HI-CAPA 5.1, Gold Match, GBB, Tokyo Marui
Gázos airsoft pisztoly Blow Back rendszerrel. A Tokyo Marui HI-CAP 5.1 Gold Match modelljének replikája. További
HI-CAPA 5.1, Gold Match, GBB, Tokyo Marui
Gázos airsoft pisztoly Blow Back rendszerrel. A Tokyo Marui HI-CAP 5.1 Gold Match modelljének replikája, amely a világ egyik legjobb gázpisztoly-gyártója. Hitelesen kidolgozott kézifegyver állítható Hop-Up rendszerrel, funkcionális mozgatható csúszkával és csúszkafogó karral. További jellemzők: valósághű szétszerelés és minden funkcionális vezérlőelem. A pisztoly ravaszvédőjének elülső részén található sín lehetővé teszi a taktikai zseblámpák egyszerű felszerelését. Vörös szálas elülső részzel rendelkezik, amely megkönnyíti a cél megszerzését.
Ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, vélemények és egyéb hasznos információk a HI-CAPA 5.1 termékről, Gold Match, GBB, Tokyo Marui termékekről a könyvjelzők között találhatók.
Gázos airsoft pisztoly Blow Back rendszerrel. A Tokyo Marui HI-CAP 5.1 Gold Match modelljének replikája, amely a világ egyik legjobb gázpisztoly-gyártója. Hitelesen kidolgozott kézifegyver állítható Hop-Up rendszerrel, funkcionális mozgatható csúszkával és csúszkafogó karral. További jellemzők: valósághű szétszerelés és minden funkcionális vezérlőelem. A pisztoly ravaszvédőjének elülső részén található sín lehetővé teszi a taktikai zseblámpák egyszerű felszerelését. Vörös szálas elülső részzel rendelkezik, amely megkönnyíti a cél megszerzését.
Ajánlott airsoft kiegészítők, paraméterek, vélemények és egyéb hasznos információk a HI-CAPA 5.1 termékről, Gold Match, GBB, Tokyo Marui termékekről a könyvjelzők között találhatók.
Paraméterek
| Fegyver hossza | 222 mm |
|---|---|
| Fegyver súlya | 0,9 kg |
| Belső cső hossza | 113 mm |
| Hop‑Up típusa | Állítható hop-up |
| Ajánlott BB lövedékek | 0.20 - 0.23 - 0.25 g |
| Tárkapacitás | 31 BB |
| Tűz módok | safe/semi-auto |
| Gázfegyver típusa | GBB |
| Blow Back | Igen, gázos |
| Hajtógáz típusa | HFC 134a/144a |
| Kaliber | 6 mm |
| Fegyver hatótávolsága | 45 m |
| Torkolati sebesség (mért) | 90 m/s [295 fps] |







































