HI-CAPA 6, I-REX, BK, 2SV, GBB, WE
Gasni airsoft pištolj s Blow Back sustavom. Potpuno metalna replika modela HI-CAPA 6, I-REX tvrtke WE. Moderna verzija pištolja s crnim okvirom, srebrnom vanjskom cijevi i srebrnim metalnim zatvaračem. Vrlo popularan HI-CAPA pištolj temeljen na modelu 'Colt M1911'. U usporedbi s njim, ima produženi/dvoredni spremnik koji prima više BB-ova i plina. Više
HI-CAPA 6, I-REX, BK, 2SV, GBB, WE
Gasni airsoft pištolj s Blow Back sustavom. Potpuno metalna replika modela HI-CAPA 6, I-REX tvrtke WE. Moderna verzija pištolja s crnim okvirom, srebrnom vanjskom cijevi i srebrnim metalnim zatvaračem. Vrlo popularni pištolj HI-CAPA temeljen na modelu 'Colt M1911. U usporedbi s njim, ima produženi/dvoredni spremnik koji prima više BB-ova i plina. Verzija 6 označava duljinu zatvarača u inčima, stoga je u ovom slučaju riječ o produženom dizajnu. Kao i svi GBB pištolji, ima, između ostalog, realistično rastavljanje, funkcionalan osigurač klizača i dva osigurača. Udoban je i ima rebrasti hvat koji pomaže povećati težinu modela. Pištolj ima šinu ispred osigurača okidača koja omogućuje jednostavnu montažu taktičkih svjetiljki, a praktični optički nišani pomažu u bržem ciljanju. U paketu se također nalazi adapter/baza za mali kolimatorni nišan koji se može koristiti umjesto stražnjeg nišana.
Zbog pomične klizne jedinice potrebno je redovito rastavljati oružje. Tako se oružje temeljito čisti, podmazuju klizne površine i sve O-prstenaste brtve u ventilima. Za to je savršeno silikonsko ulje/mast, koje se može pronaći u paketu s dodacima. Samo na taj način osigurat ćete ispravan i pouzdan rad punjenja u poluautomatskom načinu gađanja. Iz gore navedenih razloga, ove modele najčešće koriste entuzijastične "vojne" airsoft jedinice. Popularnost su stekli čak i među pojedinačnim strijelcima koji se žele sigurno uvježbati u rukovanju i gađanju oružjem izvan streljane.
Preporučene airsoft dodatke, parametre, recenzije i druge korisne informacije o proizvodu HI-CAPA 6, I-REX, BK, 2SV, GBB, WE možete pronaći u zabilješkama.
Gasni airsoft pištolj s Blow Back sustavom. Potpuno metalna replika modela HI-CAPA 6, I-REX tvrtke WE. Moderna verzija pištolja s crnim okvirom, srebrnom vanjskom cijevi i srebrnim metalnim zatvaračem. Vrlo popularni pištolj HI-CAPA temeljen na modelu 'Colt M1911. U usporedbi s njim, ima produženi/dvoredni spremnik koji prima više BB-ova i plina. Verzija 6 označava duljinu zatvarača u inčima, stoga je u ovom slučaju riječ o produženom dizajnu. Kao i svi GBB pištolji, ima, između ostalog, realistično rastavljanje, funkcionalan osigurač klizača i dva osigurača. Udoban je i ima rebrasti hvat koji pomaže povećati težinu modela. Pištolj ima šinu ispred osigurača okidača koja omogućuje jednostavnu montažu taktičkih svjetiljki, a praktični optički nišani pomažu u bržem ciljanju. U paketu se također nalazi adapter/baza za mali kolimatorni nišan koji se može koristiti umjesto stražnjeg nišana.
Zbog pomične klizne jedinice potrebno je redovito rastavljati oružje. Tako se oružje temeljito čisti, podmazuju klizne površine i sve O-prstenaste brtve u ventilima. Za to je savršeno silikonsko ulje/mast, koje se može pronaći u paketu s dodacima. Samo na taj način osigurat ćete ispravan i pouzdan rad punjenja u poluautomatskom načinu gađanja. Iz gore navedenih razloga, ove modele najčešće koriste entuzijastične "vojne" airsoft jedinice. Popularnost su stekli čak i među pojedinačnim strijelcima koji se žele sigurno uvježbati u rukovanju i gađanju oružjem izvan streljane.
Preporučene airsoft dodatke, parametre, recenzije i druge korisne informacije o proizvodu HI-CAPA 6, I-REX, BK, 2SV, GBB, WE možete pronaći u zabilješkama.
Parametri
| Dužina oružja | 246 mm |
|---|---|
| Težina oružja | 1,06 kg |
| Dužina unutarnje cijevi | 135 mm |
| Tip Hop-Up | podesiv hop-up |
| Preporučene BBs | 0.20 - 0.23 - 0.25 g |
| Kapacitet spremnika | 31 BB |
| Načini paljbe | safe/semi-auto |
| Tip plinskog pištolja | GBB |
| Blow Back | Da, plin |
| Plinski pogon | GreenGas |
| Kalibar | 6 mm |
| Domet oružja | 55 m |
| Brzina iz cijevi (proizvođač) | 100 m/s [328 fps] |
| Brzina iz cijevi (izmjerena) | 115 m/s [377 fps] |
































