HI-CAPA 6, I-REX, BK, 2SV, GBB, WE
Gas airsoft gun with Blow Back system. All-metal replica of HI-CAPA 6, I-REX from WE. Modern pistol version with black frame, silver outer barrel and silver metal slide. Very popular HI-CAPA gun from the 'Colt M1911. Compared to this, it has an extended/double row magazine that holds more BBs and gas. Więcej
HI-CAPA 6, I-REX, BK, 2SV, GBB, WE
Airsoftowy pistolet na gaz z systemem Blow Back. Całkowicie metalowa replika HI-CAPA 6, I-REX od WE. Nowoczesna wersja pistoletu z czarną ramą, srebrną lufą zewnętrzną i srebrnym metalowym zamkiem. Bardzo popularny pistolet HI-CAPA wzorowany na Colcie M1911. W porównaniu do niego posiada przedłużony/dwurzędowy magazynek, który mieści więcej kulek i gazu. Wersja 6 oznacza długość zamka w calach, więc w tym przypadku jest to konstrukcja przedłużona. Jak każdy pistolet GBB posiada między innymi realistyczny demontaż, funkcjonalną dźwignię zamka oraz dwie dźwignie SAFE. Przyjemny i pewny chwyt, który pomaga zwiększyć wagę modelu, oraz pomysłowo chropowata powierzchnia uchwytu. Pistolet posiada szynę przed osłoną spustu, która umożliwia łatwą instalację taktycznych latarek, a praktyczne celowniki świetlne pomagają szybciej celować. Opakowanie zawiera również adapter/podstawę do małego kolimatora, który może być używany zamiast tylnych celowników.
Ze względu na ruchomy zamek konieczne jest regularne rozkładanie broni przez użytkownika. W ten sposób broń jest dokładnie czyszczona, smarowane są powierzchnie ślizgowe i wszystkie uszczelki O-ring w zaworach. Idealny do tego celu jest olej/smar silikonowy, który można znaleźć w zestawie akcesoriów. Tylko w ten sposób można zapewnić prawidłowe i niezawodne działanie przeładowania w trybie strzelania półautomatycznego. Z powyższych powodów modele te są najczęściej używane przez entuzjastyczne „wojskowe” jednostki airsoftowe. Zyskały popularność nawet wśród indywidualnych strzelców, którzy chcą bezpiecznie trenować posługiwanie się bronią i strzelanie poza strzelnicą.
Zalecane akcesoria airsoftowe, parametry, recenzje i inne przydatne informacje o produkcie HI-CAPA 6, I-REX, BK, 2SV, GBB, WE można znaleźć w zakładkach.
Airsoftowy pistolet na gaz z systemem Blow Back. Całkowicie metalowa replika HI-CAPA 6, I-REX od WE. Nowoczesna wersja pistoletu z czarną ramą, srebrną lufą zewnętrzną i srebrnym metalowym zamkiem. Bardzo popularny pistolet HI-CAPA wzorowany na Colcie M1911. W porównaniu do niego posiada przedłużony/dwurzędowy magazynek, który mieści więcej kulek i gazu. Wersja 6 oznacza długość zamka w calach, więc w tym przypadku jest to konstrukcja przedłużona. Jak każdy pistolet GBB posiada między innymi realistyczny demontaż, funkcjonalną dźwignię zamka oraz dwie dźwignie SAFE. Przyjemny i pewny chwyt, który pomaga zwiększyć wagę modelu, oraz pomysłowo chropowata powierzchnia uchwytu. Pistolet posiada szynę przed osłoną spustu, która umożliwia łatwą instalację taktycznych latarek, a praktyczne celowniki świetlne pomagają szybciej celować. Opakowanie zawiera również adapter/podstawę do małego kolimatora, który może być używany zamiast tylnych celowników.
Ze względu na ruchomy zamek konieczne jest regularne rozkładanie broni przez użytkownika. W ten sposób broń jest dokładnie czyszczona, smarowane są powierzchnie ślizgowe i wszystkie uszczelki O-ring w zaworach. Idealny do tego celu jest olej/smar silikonowy, który można znaleźć w zestawie akcesoriów. Tylko w ten sposób można zapewnić prawidłowe i niezawodne działanie przeładowania w trybie strzelania półautomatycznego. Z powyższych powodów modele te są najczęściej używane przez entuzjastyczne „wojskowe” jednostki airsoftowe. Zyskały popularność nawet wśród indywidualnych strzelców, którzy chcą bezpiecznie trenować posługiwanie się bronią i strzelanie poza strzelnicą.
Zalecane akcesoria airsoftowe, parametry, recenzje i inne przydatne informacje o produkcie HI-CAPA 6, I-REX, BK, 2SV, GBB, WE można znaleźć w zakładkach.
Parametry
| Długość broni | 246 mm |
|---|---|
| Waga broni | 1,06 kg |
| Długość wewnętrznej lufy | 135 mm |
| Typ Hop-Up | regulowany hop-up |
| Zalecane kulki BBs | 0.20 - 0.23 - 0.25 g |
| Pojemność magazynka | 31 BB |
| Tryby ognia | safe/semi-auto |
| Typ pistoletu gazowego | GBB |
| Blow Back | Tak, gazowy |
| Gaz napędowy | GreenGas |
| Kaliber | 6 mm |
| Zasięg broni | 55 m |
| Prędkość wylotowa (producent) | 100 m/s [328 fps] |
| Prędkość wylotowa (zmierzona) | 115 m/s [377 fps] |
































