső csővel és ezüst fém tolókarral. A 'Colt M1911-ből származó, nagyon népszerű HI-CAPA pisztoly. Ehhez képest hosszabb/kettős soros tárral rendelkezik, amely több BB-t és gázt tud tárolni. További
HI-CAPA 6, I-REX, BK, 2SV, GBB, WE
Gázos airsoft pisztoly Blow Back rendszerrel. A WE HI-CAPA 6, I-REX teljes fém replikája. Modern pisztoly változat fekete kerettel, ezüst külső csővel és ezüst fém tolókarral. A 'Colt M1911-ből származó, nagyon népszerű HI-CAPA pisztoly. Ehhez képest hosszabbított/kettős soros tárral rendelkezik, amely több BB-t és gázt tud tárolni. A 6-os verzió a zár hosszát jelzi hüvelykben, így ebben az esetben hosszabbított kivitelről van szó. Mint minden GBB pisztoly, többek között realisztikus szétszereléssel, funkcionális csúszka reteszelő karral és két SAFE karral rendelkezik. Kellemes és biztos fogás, amely növeli a modell súlyát, és a markolat felületén találhatók a zseniálisan érdesített markolatok. A pisztoly a ravaszvédő előtt található sínnel rendelkezik, amely lehetővé teszi a taktikai zseblámpák egyszerű felszerelését, és a praktikus fényvezető célzók segítik a gyorsabb célzást. A csomag tartalmaz egy adaptert/alapot egy kis kollimátorhoz, amely a hátsó célzók helyett használható.
A mozgó csúszka miatt rendszeresen el kell végezni a felhasználói szétszerelést. Így a fegyver alaposan megtisztítható, a csúszó felületek és az összes O-gyűrűs tömítés a szelepekben megkenhető. Ehhez a tökéletes szilikonolaj/zsír használható, amely a kiegészítők között található. Csak így biztosítható a félautomata lövés módban történő újratöltés helyes és megbízható működése. A fent említett okok miatt ezeket a modelleket leggyakrabban a lelkes „katonai” airsoft egységek használják. Népszerűségre tettek szert még az egyéni lövészek körében is, akik biztonságosan szeretnének gyakorolni a fegyver kezelését és lövöldözést a lőtéren kívül.
Ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, áttekintés és egyéb hasznos információk a HI-CAPA 6, I-REX, BK, 2SV, GBB, WE termékről a könyvjelzőkben találhatók.
Gázos airsoft pisztoly Blow Back rendszerrel. A WE HI-CAPA 6, I-REX teljes fém replikája. Modern pisztoly változat fekete kerettel, ezüst külső csővel és ezüst fém tolókarral. A 'Colt M1911-ből származó, nagyon népszerű HI-CAPA pisztoly. Ehhez képest hosszabbított/kettős soros tárral rendelkezik, amely több BB-t és gázt tud tárolni. A 6-os verzió a zár hosszát jelzi hüvelykben, így ebben az esetben hosszabbított kivitelről van szó. Mint minden GBB pisztoly, többek között realisztikus szétszereléssel, funkcionális csúszka reteszelő karral és két SAFE karral rendelkezik. Kellemes és biztos fogás, amely növeli a modell súlyát, és a markolat felületén találhatók a zseniálisan érdesített markolatok. A pisztoly a ravaszvédő előtt található sínnel rendelkezik, amely lehetővé teszi a taktikai zseblámpák egyszerű felszerelését, és a praktikus fényvezető célzók segítik a gyorsabb célzást. A csomag tartalmaz egy adaptert/alapot egy kis kollimátorhoz, amely a hátsó célzók helyett használható.
A mozgó csúszka miatt rendszeresen el kell végezni a felhasználói szétszerelést. Így a fegyver alaposan megtisztítható, a csúszó felületek és az összes O-gyűrűs tömítés a szelepekben megkenhető. Ehhez a tökéletes szilikonolaj/zsír használható, amely a kiegészítők között található. Csak így biztosítható a félautomata lövés módban történő újratöltés helyes és megbízható működése. A fent említett okok miatt ezeket a modelleket leggyakrabban a lelkes „katonai” airsoft egységek használják. Népszerűségre tettek szert még az egyéni lövészek körében is, akik biztonságosan szeretnének gyakorolni a fegyver kezelését és lövöldözést a lőtéren kívül.
Ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, áttekintés és egyéb hasznos információk a HI-CAPA 6, I-REX, BK, 2SV, GBB, WE termékről a könyvjelzőkben találhatók.
Paraméterek
| Fegyver hossza | 246 mm |
|---|---|
| Fegyver súlya | 1,06 kg |
| Belső cső hossza | 135 mm |
| Hop‑Up típusa | Állítható hop-up |
| Ajánlott BB lövedékek | 0.20 - 0.23 - 0.25 g |
| Tárkapacitás | 31 BB |
| Tűz módok | safe/semi-auto |
| Gázfegyver típusa | GBB |
| Blow Back | Igen, gázos |
| Hajtógáz típusa | GreenGas |
| Kaliber | 6 mm |
| Fegyver hatótávolsága | 55 m |
| Torkolati sebesség (gyártó szerint) | 100 m/s [328 fps] |
| Torkolati sebesség (mért) | 115 m/s [377 fps] |
































