CZ Scorpion EVO 3 A1, M130, ASG
Automatikus elektromos airsoft fegyver (AEG). A CZ Scorpion EVO 3 A1 precíz mása, amelyet az ASG licencével gyártanak. Várva várt fegyver, amely számos újítást hoz és teljes egészében Európában gyártják. További
CZ Scorpion EVO 3 A1, M130, ASG
Automatikus elektromos airsoft fegyver (AEG). A CZ Scorpion EVO 3 A1 precíziós másolata, amelyet az ASG licencével gyártanak. Várva várt fegyver, amely számos újítást hoz és teljes egészében Európában gyártják. Alaprugó M130, elektronika (hasonló az ASCU-hoz – mikrokapcsolók, fogaskerék pozíciójának érzékelése, mosfet kapcsoló, motorfék, üres tár érzékelése, alultöltött akkumulátor vagy felmerülő hibák érzékelése stb.), tűz módok: biztonságos/félig/sorozat/automatikus, üvegszálas polimer test, polikarbonát tárak, mint az eredeti változatban, az alapban lévő rugók gyors cseréje, 6,04 mm-es cső. Az AEG-vel kompatibilis alkatrészek – hengerkészlet, fogaskerekek, dugattyú, motor stb. – cserélhetők jobbakra. A gyártó jelzi, hogy a sebességváltó akár M150-ig is kibírja. A fegyver alapvetően 11,1 V-os Li-Pol akkumulátorral működik. Tartalmaz egy 75 töltényes, alacsony kapacitású tárat. A fegyver nem versenytársa a kínai olcsó fegyvereknek. Azok számára készült, akik értékelik a minőséget, az egyediséget, a realizmust, és hajlandóak ezért fizetni. Mások kereshetnek olcsóbb terméket.
Figyelem: A fegyver ECU-ja továbbra is kissé lemeríti az akkumulátort. Ezért, ha a fegyvert nem használják, az akkumulátort le kell csatlakoztatni, hogy megakadályozzák a Li-Pol lemerülését és károsodását.
A CZ Scorpion EVO 3 A1, M130, ASG termékhez ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, vélemények és egyéb hasznos információk a könyvjelzők között találhatók.
Automatikus elektromos airsoft fegyver (AEG). A CZ Scorpion EVO 3 A1 precíziós másolata, amelyet az ASG licencével gyártanak. Várva várt fegyver, amely számos újítást hoz és teljes egészében Európában gyártják. Alaprugó M130, elektronika (hasonló az ASCU-hoz – mikrokapcsolók, fogaskerék pozíciójának érzékelése, mosfet kapcsoló, motorfék, üres tár érzékelése, alultöltött akkumulátor vagy felmerülő hibák érzékelése stb.), tűz módok: biztonságos/félig/sorozat/automatikus, üvegszálas polimer test, polikarbonát tárak, mint az eredeti változatban, az alapban lévő rugók gyors cseréje, 6,04 mm-es cső. Az AEG-vel kompatibilis alkatrészek – hengerkészlet, fogaskerekek, dugattyú, motor stb. – cserélhetők jobbakra. A gyártó jelzi, hogy a sebességváltó akár M150-ig is kibírja. A fegyver alapvetően 11,1 V-os Li-Pol akkumulátorral működik. Tartalmaz egy 75 töltényes, alacsony kapacitású tárat. A fegyver nem versenytársa a kínai olcsó fegyvereknek. Azok számára készült, akik értékelik a minőséget, az egyediséget, a realizmust, és hajlandóak ezért fizetni. Mások kereshetnek olcsóbb terméket.
Figyelem: A fegyver ECU-ja továbbra is kissé lemeríti az akkumulátort. Ezért, ha a fegyvert nem használják, az akkumulátort le kell csatlakoztatni, hogy megakadályozzák a Li-Pol lemerülését és károsodását.
A CZ Scorpion EVO 3 A1, M130, ASG termékhez ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, vélemények és egyéb hasznos információk a könyvjelzők között találhatók.
Paraméterek
| Értesítés | Az akkumulátor és a töltő nem tartozék. |
|---|---|
| Fegyver hossza | 623/425 mm |
| Fegyver súlya | 2,4 kg |
| Belső cső hossza | 208 mm |
| Hop‑Up típusa | Állítható hop-up |
| Ajánlott BB lövedékek | 0.23 - 0.25 g |
| Tárkapacitás | 75 BB |
| Tár típusa | low-cap |
| Ajánlott akkumulátor | VB Li-Pol 11.1V, 1300mAh, 15C, CQB |
| Csatlakozó típusa | Tamiya Mini (T-Dean) |
| Tűz módok | safe/semi-auto/3-burst/full-auto |
| Elsütőkapcsoló | elektronikus |
| Gearbox típusa | ASG EVO3 reinforced (8 mm) |
| Csapágy típusa | 8 mm, bushing, metal |
| Motor típusa | Short torque |
| Motor változata | Short |
| AEG típusa | NBB |
| Blow Back | Nem |
| Kaliber | 6 mm |
| Fegyver hatótávolsága | 60 m |
| Torkolati sebesség (gyártó szerint) | 120 m/s [394 fps] |





































