HI-CAPA 4.3, GBB, Tokyo Marui
Gázos airsoft fegyver Blow Back rendszerrel. A Tokyo Marui Para HI-CAP 4.3 modell replikája. További
HI-CAPA 4.3, GBB, Tokyo Marui
Gázos airsoft pisztoly Blow Back rendszerrel. A Tokyo Marui Para HI-CAP 4.3 modell replikája, amely a világ egyik legjobb gázpisztoly-gyártója. Hitelesen kidolgozott kézifegyver állítható Hop-Up rendszerrel, funkcionális mozgatható csúszkával és csúszkafogó karral. További jellemzők: valósághű és szétszerelhető funkcionális vezérlők. A ravaszvédő előtt található RIS sín lehetővé teszi a taktikai kiegészítők egyszerű felszerelését.
Ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, vélemények és egyéb hasznos információk a HI-CAPA 4.3, GBB termékről. Tokyo Marui termékről a könyvjelzők között találhatók.
Gázos airsoft pisztoly Blow Back rendszerrel. A Tokyo Marui Para HI-CAP 4.3 modell replikája, amely a világ egyik legjobb gázpisztoly-gyártója. Hitelesen kidolgozott kézifegyver állítható Hop-Up rendszerrel, funkcionális mozgatható csúszkával és csúszkafogó karral. További jellemzők: valósághű és szétszerelhető funkcionális vezérlők. A ravaszvédő előtt található RIS sín lehetővé teszi a taktikai kiegészítők egyszerű felszerelését.
Ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, vélemények és egyéb hasznos információk a HI-CAPA 4.3, GBB termékről. Tokyo Marui termékről a könyvjelzők között találhatók.
Paraméterek
| Fegyver hossza | 199 mm |
|---|---|
| Fegyver súlya | 0,85 kg |
| Belső cső hossza | 95 mm |
| Hop‑Up típusa | Állítható hop-up |
| Ajánlott BB lövedékek | 0.20 - 0.23 - 0.25 g |
| Tárkapacitás | 28 BB |
| Tűz módok | safe/semi-auto |
| Gázfegyver típusa | GBB |
| Blow Back | Igen, gázos |
| Hajtógáz típusa | HFC 134a/144a |
| Kaliber | 6 mm |
| Fegyver hatótávolsága | 45 m |
| Torkolati sebesség (mért) | 90 m/s [295 fps] |




































