Colt Python .357 Magnum, 6 inch, ezüst, Galaxy, A&K, G.36S
Kézi airsoft fegyver. Replika Colt Python .357 Magnum, 6 hüvelyk [G.36S] ezüst színben, gyártó: Galaxy/A&K. A dobos revolver külső kialakítása gyakorlatilag teljes egészében műanyagból készült. További
Colt Python .357 Magnum, 6 hüvelyk, ezüst, Galaxy, A&K, G.36S
Kézi airsoft fegyver. Replica Colt Python .357 Magnum, 6 hüvelyk [G.36S] ezüst színben, gyártó: Galaxy/A&K. A dobos revolver külső kialakítása gyakorlatilag teljes egészében műanyagból készült. A replika megőrizte a billenő tárba (legfeljebb 6 darab) behelyezhető, újratölthető patronok valósághű működését. Minden lövés előtt meg kell húzni a kakast, amely előfeszíti a ravaszt és a tárral együtt forog. Az alacsony gyártási költségek miatt ezek a replikák kevésbé tartósak gyűjtők számára, vagy alkalmi, könnyű használatra.Ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, áttekintés és egyéb hasznos információk a Colt Python .357 Magnum, 6 hüvelyk, ezüst, Galaxy, A&K, G.36S termékről a könyvjelzőkben találhatók.
Kézi airsoft fegyver. Replica Colt Python .357 Magnum, 6 hüvelyk [G.36S] ezüst színben, gyártó: Galaxy/A&K. A dobos revolver külső kialakítása gyakorlatilag teljes egészében műanyagból készült. A replika megőrizte a billenő tárba (legfeljebb 6 darab) behelyezhető, újratölthető patronok valósághű működését. Minden lövés előtt meg kell húzni a kakast, amely előfeszíti a ravaszt és a tárral együtt forog. Az alacsony gyártási költségek miatt ezek a replikák kevésbé tartósak gyűjtők számára, vagy alkalmi, könnyű használatra.Ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, áttekintés és egyéb hasznos információk a Colt Python .357 Magnum, 6 hüvelyk, ezüst, Galaxy, A&K, G.36S termékről a könyvjelzőkben találhatók.
Paraméterek
| Fegyver hossza | 293 mm |
|---|---|
| Fegyver súlya | 0,28 kg |
| Belső cső hossza | 135 mm |
| Hop‑Up típusa | nélkül hop-up |
| Ajánlott BB lövedékek | 0.12 g |
| Tárkapacitás | 6x cartridge 1 BB |
| Tűz módok | one-shot |
| Blow Back | Nem |
| Kaliber | 6 mm |
| Fegyver hatótávolsága | 10 m |
| Torkolati sebesség (gyártó szerint) | 30 m/s [98 fps] |
| Torkolati sebesség (mért) | 35 m/s (with 0.12 g) [115 fps] |









